Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wrzucę tutaj żeby w razie co już nikt nie musiał pytać :D Gałka z mieszkiem, dokładnie z tej aukcji :

http://allegro.pl/oryginalna-galka-mieszek-audi-a3-s-line-s3-chrom-i4869384321.html

Edytowane przez Czaki89

Opublikowano

dało się naciągnąć ten mieszek bez problemu? Słyszałem, że przy 6 biegowej jest problem, coś trzeszczy.

Opublikowano
  • Autor

Sprawa wygląda tak że dół mieszka zanurzasz w cieplej wodzie, skóra robi się w tedy elastyczna i bez problemu naciągasz go na większą ramkę z A4. Co do trzeszczenia to nie wiem, co trzeszczy? Ja chyba brałem opcje 6b, z tym że dekielek przekładałem. Ale jest okej.

Opublikowano

Gałeczka z kiera wyglada miodzio Tez juz taka zamawiam z tej aukcji mam nadzieje ze pojdzie mi tak łatwo jak tobie z zalożeniem.

A pytanko jesCze czym przyciemniałes tylne lampy i w jaki sposob ?

Powodzenia w dalszym rezanku

Opublikowano
  • Autor

Gałka to łatwy mod, nie ma dużo zabawy.. na pewno dasz sobie rade. Co do foli ja brałem tą:

http://allegro.pl/folia-do-przyciemniania-lamp-60x50-super-efekt-vat-i5332905772.html

Można opalarka lub na mokro i rozprowadzić raklą i ewentualnie dociąć skalpelem.


-----------------------------

Jutro wybieram się do mechanika ogarnąć trochę przednie zawieszenie.. do wymiany mam sanki,ławę silnika.. w mojej już są takie dziury że rękę można włożyć, a wszystko wina jeżdżenia bez osłon :/ Do wymiany również łączniki i gumy stabilizatora Lemfordera..oraz najważniejsze stabilizator przedni 8E0 411 309 N który podobno pochodzi z RS4. Udało się go wyrwać za 50 zł :D Teraz tylko dorwać tył i bd lux.

124ecup.jpg

98r9ua.jpgk0qc6u.jpg

Opublikowano

WIec rozumiem że paka dotarła :naughty: Szczęściarz :kox:

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście jest, wszystko szybko sprawnie :D Mówią że przód wiele nie daje, zabawa zaczyna się przy tylnym stabilizatorze :D

Co do okazji cenowych, jakby ich nie było to by wszystko stało w miejscu ^^

Opublikowano

Kamil jesteś naczelnym łowcą promocji na naszym forumie :polew:

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano
  • Autor

Nie ma pitolenia :D Każdą okazję trzeba wykorzystać :D Ty Michał , swoich RSów się nie pozbywasz bo szukam :D

Opublikowano

50 dych :kox::kox: wow ładnie nie mieli jeszcze jednego :D

Opublikowano
  • Autor

Sam do końca nie byłem pewny co mi wyśle ale przyszło to co chciałem :D Teraz szukamy tyłu :D

Opublikowano

Sam do końca nie byłem pewny co mi wyśle ale przyszło to co chciałem :D Teraz szukamy tyłu :D

Za tą kasę i tak warto było zaryzykować :)

:thumbup1:

Opublikowano

Panowie, kupno przedniego staba to pikuś, upolowac tył za życia (swojego czy auta) to jest sztuka. Mi to zajęło raptem jakieś 1,5 roku w porywach do 2 lat ;)

Pozdr

Edytowane przez staniek

Opublikowano

Nie ma pitolenia :D Każdą okazję trzeba wykorzystać :D Ty Michał , swoich RSów się nie pozbywasz bo szukam :D

Jeszcze na nich pośmigam ze dwa sezony, zresztą pewnie chciałbyś w promocji :lol1::laughing2: pomyśl może o czymś takim.....

1391977700_by_Folley96.jpg
znacznie lepiej się prezencą niż RS-owe :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Ten wzor oklepany:D i nie widzi mi sie w b6:/ Promocja zawsze mile widziana :D

Opublikowano

Przy glebie wyglądają kox :naughty: RS są bardziej powszechne zwłaszcza, że masa podrób jest na rynku do tego w rozmiarach zaczynających się od 15" :facepalm: , a co powiesz na to:

261417365_3_644x461_felgi_kola_oems_ifg5

[/url]

:kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

a może ........

a4_avant.jpg

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano
  • Autor

Teraz juz lepiej...i do tego zrobił by je w graficie..i by byla malina :D

Opublikowano

C



Nie ma pitolenia :D Każdą okazję trzeba wykorzystać :D Ty Michał , swoich RSów się nie pozbywasz bo szukam :D

Jeszcze na nich pośmigam ze dwa sezony, zresztą pewnie chciałbyś w promocji :lol1::laughing2: pomyśl może o czymś takim.....

1391977700_by_Folley96.jpg
znacznie lepiej się prezencą niż RS-owe :decayed:

Co to za felga? :kox:

Opublikowano

Zajrzyj tu kolego : http://www.vossenwheels.com/wheels/ , to jeden z wzorów Vossen-a.

Kamil nie kalecz tego pięknego srebra grafitem :grin:


Warte zastanowienia są jak dla mnie jeszcze te typy:

RC7_MACHINE_SILVER_2_460x400.jpg
rc10_machine_silver_21065921942_o_460x40
rc22_machine_silver_21049803716_o_460x40
:naughty::naughty::naughty::naughty:
Opublikowano
  • Autor

Było by ale uparłem się ostatnio na grafit i nie mogę o nim zapomnieć :D

Coś takiego chce :

51573d1449181330t-sale-rs4-b7-titan-gray

A tak między innymi, auto już zrobione, więc jest bajka :D

Edytowane przez Czaki89

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.