Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

to była mowa o Bolesławcu bardziej dzisiaj sie spotkać chyba ? tak to wynika z całej rozmowy

no ale jak bedzie trzeba to i do LG sie skoczy. Tylko gdzie i która ?

Edytowane przez wolcz2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam od 19 pasuje każda godzina, można by gdzieś w połowie drogi niema problemu :D ja byłem pewny że Legnica, ale kilka km więcej to bez różnicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 19 byłaby spoko. znacie jakaś miejscówe ciekawa coby sie aparat nie kurzył ?

w bolcu jest łądnie oswietlony wiadukt. wilczy las - tam jest parking pod krzyżem duuuzym

Edytowane przez wolcz2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 19 byłaby spoko. znacie jakaś miejscówe ciekawa coby sie aparat nie kurzył ?

w bolcu jest łądnie oswietlony wiadukt. wilczy las - tam jest parking pod krzyżem duuuzym

Co Wy chłopaki w lesie się spotykacie!? Tam to ja rowerem śmigalem za dzieciaka :-)

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba cos nowego ustalac tylko lepiej sie organizowac bo widze male problemy byly no ale trudno sie mowi. Nastepny spocik na pewno udany bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tym laskiem jest żwirownia... są hopki... audi trochę szkoda ale taki 125p nie raz tam fruwał :-)

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje progu zwalniajacego normalnie przejechac nie moze wiec ja bym tam nawet sie nie wdarl xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po to trzeba mieć strucla :-) ech stare czasy... Ja często bywam koło bolca to może wpadnę pod kolejowy...

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuję się coś w Legnicy niedługo :D? Chętnie się pojawię na jakimś zlocie.

P.S Macie kogoś w okolicy kto naprawia radia Chorus jedynki (wada fabryczna z głośnością)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz do tego gościa

Naprawa radia Concert Chorus w Audi:

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.maxelectronics.republika.pl/

polecam sam montowałem bardzo prosto i wsio działa elegancko i aux na przednim panelu( mp3 tel co tylko sie da ) . działa mi to już 3 miechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mowa o radiach, to mam u siebie RNS-E i świruje mi potencjometr od głośności... wiecie może czy da się coś takiego naprawić oraz może ktoś już robił w Legnicy i okolice i jest zadowolony? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy, czy chcesz się np. w towarzystwie znamienitym wódki napić, czy żeby Ci ktoś prochy w brzuchu z Meksyku przemycił :D:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kto może z dolnośląskiego Zwrotnicy z piastą i łożyskiem do 3.0 tdi ? :D kiedy następny spot? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kto może z dolnośląskiego Zwrotnicy z piastą i łożyskiem do 3.0 tdi ? :D kiedy następny spot? :))

Się urwało??? Czy łożysko padło?

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kto może z dolnośląskiego Zwrotnicy z piastą i łożyskiem do 3.0 tdi ? :D kiedy następny spot? :))

Się urwało??? Czy łożysko padło?

wysłane z Commodore 64

Ani to ani to, poprzedni właściciel dał du** i wymienił nie na takie jak trzeba, użył z b6... :D pół oś nie wchodzi dobrze w piastę i czujnik abs czyta to jako "poślizg" koła i zapina abs przy niewielkich prędkościach, takich jak 5km/h :P chciałem to wyeliminować :D niby wystarczy półoś zmienić pod tą z b6 i piastę, ale nie wiem... wolę chyba zwrotnicę całą wymienić (p.s. Wymieniał bo zapiekło się tak, że nie mógł zawiechy rozkręcić do wymiany)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pany, i jak modzimy coś, żeby się spotkać Bolesławiec albo Legnica? Bo kupiłem sobie wkońcu Audi i wypadałoby się pokazać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...