Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem w szoku, jak wszystkie Iskry tak mierzą prędkość, to są to po prostu maszynki do krojenia obywateli :kox::decayed:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano

Najgorsze jest to, że taki rosyjski szajs dostał legalizację i jest niby legalny, mimo że nie spełnia wymogów rozporządzenia ministra. To jeden wielki przekręt.

Opublikowano

Apropo iskry.dzis zatrzymali mnie niebiescy za przekroczenie predkosci. I moje pytanie padlo jakiej suszarki uzywal.odpowiedzial ze laserowej oczywiscie sprawdzilem.poczym poszla gadka o iskre.to sam sie smial ze potrafi zmierzyc co innego niz w realu. .do tego dozucil na temat tych nowych przepisow.ze poleci to do odwolania bo maja to zbadac i bedzie mlyn.i tak mowil ze ciezko teraz kogos zlapac na przekroczeniu bo wszyscy uwazaja

Opublikowano

a mandat i tak dostałeś :P policjanci doskonale wiedzą co mają i jak trzeba tego używać by było po "ichniemu"

polecam yanosik'a im nas będzie więcej tym będzie "taniej" :)


Najgorsze jest to, że taki rosyjski szajs dostał legalizację i jest niby legalny, mimo że nie spełnia wymogów rozporządzenia ministra. To jeden wielki przekręt.

dziwi Cię to ? skoro uzależniasz się energetycznie (gaz / prąd) to i czemu tego gówna nie kupić. Proste pytanie, co robiłeś jak były wybory.. ?

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

No i tu neistety jest racja sam byłem ofiarą iskry rok temu....

wyjeżdzalem ze skrzyżowania w lewo (ruszałem z pod świateł) pomiar na 4 pasmówce po skrajnie przeciwnej stronie niż moja miedzy słupkami znaków zasieków słubków do ochrony przed światłami z naprzeciwka i bandami bo to końcówka autostradowego zjazdu... no i odczyt 77.. w życiu nie miałem tyle na godzinie po 50 metrach od skrzyżowania bo by trzeba nieźle btować... no i co im powiesz... finalnie dostałem 100zł i 4 pkt..

Opublikowano

A no dostalem.jakby byla iskra to do sadu niech leza.jak moge po sadach o fotoradary sm sie bujac.to dlaczego nie z niebieskimi.dla mnie policjant/straz miejska jeden ..uj

Edytowane przez szakal222

Opublikowano

dziwi Cię to ? skoro uzależniasz się energetycznie (gaz / prąd) to i czemu tego gówna nie kupić. Proste pytanie, co robiłeś jak były wybory.. ?

Jak to co, głosowałem za lepszą Polską!!!

Opublikowano

co robiłeś jak były wybory.. ?

głosowałem za lepszą Polską!!!

Jeśli sądzicie, że taki czy inny wybór coś zmieni, to jesteście w błędzie. Dalej będą przetargi na badziewny sprzęt, tyle tylko, że zmienią się priorytety wygrywa nie najtańszy, a ten co "da" więcej, albo odwrotnie. Przecież budżet to nie guma i a sobie nie zabiorą...

Opublikowano

co robiłeś jak były wybory.. ?

głosowałem za lepszą Polską!!!

Jeśli sądzicie, że taki czy inny wybór coś zmieni, to jesteście w błędzie. Dalej będą przetargi na badziewny sprzęt, tyle tylko, że zmienią się priorytety wygrywa nie najtańszy, a ten co "da" więcej, albo odwrotnie. Przecież budżet to nie guma i a sobie nie zabiorą...
Dokładnie. Nie rozumiem po co prowadzić jakieś potyczki słowne skoro i tak nie mamy na to wpływu, a ci, którzy myślą, że jak zagłosują na "mniejsze zło" są w olbrzymim błędzie. Najgorsze jest to, że tu gadka znowu spadła na politykę. Ludzie wypijcie sobie po piwie i dajcie spokój.

Wytapatalkowane

Opublikowano

Właśnie takiej postawie zawdzięczamy stan obecny, nie róbcie nic bo i tak nie ma sensu... co wy pokolenie owsiaka ?

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

Marcin... masz rację ale co daje paplanie na forum? na to na prawdę szkoda siły marnować. Mówiąc paplanie mam na myśli ciągłe, mało konstruktywne narzekanie jak to jest źle. No nie jest dobrze i co dalej?

Edytowane przez marekg

Opublikowano

No nie jest dobrze i co dalej?

https://m.youtube.com/watch?v=Hyup9f6-7LQ;)

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No i tu neistety jest racja sam byłem ofiarą iskry rok temu....

wyjeżdzalem ze skrzyżowania w lewo (ruszałem z pod świateł) pomiar na 4 pasmówce po skrajnie przeciwnej stronie niż moja miedzy słupkami znaków zasieków słubków do ochrony przed światłami z naprzeciwka i bandami bo to końcówka autostradowego zjazdu... no i odczyt 77.. w życiu nie miałem tyle na godzinie po 50 metrach od skrzyżowania bo by trzeba nieźle btować... no i co im powiesz... finalnie dostałem 100zł i 4 pkt..

Mnie drapneli na iskre w zeszlym roku w czerwcu.

jechalem licznikowe 83-4 na 70-tce, wyskoczyl mi niebieski i do kąta.

pokazuje mi wynik na iskrze - 89

Dalem mu dokumenty i poprosilem o chwile cierpliwości, zdziwiony poszedl do radiowozu a ja karte z kamery do lapka i sprawdzam, prędkość wg GPS w kamerze 78,

lapek w łapy i ide do niebieskich i jak tylko wsiadłem do radiowozu to wale z grubej rury: ile ta wasza zabawka zawyza predkosc ?

...ech... ....ufff... ...hmmmm.... ....aaa... ....heee....

- wiecie czy mam wam sam powiedziec ???

....hmmmm.... ...eeee... ...eee...

- mam na Ltopie filmik z prędkością po GPS i na pewno nie bylo 89 powiem wiecej nie było nawet 80-siat.

...pszzzzyyyy... dej pan tego komputera...

patrzy, patrzy, patrzy i mowi:

- Edek, oddaj panu dokumenty, niech juz jedzie....

nim odjechałem jeszcze usłyszałem

- czym my qurwa pracujemy ????

Edytowane przez alex3p

Opublikowano

Mam rejestrator .ale chyba sobie zakupie taki z gps.zawsze to jakis dowod

Opublikowano
  • Autor

Popatrzcie jak się R8 lata :)

Opublikowano

Fajna zabawa by to była...gdyby na torze a nie na autostradzie.

Edytowane przez marekg

Opublikowano

Jazda z taką prędkością jak na filmie była by dużo bezpieczniejsza, gdyby makaroni , tak jak i nasi mistrzowie kierownicy trzymali się zasady , że jeździ się prawą stroną :decayed:

Druga , ważna zasada , to patrzenie w lusterka i prawidłowa ocena prędkości nadjeżdżających z tyłu, zanim się zmieni pas ruchu :naughty:

W końcu to nie droga przez wioskę , i zawsze może się trafić ktoś jadący dużo szybciej od większości :P

Opublikowano

Jazda z taką prędkością jak na filmie była by dużo bezpieczniejsza,
Jazdy z taką prędkością nie należy nazywać bezpieczną, nawet na torze. Przy prędkościach powyżej 200 km/h przelatujący nad drogą ptak wielkości wróbla przebija przednią szybę samochodu, a ptaszek wielkości gołębia może zabić kierowcę (to tak jakby nadziać się na prawy prosty Tysona). Taki slalom na autostradzie, bardziej przypomina rosyjską ruletkę, niż bezpieczną jazdę...
Opublikowano

Jazda z taką prędkością jak na filmie była by dużo bezpieczniejsza,

Jazdy z taką prędkością nie należy nazywać bezpieczną, nawet na torze. Przy prędkościach powyżej 200 km/h przelatujący nad drogą ptak wielkości wróbla przebija przednią szybę samochodu, a ptaszek wielkości gołębia może zabić kierowcę (to tak jakby nadziać się na prawy prosty Tysona). Taki slalom na autostradzie, bardziej przypomina rosyjską ruletkę, niż bezpieczną jazdę...

Czyżbyśmy mieli coś ze wzrokiem? :P

W którym miejscu napisałem że taka jazda jest bezpieczna ? :decayed:

A poza tym to niebezpieczne prędkości pojawiają się już podczas jazdy na rowerze, powyżej już cały czas jest niebezpiecznie :grin:

Ja nie widzę jakiejś bardzo wielkiej różnicy w bezpieczeństwie pomiędzy jazdą 140 km/h starym zdezelowanym klekotem, a 300 km/h R8 ( oczywiście na kożyść tej drugiej) :naughty::hi:

A jak dupki przyklejone do środkowego i lewego pasa jechali by tak jak powinni, to przynajmniej slalomu nie trzeba by było wykonywać :kox::P

P.S. Ci co chcą być w stu procentach bezpieczni na drodze, to nie powinni w ogóle na nią wyjeżdżać ani wychodzić, tylko siedzieć w domu.

W jazdę autem, tak samo jak w wiele innych zachowań człowieka ryzyko jest wkalkulowane :P

Edytowane przez piotrsob1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.