Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurde gdzie są takie drogi :D, jak by to było u nas nagrywane to koleś już by kilka razy dachował bo by się wpierdzielił w dziure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde gdzie są takie drogi :D, jak by to było u nas nagrywane to koleś już by kilka razy dachował bo by się wpierdzielił w dziure

Obstawiam że to Szwecja bądź inny kraj skandynawski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówicie o tym filmiku z czerwonym audi? to nasz forumowicz nagrał i do tego w polsce:wink: przynajmniej w któryś swoim watku tak to opisał:eusathink:

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

FWD Snow Drift ;) - YouTube

Patrzcie tu jest to samo:wink: i jak widać autorem jest Krzyho, opublikował to 11 grudnia, a ten film co jest strone wczęsniej, wrzucił sobie koleś 19 grudnia, Peter Kubička - YouTube czyli plagiacik:decayed:

Dla potwierdzenia że to polska:decayed:

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

hehehe i gosciowi napisałem raz komentarz że to nie jego film <-skasował, wiec dałem komentarz ponownie i bardziej rozwiniety z linkiem do tego filmiku gdzie widać co dokładnie jedzie:grin: to przestawił film na prywatny:polew::polew::polew::polew: niewygodne fakty:grin: bo na profilu ma filmiki z czerwonym S4 sedanem, a ten filmik pokazał że to ośka i w dodatku avant:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zburzyłeś dzieciakowi światopogląd :polew:

popsułem mu jego reputacje w jego otoczeniu:decayed: bo sie swietnie podłozył pod ten filmik:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To my takie drogi mamy? Cie choroba jasna a gdzie to,pewnie za ojro na euro 2012 zrobili ze 300metrów normalnej drogi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie wiem gdzie takie drogi sa :jerk: u mnie w Karkonoszach to prostej nie uswiadczysz za dlugiej

a jak juz to albo rowy po 1,5m albo kolki po poboczach... tak ze jeden nie wlasciwy ruch i remoncik za pare tysi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sypie u mnie :decayed: od godziny nie ma świata widać, tylko 0 stopni to pewnie stopnieje :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]

Tez nie wiem gdzie takie drogi sa :jerk: u mnie w Karkonoszach to prostej nie uswiadczysz za dlugiej

a jak juz to albo rowy po 1,5m albo kolki po poboczach... tak ze jeden nie wlasciwy ruch i remoncik za pare tysi :facepalm:

no wlasnie jak w moim wypadku :facepalm:

ale jest z kilometr prostej miedzy szklarska poreba a swieradowem kawal nowej drogi jesienia jak byly sprzyjajace warunki w nocy to po 200 sie latalo do domciu :polew:ale tam pomylka konczy sie smiercia albo mocnym dzwonem

:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba juz po sniegu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas w Jeleniej pieknie syplo teraz z rana (bialy asfalt wszedzie) a ja w pracy musze siedziec :facepalm::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zasypuje miasto.. bialo wszedzie.. trza palic lalunie.. puki drogi biale..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...