Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

No z graciarnią wygrałeś [emoji14]

 

Felunek konkretny i błyszczy się jak psu jajca [emoji6] to jest ta polerka o której mówiłeś ?

 

Ścian nie pochlapałeś ?

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To i tak jest taka delikatna rozjebunda, mam gdzies jeszcze fotke, ale to wtedy byl meksyk na chacie :kox: nie nie, to nie ta polerka, tamta ma być jutro i to bardziej do finiszów, klinerów itd, ta to jest zwykła rotacja. A ściany nie naruszone, bo ma "miękki start" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

 

Kobita już się na mnie i tak drze, że robię graciarnie w domu hehe

Hehe, w sumie to każda myśli, że jej facet jest totalny krejzol :D    Jakby się wszystkie spotkały i wymieniły  się doświadczeniami to może uznały by to za jakąś "normalność" :kox: 

1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

A tam graciarnie, u mnie w piątek i sobote wpadły na chate cztery ładne siedemnastki, tu dopiero był burdel :naughty:

Rok temu miałem to samo tyle, że mnie odwiedziły 19-ki :decayed: Temperatura pokojowa do obróbki musi być :grin:

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej brak prądu w garażu mnie do tego zmusił, ale nie powiek bo temp pokojowa i włączona farelka sprzyjały wygrzewaniu się kwarcu na felgach :kox: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati, te Mini H1 pasują P&P czy jakiś adapter/podstawkę trzeba ? Cena 100 parę zł to nie jest dużo na poczet lepszego światła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adapterki z retrofitów za ~18zl załatwiają sprawę, lub jakieś samoróbki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny felunek Kojak ;) Głęboki lej wiec pewnie ET 28. Ile sobie cenią za felgi w takim stanie?

Kamil sorry za off :)

Edytowane przez Onyks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety z modułem Basic na FIS będzie tylko numer telefonu bez nazwy kontaktu , mam tak podpiętę w B5 z Concertem CD ;) , w C5 mam moduł High z Symphony II i tam wyświetla nazwę kontaktu na FIS ( ale tylko te które mają pełny wpisany numer z +48 przed , to info z jednego z tematów na forum i się potwierdza ) 

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Onyks napisał:

Piekny felunek Kojak ;) Głęboki lej wiec pewnie ET 28. Ile sobie cenią za felgi w takim stanie?

Kamil sorry za off :)

Tak jest et28. Felgi niestety nie byly w takim stanie, byly brudne, zapyziale, zawalone pyłem z klocków, smoła i jakimś nalotem, ale wiaderko specyfików, glinka, pasty i cała reszta uczyniły z nich praktycznie nówety :naughty:

Drogie są te felgi, ale ja Dałem za nie 1400zl z oponami zimowymi Conti ~7mm :cool1:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, KoJ@K napisał:

Tak jest et28. Felgi niestety nie byly w takim stanie, byly brudne, zapyziale, zawalone pyłem z klocków, smoła i jakimś nalotem, ale wiaderko specyfików, glinka, pasty i cała reszta uczyniły z nich praktycznie nówety :naughty:

Drogie są te felgi, ale ja Dałem za nie 1400zl z oponami zimowymi Conti ~7mm :cool1:

Uwaga :ot:

ty w ogóle sypiasz @KoJ@K ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kamil-vag napisał:

Mati, te Mini H1 pasują P&P czy jakiś adapter/podstawkę trzeba ? Cena 100 parę zł to nie jest dużo na poczet lepszego światła ;)

Jak już idziesz w mody lampy to zastanów się zanim wsadzisz te Mini H1. Ludzie je wkładają ze względu na bardzo łatwy montaż, ale jest dużo lepszych projektorów jeśli chodzi o jakość światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np jakie, które są tak fajne i proste w montażu i do tego świecą jeszcze lepiej od nich ?? :eusathink: :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy zostajesz przy halogenie i nie masz wtedy problemu sprysków, samopoziomu  itd. czy celujesz w xenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, blutek podłączony do testów i działa ;) Błędów nie ma. Zakodowałem w radiu i zegarach opcję +Telefon.

Mój Xiaomi Mi4 się niestety nie łączy, ale na szczęście żony Lumia już tak :P W sumie to bardziej z tym BT o niej myślałem bo wiecznie dodzwonić się nie mogę...

bt2.png 

bt.png

Zakodowałem na 0000602 - można by jeszcze na CAN dać diagnostykę i wtedy by było 0000202. 

Na FIS pokazał się mój numer :P a na radiu Phone i rozmawialiśmy, mówiła, że dobrze mnie słychać i wyraźnie, ale cicho... 

Ja też słyszałem ją strasznie cicho... próbowałem podgłosić gałką ale się nie dało ? ? ? Nie ma możliwości regulacji głośności w czasie rzeczywistym ? ? ? 

No i coś MF nie działa, bo nie odbiera mi połączenia... można jakoś inaczej odebrać połączenie ? Jakiś przycisk z radia ? 

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi znowu mode nie trybi. A głośność można zwiększyć zmniejszyć za pomocą gałki... może coś z kodowaniem ?

czulosc mikrofonu tez można Zmienić w adaptacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lukasz_N napisał:

Zależy czy zostajesz przy halogenie i nie masz wtedy problemu sprysków, samopoziomu  itd. czy celujesz w xenon.

No ale jakie, które są lepsze od tych mini h1? Które gdy zostaje przy halogenie, a które gdy wybieram opcje xenonu lub bi ?? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień kodowanie modułu kierownicy do obsługi telefonu

* 0?xxx: Kierownica
o 0 = standardowa (bez multifunkcji)
o 1 = kierownica trójramienna (sportowa)
o 2 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia
o 3 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu
o 4 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu/głosem
o 5 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/głosem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@biggman - ale ze mnie gapa, zapomniałem, że jeszcze kiera ;)

Dobra odbieranie/odrzucanie działa, podgłaszanie/przyciszanie też :) Czułość mikrofonu dałem na +3dB i wydaje się, że jest OK. Wyjdzie w praniu jak będzie rozmowa podczas jazdy :P

Przy wciskaniu R/T wyskakuje mi Please Wait, ale nic się nie dzieje, być może w androidzie by była opcja z przesłaniem książki BT ale w WP nie widzę... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, KoJ@K napisał:

No ale jakie, które są lepsze od tych mini h1? Które gdy zostaje przy halogenie, a które gdy wybieram opcje xenonu lub bi ?? :eusathink:

Poszedłbym np w Koito Q5 lub Hella Classic 2 dla halogena, Hella intemo albo FX-R dla bixenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...