Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

no jasne, i tak się powinno odpuścić gaz

No powinno sie lekko odpuscic ale nie calkiem za odcicie lewej powiedziano mi 1500zł gdyz jest tyle samo pracy co z softem.Jedynie pozostaje odciac jeden kabelek od czujnika z hamulca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mozna zrobic wyłacznik

jak przetniesz kabel nie bedzie ABS/ASR/EDS/ESP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna zrobic wyłacznik

jak przetniesz kabel nie bedzie ABS/ASR/EDS/ESP

Powaznie? Myslalem ze jak odetne jeden z 4 to tylko odłacze blokade.A tak pozatym ESP mam na stale odpiete,a co do ABS jak go odłacze to zle sa rozkladane sily hamowania :) musial bym miec korektor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robisz mnie w balona czy na prawde pytasz ???

trzeba sprawdzic tylko który kabel odpiąc

aaaaaaa ze stopem tez moze byc problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robisz mnie w balona czy na prawde pytasz ???

trzeba sprawdzic tylko który kabel odpiąc

aaaaaaa ze stopem tez moze byc problem

No sa 4 kabelki wiec bylem pewien ze jeden jest tylko do ECU czyli do blokady gaz/hamulec.A inne sa od stopu,i reszty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak..za szybko wchodzilem i nie bylo szans juz nic wiecej zrobic...mam nadizeje ze nic sie nie pogielo ;)

jak to się mówi, "prędkość była dobra, tylko winkiel za ostry.." :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Najzimniejsze-miasto-w-Polsce-26-st-C,wid,12902494,wiadomosc.html

pozdrowienia dla wszystkich posiadaczy aut z silnikiem diesla :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Najzimniejsze-miasto-w-Polsce-26-st-C,wid,12902494,wiadomosc.html

pozdrowienia dla wszystkich posiadaczy aut z silnikiem diesla :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

U mnie rano na zegarach -16.5 i padło odpaliło lepiej jak przy -4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Najzimniejsze-miasto-w-Polsce-26-st-C,wid,12902494,wiadomosc.html

pozdrowienia dla wszystkich posiadaczy aut z silnikiem diesla :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Głupoty gadają ci co twierdzą że diesel gorzej odpala na mrozie, ja mam już czwartego diesla i nie mam najmniejszych problemów, jednak:

1. Mam sprawne świece (chociaż A4 odpaliła przy -15 z uszkodzonymi wszystkimi świecami), beznzyna bez świec nawet w lecie nie zagada,

2. Mam sprawny akumulator (to samo jest w benzynie, na słabym akumulatorze też nie zakręci)

3. Dodaje STP do ON, żeby mi się parafina nie wytrąciła (no tutaj benzynka górą, że nie trzeba dolewać, ja asekuracyjnie wlewam, w razie gdyby mnie oszukali na stacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie mam problemów z odpalaniem.... jedyne co zapobiegawczo depresator do ON i wsio a reszta sprawna jak w każdym innym aucie :good: odpalanko.... i łycha w zabawę na miasto :wink4: Q panuje... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie nie róbmy offtopu

Proponuję założyć oddzielny temat "jak to mój diesel pali w zime" :decayed: będziemy podawać temp i ilość obrotów silnika na rozruszniku przed odpaleniem. :decayed: :decayed: kto będzie miał najmniej obrotów przy najniższej temp wygra 1l dodatku do ropy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mialem okazje przejechac sie passatem 3c 2.0tsi i wiecie co? :quattro: FWD jest totalnie do bani :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziś koło 6 rano -15 oC odpalił od strzała i jazda, tylko zimowy płyn do spryskiwaczy marzinie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zimowy płyn do spryskiwaczy marzinie :kox:

Nie kupuj w biedronce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zimowy płyn do spryskiwaczy marzinie :kox:

Nie kupuj w biedronce :decayed:

w tesko lepszy :polew:

dzisiaj założyłem zimówki i na każdym zakręcie mnie d*pa wyprzedała-banan na twarzy jeszcze mi się trzyma :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białołęka zasypana,niunia pod kołderką :) Płyn do sprysku też zamarzł,ale "jagodzianka na kościach" pomogła i rozpuściła.W Auchanie na Modlińskiej cały płyn wykupili.Rano było -18 stopni.

http://img137.imageshack.us/i/30823241.jpg/

http://img200.imageshack.us/i/53821085.jpg/

http://img13.imageshack.us/i/83682519.jpg/

A swoją drogą wlewał ktoś z Was lub Waszych znajomych denaturat do paliwa żeby nie zamarzło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlewałem denaturat, ale do 2.0D z 86 roku, do 1,9 wolę zastosować coś markowego, stosuję z powodzeniem już od wielu lat produkty STP do diesla z antyżelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nic nie wlewam od kilku lat i nawet przy tych największych mrozach nie miałem problemu ale to zależy od ropy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie dzisiaj cieeeezko odpalalo..

gasl mi ostro...chyba lipna rope zatankowalem na neste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moj AVF jeszcze sniegu nie widzial :polew: Wyjade jak wszyscy zmieni agumy na zimowe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...