Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !


arek_cccp

Rekomendowane odpowiedzi

Bestia ożyła :naughty:

Witaj!

Podgrzewasz atmosferę niesamowicie :D

W jaki NM / moc celujecie?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

gratulacje projektu swietnie sie czyta relacje i oglada foty :thumbup1: tymbardzej ze moja a4 jedzie do gregora w marcu na takie samo rezanko co ty :banan:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobija Ci silnik przy starcie z procedury?
Zastanawiam się nad poduszką
http://www.awesomegti.com/car/audi/a4b7/neuspeed-audi-a4-1-8t-2-0t-engine-torque-damper-bushing-22-02-43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam firmy APIKOL tez z usa. Polecana na audizine tylko trzeba ja delikatnie przyciąć aby nie dotykała krawędzi ramki w której porusza się silnik. Ddy odbojnik dotyka ogranicznika w którym się porusza to przenosi drgania na bude.

Ten Twój tak wygląda jakby dość ciasno pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

gratulacje projektu swietnie sie czyta relacje i oglada foty :thumbup1: tymbardzej ze moja a4 jedzie do gregora w marcu na takie samo rezanko co ty :banan:

pozdrawiam

Dzięki :) dobrze wiedzieć, że rozkręcą się projekty w A4 B7 na forum od tej lepszej strony ;).

Dobija Ci silnik przy starcie z procedury?

Zastanawiam się nad poduszką

http://www.awesomegti.com/car/audi/a4b7/neuspeed-audi-a4-1-8t-2-0t-engine-torque-damper-bushing-22-02-43

Dam znać jak będzie po modach bo jeszcze niewystrojone :( tyle, że procedury startu nie miałem :grin: ale przy mocniejszym ruszeniu nie zauważyłem nic niepokojącego :naughty:

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Patrzyłem po zdjęciu temu wydawało mi się, że to nie to...

Arek na bank będziesz wymieniał :)

Trzeba będzie obczaić jak to ściągnąć i zapewne jeszcze się ktoś znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Patrzyłem po zdjęciu temu wydawało mi się, że to nie to...

Arek na bank będziesz wymieniał :)

Trzeba będzie obczaić jak to ściągnąć i zapewne jeszcze się ktoś znajdzie.

Pewnie ja już jestem! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki. Patrzyłem po zdjęciu temu wydawało mi się, że to nie to...

Arek na bank będziesz wymieniał :)
Trzeba będzie obczaić jak to ściągnąć i zapewne jeszcze się ktoś znajdzie.

Na razie z tego co wiem to nie ma problemów u mnie z tym co pisałeś (info od gregora10). Auto jeszcze w trakcie strojenia :) na razie lekko 1bar dmucha k04 ale 3 z przodu już jest ;), więc zobaczymy jak to będzie finalnie. Jedyne co sobie przypominam to wyrywanie do przodu samochodu na 1 lub przepięcie 1-2 ale to wina stabilizatora raczej a nie poduszki :). W każdym bądź razie dam znać i jakby się okazało, że też będę wymieniał to zamówimy może kilka sztuk grupowo czy coś i taniej wysyłka będzie na razie noł stress. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek to skakanie silnika przy zmianie biegu to właśnie niweluje poduszka czołowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja cały czas myślałem, że stabilizator tak buja :facepalm:, to pewnie chłopaki też zamówię ale najpierw trzeba odebrać padlinę. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek ! Widziałem dzisiaj fure u Grzegorza ! Zacne auto, mega mody ! Wszystko na 6, czekamy aż Grzegorz wszystko dopnie na ostatni guzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zapytanie o program, który na początku miałeś z Compsportu, jak oceniasz ich robotę? Oceniał to może Gregor? U mnie w Łodzi jest Compsport ale nie ma zbyt dobrej opinii, zdarzają się głosy, że wrzucają gotowce bez jakiegoś wielkiego strojenia. Możesz coś powiedzieć o swoich wrażeniach po programie u nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zapytanie o program, który na początku miałeś z Compsportu, jak oceniasz ich robotę? Oceniał to może Gregor? U mnie w Łodzi jest Compsport ale nie ma zbyt dobrej opinii, zdarzają się głosy, że wrzucają gotowce bez jakiegoś wielkiego strojenia. Możesz coś powiedzieć o swoich wrażeniach po programie u nich?

Program był w porządku tyle, że to był lajtowy program 20-25PS różnicy jak na serii. Auto na tym programie 3 lata jeździło bez większych problemów. Najpewniej byś miał w Bielsku zrobić soft lub szukać kogoś innego na CS świat się nie kończy. :wink:

12656120_978608548886801_22625984_o.jpg

Z tego co słyszałem i widziałem pomiary 0-100 ok 4.8s spokojne ruszanie ~5s :lol: . Więcej wrażeń opiszę po odbiorze samochodu ale widzę jest konkretnie. Kilka dni strojenia wiele nerwów nie poszło na marne ;). Pełen podziw dla Grzegorza zwłaszcza, że plany były na 330-340 a jednak po dopieszczeniu każdego detalu osiągnął 355HP i piękny przebieg momentu ;). Swoją drogą k04 to konkretna zabawka 6000rpm ponad 400nm. :kox:

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!

Arek tylko pamiętaj o jednym.... możesz stracic prawko w 4,8s w zabudowany :D :D :D

tfu tfu odpukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...