Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki


Czaki89

Rekomendowane odpowiedzi

Było by ale uparłem się ostatnio na grafit i nie mogę o nim zapomnieć :D

Coś takiego chce :

51573d1449181330t-sale-rs4-b7-titan-gray

A tak między innymi, auto już zrobione, więc jest bajka :D

Ładnie to wygląda, ale na czarnym wozie ciemna fela jakoś tak mi nie leży :mysli: za to ta RS-a ze zdjęcia w graficie normalnie kocur.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafit to nie czarny, bd się ładnie komponować ! :P Prawie jak moja tylko przód i progi inne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafit to nie czarny, bd się ładnie komponować ! :P Prawie jak moja tylko przód i progi inne :D

A ja w mojej chciałem chromy wkoło szyb zakładać, a jak ta zobaczyłem :kox:

to trzeba będzie relingi i grill na czarne zmienić . :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafit to nie czarny, bd się ładnie komponować ! :P Prawie jak moja tylko przód i progi inne :D

He he :grin: no i widzę że się napaliłeś :grin::grin: Ja ostatnio też na czarny się rzuciłem,bo wygląda znacznie lepiej niż chrominium, ale botki zostawię ori :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg Michał to nie wiem sam co brać..więc temat ciężki do ogarnięcia :D Mam foty poglądowe ori wzorów..:

e15hy1.jpg

b5jrxl.jpg

Oczywiście model RS4 B7 jakoś bardziej do mnie przemawia jak patrzę na całość: Ewentualnie to co posłałeś ale w gun metalu:

261417365_3_644x461_felgi_kola_oems_ifg5

Ogólnie w temacie jak na razie cisza jeśli chodzi o mody.. puki co jakieś wymiany i drobne naprawy. Dzisiaj dłubałem przy zacinającym się silniczku nastaw klap klimatronika (V159,G221) znany z tematu jedna strona grzeje druga działa poprawnie.. Po scanie błąd:

Actuating Motor for Temperature Flap: Right (V159)

Po skasowaniu i próbie zrobienia nastaw pojawił się błąd z którym nie mogłem sobie tak łatwo poradzić samym Vagiem itp.:

01842 - Potentiometer/Actuator for Temperature Flap; Right (G221)
09-00 - Adaptation Limit Surpassed

Po demontaży na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało ok:

2v0my5g.jpg

Po wyjęciu silniczka zauważyłem że bardzo ciężko pracują tryby, prawie w ogóle nie dało się ich ruszyć. W ruch poszedł smar silikonowy. Po nasmarowaniu elementów zębatych wszystko lekko zaczęło pracować. Po złożeniu całości i zrobieniu nastaw podstawowych błąd znikł i jak na razie wszystko bez uwag.. :D

kco11y.jpg

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna konkurencja w naprawach klimy widze że sie pojawia trzeba mniej wiedzy rozpowszechniać hehe [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego 3 pozycja felg jest git

Co do felg Michał to nie wiem sam co brać..więc temat ciężki do ogarnięcia :D Mam foty poglądowe ori wzorów..:

e15hy1.jpg

b5jrxl.jpg

Oczywiście model RS4 B7 jakoś bardziej do mnie przemawia jak patrzę na całość: Ewentualnie to co posłałeś ale w gun metalu:

261417365_3_644x461_felgi_kola_oems_ifg5

Ogólnie w temacie jak na razie cisza jeśli chodzi o mody.. puki co jakieś wymiany i drobne naprawy. Dzisiaj dłubałem przy zacinającym się silniczku nastaw klap klimatronika (V159,G221) znany z tematu jedna strona grzeje druga działa poprawnie.. Po scanie błąd:

Actuating Motor for Temperature Flap: Right (V159)

Po skasowaniu i próbie zrobienia nastaw pojawił się błąd z którym nie mogłem sobie tak łatwo poradzić samym Vagiem itp.:

01842 - Potentiometer/Actuator for Temperature Flap; Right (G221)

09-00 - Adaptation Limit Surpassed

Po demontaży na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało ok:

2v0my5g.jpg

Po wyjęciu silniczka zauważyłem że bardzo ciężko pracują tryby, prawie w ogóle nie dało się ich ruszyć. W ruch poszedł smar silikonowy. Po nasmarowaniu elementów zębatych wszystko lekko zaczęło pracować. Po złożeniu całości i zrobieniu nastaw podstawowych błąd znikł i jak na razie wszystko bez uwag.. :D

kco11y.jpg

Druga pozycja Rotory, wiadomo jaki rozmiar?

Coś mnie do nich ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fura[emoji106] jesli chodzi o fele jak dla mnie te rs4 wygladaja najlepiej

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie też opcja nr1, rotory są nudne, nie wiem czym ludzie się zachwycają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze trochę czasu na decyzję bo o ile wierzyć tym wróżom z telewizora to zima ma jeszcze potrwać do końca lutego :wink: tak że może lepiej rozejrzeć się za właściwym napędem do lalki :grin:

Mi się podoba ten wzór z Rs mimo że trochę oklepany to jednak z właściwym Et i rozmiarem ładnie do budy pasuje, te gwiazdki to nie moja bajka, jak miałbym już na coś zmienić to tylko na to co Ci na 12str podrzuciłem, tylko ten gunmetal..... :decayed: ale wiadomo jeden lubi brunetki drugi blondynki :grin: o gustach się nie dyskutuje :decayed: na wszelki wypadek kup puche farby :grin: zrobiem korekcję lakieru :)

Dobrą robotę zrobiłeś z tym silniczkiem u mnie nawiewy też żyją swoim życiem kiedyś trzeba będzie je okiełznać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca lutego to nie tak duzo :D Nie ma duzo tego wzoru na necie..dlatego musisz mi opylic swoje :D Moze byc w ori srebrnym kolorze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz rotorow oklepane sa:decayed:

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca lutego to nie tak duzo :D Nie ma duzo tego wzoru na necie..dlatego musisz mi opylic swoje :D Moze byc w ori srebrnym kolorze :D

Moje laczki jeszcze trochę ze mną zostaną, więc musisz szukać promolszyn na necie, zresztą gdyby moje miały trafić do Ciebie to musiał byś mi intercyze podpisać że im koloru nie zmienisz :grin: w dziale sprzedam koleżka bodajże Kamelus sprzedaje swoje auto i z tego co widzę ma te same Alu co ja, spróbuj do niego zagadać może by opylil komplet, i są już w odpowiednim kolorze oczywiście srebrnym :decayed:

Bliżej lata będzie więcej tego złomu na necie handlarzyki naciagną tego zza naszej zachodniej granicy, tak że tego nie spiesz się to może coś fajnego się trafi :wink:

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...