Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja widzialem jakiego wariata w bmw chyba seria 3 ale 2 drzwi zamiatał tyłem miedzy ludzmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak mysle, ze nie ma co narzekac na frekwencje na spotach. Przykladem moze byc ostatni spot (powiedzialbym) spontan. Bylo nas wiecej niz na planowanym spociku.. :)

(i powiedzialbym ze ciekawiej.. :naughty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalam kaledarium i jestem..;P

ostatnio duzo pracy ale jak widac chociaz noca cos sie odezwe:)[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 01:17 _________________________________________________a Wy spicie jak zwykle..;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja spalem bo zaras musze zapitalac do szkoly do rzeszowa ....ale mi sie chce ... :kwasny:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 07:02 _________________________________________________Aha aniaz ty dostalas i jestes tzn. ze jestes :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k widziałem cię w czwartek pod ''carfourem'' :D

DareQ na stronce nie zaznaczyli ale będzie ten kręciołek wiem z pewnego zródła :D tamtego roku tez niebyło napisane a był i ja byłem na nim :cool:

zakładamy się o 20 L Vpover Racing :drool: ze się odbędzie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładamy się o 20 L Vpover Racing :drool: ze się odbędzie :evil:

Kozak :evil:

_________________________________________________

a ja własnie wróciłem do rodzinki.. :P

przed samym wyjazdem ojciec zauwazył ze niema prawego krótkie :|

no to cóż... jada na halogenach:)

ale oczywiscie niemogło byc tak pięknie:D hehe ujechałem może z 3km...

i co widze :kox:

180px-Poland_Police_FORD_TRANSIT.jpg ale naszczęście rutynowa kontrola.... dokumenty + komputer i rewizja bagażnika (chyba czy trupa nie przeworze :))

oczywiscie Polska policja jest na tyle inteligentna ze nie widzi..:) że cos jarze na boki swiatłami. i całe szczęście:) hehe :polew::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L3Vy czaju.. :cool:

Wiesz cos moze o wypadku ktory byl w piatek kolo Lisiej Gory..? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L3Vy czaju.. :cool:

Wiesz cos moze o wypadku ktory byl w piatek kolo Lisiej Gory..? :mysli:

ten w Brniu ???

to sie zdarzyło jakieś pół godziny przed tym jak miałem jechac do Tarnowa na zajecia.

Ponoć jakaś człówka była.... ale szczegółów nieznam..

ale korek byl z 4 km

autobus jechał jakims objazdem co ledwo sam sie na drodze mieścił.. a z naprzeciwka jada Tiry które równiez chca ominac korek... MASAKRA...

Jak dziś jechałem do Tarnowa to sie rozgladałem... czy są jakeis slady... nic... rzucajacego sie w oczy.. tylko znicz na poboczu [*]

Czyli był śmiertelny... :confused4:

a Ty masz jakies info ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładamy się o 20 L Vpover Racing :drool: ze się odbędzie :evil:

Kozak :evil:

_________________________________________________

a ja własnie wróciłem do rodzinki.. :P

przed samym wyjazdem ojciec zauwazył ze niema prawego krótkie :|

no to cóż... jada na halogenach:)

ale oczywiscie niemogło byc tak pięknie:D hehe ujechałem może z 3km...

i co widze :kox:

180px-Poland_Police_FORD_TRANSIT.jpg ale naszczęście rutynowa kontrola.... dokumenty + komputer i rewizja bagażnika (chyba czy trupa nie przeworze :))

oczywiscie Polska policja jest na tyle inteligentna ze nie widzi..:) że cos jarze na boki swiatłami. i całe szczęście:) hehe :polew::thumbup:

L3vyno ja tez jak dziś zjechałem z Tarnowa to prawe krótkie H7 :sick3: mi sie spaliło i niechciało mi się zmieniać :kox: no i pojechałem tak na narty (jednooki bandyta) minołem dwa patrole niebieskich i zaden mnie nie zatrzymal :D dopiero najadłem się strachu jak wyprzedzałem babę jadącą Fabią a ona myślała ze ją motor wyprzedza i zaczeła zjezdzać na środek jezdni a ja do fosy musiałem uciekać :rant: ale wyprowadziłem halbiczke :cool: bo by mi baba po boku przeszła i mógłbym jej nadmuchać za to :thumbdown: dopiero potem skapowała to mnie puściła :Dprzesrane jest zycie drivera :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L3Vy znicz to tam od dawna stoi.

Ja sobie jade w piatek na zajecia (specjalnie wyjechalem wczesniej bo wiem jak o tej porze sie jedzie) jade jade, i w okolicach Dar-Baru korek jak cholera. To se mysle o za***iście. (akurat mialem kolosa zaliczeniowego). No to sru nawrotka na Zelazowke -> Fiuk -> Zabienska -> Zabno -> Leg Tarnowski -> Ilkowice -> okolice Krysztalowej w Tarnowie jazda spokojna w gore pozniej na krzyska a pozniej to juz kolo targowicy i szkola. Normalnie ledwo co zdazylem, akurat gosciu wtedy zaczal rozdawac testy.. :confused4: Ale zdazylem. Pojechalbym przez Kobierzyn i Smigno, ale stalem za daleko..

Kurde zawsze taka sytuacja w najmniej oczekiwanym momencie.

A jak jechalem z powrotem ze szkoly (kolo 15) To spokoj i porzadek. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L3vyno ja tez jak dziś zjechałem z Tarnowa to prawe krótkie H7 :sick3: mi sie spaliło i niechciało mi się zmieniać :kox: no i pojechałem tak na narty (jednooki bandyta) minołem dwa patrole niebieskich i zaden mnie nie zatrzymal :D dopiero najadłem się strachu jak wyprzedzałem babę jadącą Fabią a ona myślała ze ją motor wyprzedza i zaczeła zjezdzać na środek jezdni a ja do fosy musiałem uciekać :rant: ale wyprowadziłem halbiczke :cool: bo by mi baba po boku przeszła i mógłbym jej nadmuchać za to :thumbdown: dopiero potem skapowała to mnie puściła :Dprzesrane jest zycie drivera :decayed:

to trzeba było długimi waliic. albo jak ja na halogenach zamiatać... :)

ja mam w lampach normalnie.. niewiem jak to u Ciebie wyglada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poliftach nie ma halo.. Mogles caly czas na dlugich jechac.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L3Vy znicz to tam od dawna stoi.

Ja sobie jade w piatek na zajecia (specjalnie wyjechalem wczesniej bo wiem jak o tej porze sie jedzie) jade jade, i w okolicach Dar-Baru korek jak cholera. To se mysle o za***iście. (akurat mialem kolosa zaliczeniowego). No to sru nawrotka na Zelazowke -> Fiuk -> Zabienska -> Zabno -> Leg Tarnowski -> Ilkowice -> okolice Krysztalowej w Tarnowie jazda spokojna w gore pozniej na krzyska a pozniej to juz kolo targowicy i szkola. Normalnie ledwo co zdazylem, akurat gosciu wtedy zaczal rozdawac testy.. :confused4: Ale zdazylem. Pojechalbym przez Kobierzyn i Smigno, ale stalem za daleko..

Kurde zawsze taka sytuacja w najmniej oczekiwanym momencie.

A jak jechalem z powrotem ze szkoly (kolo 15) To spokoj i porzadek. :mysli:

no tak człowiekowi to zawsze pod górke...

ale przynajmniej powrót miałeś spokojny :)

ja dzisiaj tamtymi rejonami pomiatałem... :)

nawet jednego Pana Opelkiem Vectra [nowa buda - hcyba to C ma zonaczenie] postawiłem do pionu... Obszar zabudowany jade spokojnie sobie na 5tce jakieś niecałe 70(jazda ekonomiczna :)) hehe co by mniej spalił - hehe zartuje poprostu mi sie nie śpiszyło...) a tu widze harpagana który juz na lini ciagłej mnie bierze.. no to co mi zostało Złota Trójka.. :naughty: i do spodu.... jak wrzuciłem 4 to juz kolesia nie było.... :polew::dance:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 21:50 _________________________________________________

W poliftach nie ma halo.. Mogles caly czas na dlugich jechac.. :naughty:

yyy.. do kogo to było ???

ja mam po lifcie a halo.. mam w lampach normalnie...

tylko ze ja mam rocznik 96 a model juz 97 wiec roboli jak im sie podobało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...