Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do moich bilsteinow b6 chce w marcu dodac pro kity i wrzucic to na r18....jesli bedzie róznica przod/tył około 1 cm bo słyszałem ze są takie nierowności gdzie szuka przyczyn?

Opublikowano

71f983f21fc7680f5799361b7262ed28.jpg panowie ktore tyl ktory przod??

bart[emoji769]

Opublikowano

Wyciągnij te odboje z osłon wtedy Ci powiem .

Opublikowano

Panowie, potrzebuje dobrać amorki do mojego, mam wersję sport i oznaczenie 1BE. Prosze o pomoc w doborze amortyzatorów.

Z góry dziekuje

Wysłano z X10i

Opublikowano

Moze oryginalne .407 zł sztuka na przód

Opublikowano

Moze oryginalne .407 zł sztuka na przód

Wiezialem gdzies koni str.t, koles wola za nie 1200,-

Ciekawe czy to warte grzechu, poza tym nawet nie wiem jakie sa oryginalne :-P

Wysłano z X10i

Opublikowano

Jest już trochę opisane o koni STR.T na forum... looknij na stronę "7" w tym temacie :D

Opublikowano

Moze oryginalne .407 zł sztuka na przód

Wiezialem gdzies koni str.t, koles wola za nie 1200,-

Ciekawe czy to warte grzechu, poza tym nawet nie wiem jakie sa oryginalne :-P

Wysłano z X10i

Oryginalne 1BE to monroe nr 8E0413031DF

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Mi chodzi o to, że chcę wyjąć moje zużyte amory i w ich miejsce włożyć np. STR.T.

Pytanie: czy da tak radę lub co się zmieni?

Wysłano z X10i

Opublikowano

Jasne, że tak można. Według katalogu KONI będą to takie


STR.T Front 8250-1011 Rear 8050-1055

Żeby nie otwierać nowego wątku mam prośbę o opinie co do wizualnego stanu, a zarazem czy warto kupić takie amortyzatory jeżeli reszta z nimi jest w porządku. Sprężyny mnie nie interesują. :D

2jpg_wnrssrn.jpg

1jpg_wnrssrh.jpg

Edytowane przez gregor2208

Opublikowano

Kolego kup nowe jeżeli chcesz dłuzej pojeżdzić autem . Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie.

Opublikowano

Wiem, że nie ma co oszczędzać bo jak mówią co tanie to drogie :D ale chciałem poznać kilka opini czy aby czasem się nie skusić ;)

Opublikowano

Ja zamowilem caly kit z AP 40/30 ..jak bedzie na aucie to sie wypowiem [emoji14]

Opublikowano

Chyba wybrałbym monroe, na ipartsie cos kolo 230-250 od sztuki do zawieszenia s-line.

Opublikowano

Chyba wybrałbym monroe, na ipartsie cos kolo 230-250 od sztuki do zawieszenia s-line.

Popieram

Opublikowano

Jasne, że tak można. Według katalogu KONI będą to takie

STR.T Front 8250-1011 Rear 8050-1055

To nie sa do serii?

Ja mam zawieszenie 1BE wersje sport, to aby czasem do tego nie byly te nizej?

http://www.koni.com/finder/

Opublikowano

Kolego oryginalne amorki do zawieszenia 1BE są firmy monroe

Opublikowano

AP cena też dobra , tak że zastanawiam się nad tymi amorkami :naughty:

Przód -301zł za sztukę

Tył- 254zł za sztukę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.