Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 godzin temu, ParasoleK napisał:

pezet202 dzięki za dokładne wytłumaczenie. Prawdą jest przepis iż nie można myć samochodu nawet pod własnym domem przy użyciu srodków chemicznych?

Prawda

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 279,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
8 minut temu, FroS-t napisał:

Prawda

Prawda

Opublikowano

Witam. Planuję odświeżyć samochód i chce pierwszy raz przed woskiem ( fusso 99) zastosować glinke. Możecie mi jakąś doradzić?  Samochód to laguna 2008r

Opublikowano

Bilt hamber. Chyba najlepiej miękka na pierwszy raz, ale też lepiej weź sobie od razu coś finishowego polerującego po glince.

Opublikowano

Jak pierzecie "szmaty" do pielegnacji auta? Chodzi mi o mikrofibry, rekawice z welny do mycia oraz reczniki do osuszania karoserii. Moge wrzucic wszystko razem do pralki czy uprac to w reku?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Normalnie w pralce do 40 stopni. Ja wcześniej może około 2 godzin w białym jeleniu a później piore w Microwash. Teraz będę próbował środek do prania Z Gyeona.

Opublikowano

Tylko nie mam nic tego typu do prania. Ogarnie to zwykly proszek i plyn?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Godzinę temu, muunv napisał:

Tylko nie mam nic tego typu do prania. Ogarnie to zwykly proszek i plyn?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kup bialego jelenia

Zawartość dodana 3 minutes later
Godzinę temu, TOM3K napisał:

Normalnie w pralce do 40 stopni. Ja wcześniej może około 2 godzin w białym jeleniu a później piore w Microwash. Teraz będę próbował środek do prania Z Gyeona.

Daj znac Tomek jak ten sroek będzie sobie radził;)

Opublikowano

 

Dnia 2.04.2017 o 09:30, muunv napisał:

Stosowalem kilka razy po umyciu SG Morning Dew ale zostawia po sobie dziwny osad. Chce uzyc innego "wosku na mokro". Jakiego?

Polecam WetCoat'a firmy Gyoeon Q2M. Bardzo prosty w aplikacji i nie zostawia żadnych plam o ile nie zostawisz go na dłuższą chwilę w słońcu. Dobrze jest go nanieść kilka razy. Po pierwszym razie odczekaj 3 dni, umyj auto i go nanieś  potem po tygodniu umyj auto i znowu go nanieś ;) Efekt jest naprawdę dobry, w sumie raz wystarczy i utrzymuje się na 2-3 tygodnie ;)  

Opublikowano
3 godziny temu, muunv napisał:

Tylko nie mam nic tego typu do prania. Ogarnie to zwykly proszek i plyn?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Również polecam Biały Jeleń - płyn do prania:)

Opublikowano

Up- gdzie to można dostać stacjonarnie?

Opublikowano
Up- gdzie to można dostać stacjonarnie?

 

W kazdym sklepie z chemia do prania [emoji4]

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano

Ktoś na poprzednich stronach pytał się o wosk sonax.

Auto 10 lat nigdy nie widziało polerki, z lakieru zdjęte wszystkie zanieczyszczenia i na to wosk sonax. Efekt niech każdy sam oceni.

20170406_124447_Richtone(HDR).jpg

Opublikowano

A jaki quick detailer do karoserii? Nie chce zadnego Morning Dew, ani nic z SG. Potrzebuje czegos sprawdzonego i dobrego. Konkretny wosk na mokro, plak chyba cos takiego mial. Ale chcialbym cos takiego z wyzszej polki ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Poorboy QD+ lub Auto Finesse Finale

Opublikowano

Polecam ABDL QD1

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 godziny temu, Denis napisał:

Auto Finesse Finale

+1, zdecydowanie polecam, wart kasy tak samo jak nowa wersja Auto Finesse Glisten

Opublikowano

No to zamawim Finale ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Mam rdzawe kropki i za bardzo nie wiem czego użyć :/ moze glinka dala by rade, prickbort, iron-x ? A mowili, że srebrny jest lajtowy w utrzymaniu :facepalm: :decayed:

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Używał ktoś Poorboy's World Spray and Gloss? Jak się sprawuje?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.