Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

Brak szpery w avensis ma duze znaczenie.clio ma i idzie mu to dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Toyota AE86 miała 120 KM i była drift kingiem wśród samochodów więc się da, ale wszystko zależy od kierownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyota AE86 miała 120 KM i była drift kingiem wśród samochodów więc się da, ale wszystko zależy od kierownika

Ale waga(970kg) to 2/3 tego avensisa (1230) według wikipedii i krótsze nadwozie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było o RWD a nie FWD[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 23:20_________________________________________________

mysle że mało który tak RWD pociagnie płynnie po mieście po mokrej nawierzchni autem które ma zaledwie 120km :gwizdanie: jak ten avensis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było o RWD a nie FWD[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 23:20_________________________________________________

mysle że mało który tak RWD pociagnie płynnie po mieście po mokrej nawierzchni autem które ma zaledwie 120km :gwizdanie: jak ten avensis

:embarrassed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drifterzy, oglądacie może TVN24?

Robią awanturę :doh1:, że w Olsztynie kolesie jeżdżą autami po jeziorze zamarzniętym na 40cm :kox:

Zamiast propagować możliwość bezpiecznego poślizgania się to już naściągali całe rzesze policji, sprawa do sądu itd...

:facepalm:

[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 15:38_________________________________________________http://www.tvn24.pl/0,1734257,0,1,ryzykuja-zycie-jezdzac-po-lodzie,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drifterzy, oglądacie może TVN24?

Robią awanturę :doh1:, że w Olsztynie kolesie jeżdżą autami po jeziorze zamarzniętym na 40cm :kox:

Zamiast propagować możliwość bezpiecznego poślizgania się to już naściągali całe rzesze policji, sprawa do sądu itd...

:facepalm:

[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 15:38_________________________________________________http://www.tvn24.pl/0,1734257,0,1,ryzykuja-zycie-jezdzac-po-lodzie,wiadomosc.html

pier**la głupoty, 100 razy bardziej niebezpiecznie jest na ulicach niż na takim lodzie

we wtorek byłem na u siebie na Kaszubach, tam sie z kolei nie pierd....olą tylko jezdzą tym:

http://www.panzerpunkt.info/artykuly/zlot_2003/23_skot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, no wujek, to miałeś mocne doznania... :tongue4:

U mnie na stawie (kujawy) lód ma min 30cm, na podliskim jeziorku aż gęsto od quadów, więc na mazurach gdzie był dużo większy mróz kilka nocy z rzędu, a w dzień tyle co w nocy w pozostałych regionach - nie bałbym się wjechać na lód, a zabawa najlepsza z możliwych :naughty:

Co innego na pomorzu ten suv. Cieńszy lód, dużo cięższe auto + 4 osoby :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na pomorzu termometry w poniedziałek rano pokazały -40stopni

komunikacja zamarła, pierwszy raz od wielu, wielu lat poczyłem jak "coś" dziera mi portki z d....y

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na pomorzu termometry w poniedziałek rano pokazały -40stopni

Jak zwykle przesadzasz... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na pomorzu termometry w poniedziałek rano pokazały -40stopni

Jak zwykle przesadzasz... :cool1:

niestety, nie

dostałem tez fote od Kolegi z oddalonego 3km od Słupska Redzikowa, -35 stopni

zaraz wkleje foto[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 21:40_________________________________________________proszzzzzzzz.....

a1e13285951c0896.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle mrozy

odnosnie quattro, mega zaluje ze mam tylko 1/2q hehe.

chociaz i bez 4wd mozna posmigac, dzis wlasnie na krzywym w olsztynie smigalem z kumplami i lecielismy z kumplem we czworke w almerze 1,4 i gosc w lancerze evo V nie mogl nam odejsc, co wiecej jak go wyprzedzilismy to potem pol okrazenia toru byl w plecy po kilku kolkach:)

a co do tej policji u nas i sztucznego bicia piany to bodajze przedwczoraj tajniaki zajechali fiate bravo, pobajerowali troche z typem od focusa rs, poczym policjant wsiadl na miejsce pilota i kilka rund po jeziorze z chlopakiem od rs'a zrobil :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę sprawdziłem u siebie grubość lodu i się zdecydowałem :decayed:

Żebym był bardziej czasowy i mróz jeszcze trogchę potrzemał to w najbliższy weckend można by ustawić jakiś tor przzeszkód i dopiero by była zabawa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja w Olsztynie nie karze za jazdę po lodzie tylko za dojazd do jeziora przez las i plaże bo to podobno niezgodne z prawem ,acha no i można dostać mandacik 500 zyli za to że narażasz na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia pasażera -więc trzeba smigać samemu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest grubość lodu koło Budapesztu?

Ile waży hummer z kilkoma pasażerami?

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ździebko pomierzyć i pomyśleć zanim się wjedzie :decayed:

Na zalewie było miń 40 cm lodu i temp przez parę poprzedzających dni ok -20 nocą :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jezdzilem moim Q i dla porownania zony Yarkiem troche po terenie, dla tych ktorzy zastanawiaja sie czy warto doplacic do Q powiadam ze warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...