Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hornet A4 pomysl.. Benzyna za 3.80 a ropa za 3,60 :polew:

Zyc nie umierac.. :D[br]Dopisany: 10 Styczeń 2008, 20:16 _________________________________________________Dzis w ESCE mowili ze otwieraja jakis klub/dyskoteke jak sie jedzie w strone DT (przed Lisia Gora) Expans w sobote i podobno jakies tjuningowane fury maja tam byc. Wybiera sie ktos..? Ja od razu zaznaczam ze ja nie, bo musze sie uczyc.. :confused4: Szkoda ze to wypada przed sesja a nie w roku akademickim, bo mozna by bylo zrobic tam przy okazji mini-spota.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk no w Brzozówce to jest zaraz koło drogi taki niebieski budynek :D długo to stało nieczynne a teraz otworzyli :> tuningowane fury :polew: pewnie chłopaki zrobią najazd na dwa polonezy trzy maluchy i nyske :polew: ''tuning car sikret pałer'' i ''bedzie dym'' bo jezdzą na gazolinie z domieszką rozpuszczalniku :polew:

a tak na powarznie to moze tam podskocze a nóz moze będzie coś ciekawego ;)

Ale w niedziele jest lepsza impreza pod MAXEM (albertem jak kto woli) na szkotnika ! KRĘCIOŁEK na parkingu ponoć między innymi maja być Gładysze LEONAMI (seatami) :> to wszystko w ramach orkiestry św. pom. zaczyna się ok 11.00 ja będe na pewno ;) jak ktos będzie się jeszcze wybieral to dajcie znać ;)

Strasznie tu cicho dziś :mysli: Oki ja zmykam spać :> narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet A4 pomysl.. Benzyna za 3.80 a ropa za 3,60 :polew:

Zyc nie umierac.. :D

było by miło:D hehe

fakt.. sesja sie zbliża i niema przelewek.. :| moze po sesji w połowie lutego jakiegos spota sie zorganizuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk no w Brzozówce to jest zaraz koło drogi taki niebieski budynek :D długo to stało nieczynne a teraz otworzyli :> tuningowane fury :polew: pewnie chłopaki zrobią najazd na dwa polonezy trzy maluchy i nyske :polew: ''tuning car sikret pałer'' i ''bedzie dym'' bo jezdzą na gazolinie z domieszką rozpuszczalniku :polew:

a tak na powarznie to moze tam podskocze a nóz moze będzie coś ciekawego ;)

Ciekawe tylko, czy beda tam jakies "tuningowane" dziewczyny.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k[/color][/b] jak po zakupach

hmmm ?

Kurde fajne imprezy sie szykuja a ja musze zapierdzielac do rzeszowa sie edukowac f*ck! A na dodatek cos sie lipnie czuje i pewnie bede choryyy ;/

TTom3k 100tka przed snem..:) i odrazu bedzie lepiej.. - albo inwestuj w leki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w niedziele jest lepsza impreza pod MAXEM (albertem jak kto woli) na szkotnika ! KRĘCIOŁEK na parkingu ponoć między innymi maja być Gładysze LEONAMI (seatami) :> to wszystko w ramach orkiestry św. pom. zaczyna się ok 11.00 ja będe na pewno ;) jak ktos będzie się jeszcze wybieral to dajcie znać ;)

Hornet A4 - skad te informacje - na stronie tarnowskiego sztabu jest program i nie ma tam nic o "kreciolkach"

http://www.wosp.prv.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w niedziele jest lepsza impreza pod MAXEM (albertem jak kto woli) na szkotnika ! KRĘCIOŁEK na parkingu ponoć między innymi maja być Gładysze LEONAMI (seatami) :> to wszystko w ramach orkiestry św. pom. zaczyna się ok 11.00 ja będe na pewno ;) jak ktos będzie się jeszcze wybieral to dajcie znać ;)

Hornet A4 - skad te informacje - na stronie tarnowskiego sztabu jest program i nie ma tam nic o "kreciolkach"

http://www.wosp.prv.pl/

bo Hornet A4 sam wyjedzie.. i bedzie palił gume swoją 4 rurką :polew: :polew: :evil::bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k trudno.

Jak im sie auto zepsuje to wpadna do dzialu technicznego nawet nie zakladajac konta.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k trudno.

Jak im sie auto zepsuje to wpadna do dzialu technicznego nawet nie zakladajac konta.. :polew:

No albo tak jak rajder z forum prosi o Vaga a nawet nie raczy nic napisac w tym temacie ...n/c

Jak dla mnie to i tak teraz jest bardzo dobrze. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mowie ze sam kalendarzyk to mozna soebi w d... nawet niejest tam napisane zagladniej spoty w tarnowie dla wielbicieli niniek itp ::):) ludzie by zaglądali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaki22 :polew:

Powinien byc dopisek "VAGowanie GRATIS!" i od razu by nas sie zrobilo 30.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaki22 :polew:

Powinien byc dopisek "VAGowanie GRATIS!" i od razu by nas sie zrobilo 30.. :polew:

o ile ktos jezszce wie co to jest VAG :evil:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2008, 23:03 _________________________________________________ale GRATIS by ich skłoniła aby zaglądnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...