Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elegancko,wertowanie całego tematu nie poszło na marne?

Oczywiście że będę chciał tarcze i klocki do tego zestawu,odezwę się do ciebie ?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 494,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dostanę gdzieś ferodo ds2500 pod zacisk q5 brembo 4t pod tarcze 345mm? Nigdzie tego znaleźć nie mogę albo co mogę sensownego w zamian wsadzić ? 

Przód 345 tył 330 tarcza dba street gładka + ds2500 czy to nie ma zbytnio sensu? Chyba że jakiś secik równie dobry a troszkę tańszy, coś polecicie?

Opublikowano

jak chcesz dobre klocki do tych zacisków to puszkaj Galfera Sport albo Mintexa

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Cześć,

mam kilka pytań :

1. Czy 6 tłoczkowe akebono od S4 a 4 tłoczkowe brembo to duża różnica ?

2. Czy obowiązkowo trzeba też wymieniać tył ?


2.0 TDI 230KM 475Nm w quattro, ale odkąd po zakupie zmieniłem tarcze/klocki na starcie tak zrobiłem na nich  w 4,5 roku  100 tys km ( bez wymiany klocków - nadal są ok ale już zbliżają się do końca) - także nie chciałbym strzelać do wróbla z armaty tym bardziej, że to spory koszt jak na 8 letnie auto.

 

Jak ktoś ma coś do zaoferowania to smiało na PW proszę wysyłać.

 

Tutaj opis autka jak coś :)

 

Edytowane przez manuelos

Opublikowano

Pytanie do znawców, co lepsze?

Zacisk 356mm z a6 c7 czy 4 tłok 345mm też z a6 c7 ? 

Opublikowano
42 minuty temu, Kodzak33 napisał(a):

Pytanie do znawców, co lepsze?

Zacisk 356mm z a6 c7 czy 4 tłok 345mm też z a6 c7 ? 

Zacisk zaciskiem, tu tarcza robi diametralną różnicę 356x34 vs. 345x30 

Opublikowano
Godzinę temu, Kodzak33 napisał(a):

Pytanie do znawców, co lepsze?

Zacisk 356mm z a6 c7 czy 4 tłok 345mm też z a6 c7 ? 

 

pytanie z serii: co lepsze ? polonez czy wartburg ?

Opublikowano
29 minut temu, H4mm3R napisał(a):

Zacisk zaciskiem, tu tarcza robi diametralną różnicę 356x34 vs. 345x30 

Masz rację, grubsza tarcza na trasie więcej zniesie, bardziej mi chodzi o skuteczność zacisków 

Opublikowano
3 minuty temu, Dev napisał(a):

 

pytanie z serii: co lepsze ? polonez czy wartburg ?

Jak zawsze w sedno.

Opublikowano
Teraz, Kodzak33 napisał(a):

Masz rację, grubsza tarcza na trasie więcej zniesie, bardziej mi chodzi o skuteczność zacisków 

 

skutecznosc zacisków ?

 

Opublikowano
1 minutę temu, Kodzak33 napisał(a):

Masz rację, grubsza tarcza na trasie więcej zniesie, bardziej mi chodzi o skuteczność zacisków 

Oba d*py nie urywają. 

Opublikowano
4 minuty temu, H4mm3R napisał(a):

Oba d*py nie urywają. 

 

nie pisz głupot, co prawda 4 tłok Brembo to takie placebo ale do 2 litrowego rzepakowego smierdziucha w zupełnosci wystarczy, 356  bedzie lepsze i czasmi tansze w montazu

oczywiscie trzeba pamietac o 330 na tyle

Edytowane przez Dev

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał(a):

 

nie pisz głupot, co prawda 4 tłok Brembo to takie placebo ale do 2 litrowego rzepakowego smierdziucha w zupełnosci wystarczy, 356  bedzie lepsze i czasmi tansze w montazu

oczywiscie trzeba pamietac o 330 na tyle

Głupotą jest wybór 345 gdzie w cenie zacisków można mieć zestaw 356/330

Opublikowano

Tył 330mm już jest, auto jest ciężkie bo to c7 quattro avant, a w serii 320/300. Taniej będzie dać 356, ale wiele głosów słyszałem że niby 4 tłok brembo 345 np z macana jest lepszy

Opublikowano

Cześć wszystkim. Mam do kupienia zaciski z A6 C7 Bi Turbo  które siedziały na tarczy 330mm pytanie do was czy to te same zaciski które można ładować do A4 B8 pod tarcze 356mm ? Cena która wołają to 800 zł 

JEFG6023.JPG

MMQI5850.JPG

MTGM1910.JPG

UNWA4500.JPG

Edytowane przez Turbo1990

Opublikowano
19 godzin temu, Kodzak33 napisał(a):

Tył 330mm już jest, auto jest ciężkie bo to c7 quattro avant, a w serii 320/300. Taniej będzie dać 356, ale wiele głosów słyszałem że niby 4 tłok brembo 345 np z macana jest lepszy

Lepszy z wyglądu jedynie. Zresztą do C7 pakowałbym min. 375

Opublikowano
W dniu 9.03.2024 o 21:23, Kodzak33 napisał(a):

Tył 330mm już jest, auto jest ciężkie bo to c7 quattro avant, a w serii 320/300. Taniej będzie dać 356, ale wiele głosów słyszałem że niby 4 tłok brembo 345 np z macana jest lepszy

A w czym te Brembo lepsze? Lżejsze jedynie ale tarcza dalej mala i cienka bo 345x30 vs 356x34

Opublikowano
14 godzin temu, Wandej napisał(a):

A w czym te Brembo lepsze? Lżejsze jedynie ale tarcza dalej mala i cienka bo 345x30 vs 356x34

Mówią że większa powierzchnia klocka i mocniejszy docisk. Piszę co słyszałem. Według mnie tarcza 356 beż porównania lepsza 

Opublikowano

bierz 356 na przód, na tył tez daj 356 i bedzie git

Opublikowano
5 godzin temu, Dev napisał(a):

bierz 356 na przód, na tył tez daj 356 i bedzie git

Na tyle już jest 330mm, tył 300 jak nowy do sprzedania 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.