Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h


RALF76

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w raporcie turbo mowili ze jak nie masz przy sobie plastiku to go nie zabiora i tak do konca roku ,to jest dopiero ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w raporcie turbo mowili ze jak nie masz przy sobie plastiku to go nie zabiora i tak do konca roku ,to jest dopiero ciekawe

Nie zgodzę się z tym bo policja zgłasza fakt zatrzymania czasowego prawka w starostwie a starostwo wzywa cie do oddania dokumentu. Jeśli starosta orzerknie wstrzymanie prawka to w ewidencji policji mają info ze prawko zostało czasowo zatrzymane. Czyli kolejna kontrola i prawko na kolejne 3 miesiące zatrzymują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w raporcie turbo mowili ze jak nie masz przy sobie plastiku to go nie zabiora i tak do konca roku ,to jest dopiero ciekawe

Nie zgodzę się z tym bo policja zgłasza fakt zatrzymania czasowego prawka w starostwie a starostwo wzywa cie do oddania dokumentu. Jeśli starosta orzerknie wstrzymanie prawka to w ewidencji policji mają info ze prawko zostało czasowo zatrzymane. Czyli kolejna kontrola i prawko na kolejne 3 miesiące zatrzymują.

dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg prawa dopóki nie oddasz prawka, to możesz jeździć.

jasne.. czyli tak naprawdę muszę je tylko zakopać w ogródku i mogę popierdzielać ile wlezie... jakie to proste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg prawa dopóki nie oddasz prawka, to możesz jeździć.

ja pierd.... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się że poważna gazeta pisała takie niesprawdzone bzdury i ludzi wpuszcza w kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dla rządu lepszy bajer, jak im mało kasy to niech każdemu komu zabiorą prawko na 3 miesiące od razu z urzędu wysłać na badania psychotechniczne i lekarskie do WOMP.

a co sobie będą żałować. Przecież to Polska tu jest wszystko możliwe.

Psychotesty swoje kosztują WOMP też to bedzie na 500+ jak znalazł :D hehe

Tylko szkoda, że chcą karać każdego wkoło tylko nie siebie, jeżeli o nich chodzi to święte krowy. Jedzie naj***ny jak PKS w dni rynku ale jemu wolno i nic mu nie zrobią.

Edytowane przez Speedcam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak im mało kasy to niech każdemu komu zabiorą prawko na 3 miesiące od razu z urzędu wysłać na badania psychotechniczne i lekarskie do WOMP.
można iść jeszcze dalej. Raptowna zmiana przepisów p.r.d. do tego zmiana wzoru prawa jazdy i klepnięcie ustawy, że każdy posiadacz prawa jazdy musi zaliczyć egzamin z nowych przepisów. Gdyby tak jeszcze obligatoryjnie badania lekarskie i psychotesty co 5 lat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K..wa znowu się zaczyna , coraz lepsze pomysły macie :P

Po ki wuj komu te wszystkie przepisy, dziesięć przykazań i swobodny dostęp do broni wystarczy :)

Wtedy porządek się sam zrobi :D:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poogladać na YT jak to działa u ruskich hehe jeden na drugiego trąbnie a ten 1 wyskakuje z kijem bejsbolowym albo pistolecikiem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja to stan umysłu , tak że tam to jest ździebko przejaskrawione :P:decayed:

U nas kraj cywilizowany , tak że trup powinien padać troszkę rzadziej niż u nich :grin:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać temat:

No i niestety, po prawie dwóch latach bieganiny po sądach,  pomimo tego że Wysoki Sąd w dwóch instancjach zobaczył na własne gały jak wyglądają pomiary prędkości miernikiem Ultralyte LTI 2020 10LR,  zostałem uznany za winnego zarzucanych mi czynów :decayed:

Wszystkie materiały dowodowe które przygotowałem nie spełniały warunku wiarygodności i zostały orzucone, bo zostały wykonane przy pomocy urządzenia nie posiadającego legalizacji.

Moje wyjaśnienia że jedyna firma w Polsce (Vlotik s.c. z Łasku) która ma uprawnienia do ich przeprowadzania ,  w umowach z Policją i Głównym Urzędem Miar ma zapisane paragrafy zakazujące przeprowadzania czynności legalizacyjnych na sprzętach pochodzących z innego źródła niż oficjalna dystrybucja dla naszej Policji ,  idąc tym tokiem rozumowania  praktycznie uniemożliwiają one skuteczną obronę przed tym badziewiem, a Wysoki Sąd nawet nie raczył tego skomentować ani wytłumaczyć  :facepalm:

Łudziłem się do końca że choć może uda się zasiać w głowach Wysokiego Sądu chociaż trochę wątpliwości, które w państwie prawa powinny prowadzić do uniewinnienia , ale się nie udało. Sąd absolutnie żadnych wątpliwości na temat prawidłowości działania urządzenia przez te dwa lata rozpraw nie nabrał :facepalm:

Sąd nie miał też najmniejszych wątpliwości do wyjaśnień policjantów i ich profesjonalizmu , po mimo że wykazałem na sali sądowej iż ich wiedza na temat zasad używania urządzenia jest żadna, tak samo wiedza z zakresu zasady jego działania i jego słabych stron, mogących powodować pojawianie się wyników zupełnie oderwanych od rzeczywistości :angry:

Jak mi ktoś teraz powie że prawo w Polsce jest po to by chronić obywatela, to pi**dolnę chyba na zawał ze śmiechu :D

Prawo jest po to by obywatela trzymać krótko za mordę, kroić finansowo ile wlezie i wywoływać u niego strach nieuchronnej kary , obojętnie czy się ona nalezy czy też nie :hi:

Pozdrawiam wszystkich :)

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj sprawy w Polsatowskim "serialu " "Państwo w Państwie" coś mi się kojarzy, że ten temat był poruszany. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale w Sądach pracują tylko ludzie i często mają problem z logicznym myśleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...