Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja wciaz mam xenonowy problem otoz nici z przetwornicy :wallbash: uszkodzona :rant: Ale pytanie nr2:jak jest zarnik i taka szklana rureczka i ona mi pekla :wallbash: czy moze ja skleic klejem??Zarnik niby swieci ok ale..lepiej miec to przymocowane?Pytam tu bo nie chce mi sie zakladac nowego tematu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tukan2000 niestety nie znam sie na zarnikach - bo jeszcze ich nie mam.

Jesli juz jestesmy przy xenonach to. Czy mi sie zdaje czy zolte seicento z Czakramu jezdzi na xenonach..? Zauwazyliscie ze te nowe Clia (te co maja na naukach jazdy) maja tak skonstruowane lampki ze oslepiaja..? Kiedy bym nie jechal i cos mnie oslepia to zawsze jest to Clio na L i to na pewno nie sa dlugie.. :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdalem dzis kalendarzyk...szkoda ze na rok 2007 hahah. Ale nie moglem sie powstrzymac bo stanolem kolo zajebistej b6 czarnej ciemne szyby relingi chrom i 4 rury z tylu nawet fajnie wygladajace. Oczywiscie koles na blahach KT...moze wpadnie na forum;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k a widziales czarna B7 w avancie w wersji s-line na Tarnowskich blachach..? Normalnie :drool: czesto ja widywalem w krzyzu kolo sklepu przy drodze nr 7 :thumbup:

Tak samo widzialem dzis ta z nowym grillem. Ogolnie bardzo duzo tego jezdzi.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, ale pasuja do niej.. :thumbup: Ja tylko sie zastanawiam jaki rozmiar.. Stawialbym na 19' Tylko te chromowane blotniki psuja efekt.. :rolleyes: Jak go gdzies zobacze to obowiazkowo zostawie kalendarzyk.. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder ano trzeba trzeba, tylko szkoda ze snieg sypie. Bo jak sie teraz zostawi to zamokna. I to nie bedzie kalendarzyk tylko kapec.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prawidlowo.. :thumbup: u mnie jeszcze sa resztki..[br]Dopisany: 01 Grudzień 2007, 14:21 _________________________________________________No Panowie.. :thumbup:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=stats

--> 10 najlepszych wątków (wg odpowiedzi)

Niby na końcu, ale dobrze to rokuje.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...