Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TTom3k dzieki za koszulki, pasuja idealnie :thumbup:

To super ciesze sie :) Dostales mega upust musza pasowac ;P[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 23:22 _________________________________________________Aha a tak wogule to tej b7 tez zapodalem kalendarium ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k dzieki za koszulki, pasuja idealnie :thumbup:

To super ciesze sie :) Dostales mega upust musza pasowac ;P[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 23:22

Z ceną to mnie zaskoczyłes na max, az sie zastanawiam czy sie cos nie pomyliłeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k dzieki za koszulki, pasuja idealnie :thumbup:

To super ciesze sie :) Dostales mega upust musza pasowac ;P[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 23:22

Z ceną to mnie zaskoczyłes na max, az sie zastanawiam czy sie cos nie pomyliłeś :mysli:

Zarobilem na tobie 10zl heheh :) To bylo na zachete :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobilem na tobie 10zl heheh :) To bylo na zachete :)

Dzieki wielkie za taki upust :notworthy: Nastepnym razem jak bym cos kupował to aż takich rabatów nie rób bo wiadomo ze kazdy chce zarobic ;) Mam nadzieje ze uda Ci sie pojechac do Wisły to bede mogl sie jakos wtedy odwdzieczyć :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszte ciuszkow mozesz zamawiac tutaj: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9497439 Podkoszulki mam jeszcze na stanie po nizszej cenie ale rozmiary max M ....no moze jakas L sie znajdzie[br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 23:38 _________________________________________________Dobra trzymajta sie ludziska ja lece spac baj baj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar M to mały..., duzo tego na allegro masz i moze sie na cos zdecyduje jeszcze :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sie napil.. :mysli: kurde w koncu jest karnawal, a tu czlowiek musi siedziec i ryc.. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Tarnów...

wybiera sie ktoś z Was do Rzeszowa 27 stycznia na spota?? U nas już wiosna przyszła i jest cieplutko... pewnie trzeba koła zmienić na letnie...

serdecznie zapraszamy...

TTom3k, mam nadzieje, ze jak obiecałeś to zaglądniesz na spota!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Tarnów...

wybiera sie ktoś z Was do Rzeszowa 27 stycznia na spota?? U nas już wiosna przyszła i jest cieplutko... pewnie trzeba koła zmienić na letnie...

serdecznie zapraszamy...

TTom3k, mam nadzieje, ze jak obiecałeś to zaglądniesz na spota!!

Siemka Szud :)

tak jak pisałem wczesniej... u mnie odpada bo 28 mam egzam.. z Fizyki.. przerabane... jezszce nci nie umie.. :decayed:

a co do oponek.. to takie pytanko...

mam do kupienia 205/65lub60 R15 za około 80zł od sztuki (Good yearki)

używki ale rok produkcji 2006, bieznik jezscze nawet nawet z 5mm

opłaca sie ??? :mysli:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2008, 16:55 _________________________________________________oczywiście mowa o letnich... bo takowych wogóle nie posiadam.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5mm bieżnik to nie rewelacja, ale za 80zł sie opłaca... nowa opona ma ok 8-9mm wiec sobie policz, czy sie kalkuluje... zawsze mozesz sie targowac i kupic np po 70, a to juz dobra cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...