Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana sprzęgła w A4 B7 1.8T quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, będę zakładał kompletne sprzęgło od awx. Tylko jak patrzę na koła dwumasowe to to moje ma jeszcze tak jakby jakieś łożysko w środku, natomiast to z awx nie ma przez co otwór jest większy. Czy zakładać bez tego łożyska czy musi ono być. Jeśli tak to jak to się dokładnie nazywa?

IMG_20190613_163506.jpg

IMG_20190613_163614.jpg

Edytowane przez r7adek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wszystko pasuje, ten otwór nie ma nic do tego, właśnie jestem po montażu.

Opublikowano

przełożyłes to łozysko ze starego sprzęgła czy zamontowałes bez?

gdzie kupowałeś komplet AWX? jakiś link, cena za komplet?

Opublikowano
6 minut temu, JeJu napisał:

przełożyłes to łozysko ze starego sprzęgła czy zamontowałes bez?

gdzie kupowałeś komplet AWX? jakiś link, cena za komplet?

Nic nie przekładałem, ponieważ uświadomił mi jeden gość, że koło dwumasowe przykręcone jest na śrubach i to łożysko nie ma znaczenia. Tu masz link gdzie kupowałem:

KOLO-DWUMASOWE-SPRZEGLO-AUDI-A4-B6-1-9-T
ALLEGRO.PL

Kup teraz na allegro.pl za 1579.00 zł - KOŁO DWUMASOWE SPRZĘGŁO AUDI A4 B6 1.9 TDI DIESEL (7839041774). Allegro.pl - Radość zakupów i...

Ogólnie to trzeba szukać o tym numerze katalogowym: 600004000

 

Edytowane przez r7adek

Opublikowano

jak wrazenia po montazu dwumasa z AWX, jakies pogorszenie podczas ruszania szarpanie itp ? glosniejszy silnik w kabinie ? 

Opublikowano
7 godzin temu, soul87 napisał:

jak wrazenia po montazu dwumasa z AWX, jakies pogorszenie podczas ruszania szarpanie itp ? glosniejszy silnik w kabinie ? 

Nie stwierdziłem żadnych takich objawów. 

Opublikowano
14 godzin temu, r7adek napisał:

Nie stwierdziłem żadnych takich objawów. 

A czy coś na plus stwierdziłeś?

Opublikowano

Lepiej klei. I kolejny plus przed szykowanymi modyfikacjami. 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

A co z "bitch bolt'em"?

 

Opublikowano
Godzinę temu, HatefulEvil napisał:

A co z "bitch bolt'em"?

 

Możesz rozwinąć? Nie jestem w temacie a też planuje wrzucić komplet z awx.

Opublikowano
6 godzin temu, Randor napisał:

Możesz rozwinąć? Nie jestem w temacie a też planuje wrzucić komplet z awx.

Kiedyś czytałem coś o czyszczeniu miski, to było że jakaś śruba łącząca ze skrzynią ma w środku nakrętkę zamiast gniazda i po poluzowaniu zamiast się wykręcać to się obraca i trzeba ja uje*ać.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

600004000 - ten zestaw wchodzi P&P bez przeróbek do BFB czy BEX (mam u siebie), żaden "bitch bolt" nie przeszkadza.

Opublikowano
3 godziny temu, passoro napisał:

600004000 - ten zestaw wchodzi P&P bez przeróbek do BFB czy BEX (mam u siebie), żaden "bitch bolt" nie przeszkadza.

Nie odczuwasz wiekszych wibracji ponizej 2000rpm na 5 i 6 biegu? 

Opublikowano

Wiesz co możliwe, że są większe, ale też wymieniłem poduszki silnika na zamienniki (bez oleju) i to też swoje robi.

Ale powiem tak, że idzie to przeżyć ponieważ zestaw kosztuje ~1400zł brutto a sam dwu mas do BEX 2000zł brutto więc możliwe, że to też ma jakiś wpływ

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 22.05.2020 o 12:32, soul87 napisał:

Nie odczuwasz wiekszych wibracji ponizej 2000rpm na 5 i 6 biegu? 

Mam świeżo założony zestaw awx przejechał obecnie ok. 400km. Nic takiego nie zachodzi. A wszystko było p&p do bfb. 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie, a jak chce w bexie założyć sprzęgło z awx a zostawić ori dwumas bo jest okej to podejdzie to czy nie będzie pasować?

Opublikowano

Nie wiem jak w bex ale w bfb i avj przy wkładaniu samego sprzęgła z awx trzeba skrócić tulejke z wielowypustem tarczy o 4mm. Jak przymierzysz na sucho to się okaze i w razie czego udasz się do tokarza.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam. Czy w dieslu jest taka sama procedura wymiany?

Edytowane przez SzybkiStasiu

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Podobna

  • 1 rok później...
Opublikowano

Siemka, panowie tak czytam różne posty i rozumiem że bfb ma dwumase? Ośka oczywiście, nie q.

Bo coś mi wczoraj zaczęło napier.... w drodze powrotnej do domu i liczę że to to a nie np dół silnika. Bo bym się mocno wk.....

Muszę się temu jutro spróbować przyjrzeć dokładnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.