Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po długich oczekiwaniach przyjechała tkanina na podsufitkę, na zdjęciach porównanie do słupka. Myślę, że nie jest źle, powinno być OK ;)

IMG_20180531_100312.jpg

IMG_20180531_100332.jpg

Progi też jednak poszły do malowania :P 

20.06.18 - Prac ciąg dalszy. 

Dzięki @Onyks za podpowiedź, żeby słupki przemyć szmatką, rezultat zadowalający:

IMG_20180615_174946.jpg

 IMG_20180615_174939.jpg

Podsufitkę zdjąłem może w 2h, ale żeby to ładnie założyć, to pół dnia się z tym jeb.... ? W dwie osoby by było zdecydowanie łatwiej. Do tego nowa tkanina miała trochę grubszą gąbkę co dodatkowo utrudniało pasowanie słupków...

IMG_20180616_151246_AO_HDR.jpg 

Progi też się doczekały swojego założenia :P Jednak te łopateczki z ali bardzo mi się przydają, a to do podważenia spinki, a to teraz do progów, do zdjęcia listwy maskującej. Same progi zdrowe, co mi ulżyło trochę, bo się bałem, że jak zajrzę pod te plastiki to może być lipa :P

 

IMG_20180620_113936.jpg

IMG_20180620_115024.jpg

@KoJ@K - Tobie dzieki za linka do el wire ;) przy ciemnych szybach nawet w dzień fajnie to wygląda na tylnym siedzeniu :P i miałeś rację, cichutko słychać pracę przetwornika :P Te podświetlane dekory nawet fajnie wyglądają ze srebrnymi listwami :)

IMG_20180617_104809_HDR.jpg

IMG_20180617_104826_HDR.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i miałem dzisiaj trochę czasu, żeby skoczyć i wrzucić oponki na fele. Zdecydowałem się w końcu na te Dębice Presto UHP2

@venom171 - u mnie rant jest bardzo malutki, jaką Ty miałeś szerokość felgi ? ? ? Może to jest powodem tego ranciora u Cb ?

DSC_0655.JPG

DSC_0656.JPG

Teraz tylko odpucować, położyć wosk i widzimy się koledzy na: https://a4-klub.pl/topic/425441-spot-wojewódzki-8-lipca-niedziela-dubit-targi-kielce/

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2016 o 12:10, kamil-vag napisał:

Kawał dobrej roboty, podaj proszę namiary na materiał. Też mnie czeka wymiana podsufitki . Dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, xmarox napisał:

Kawał dobrej roboty, podaj proszę namiary na materiał. Też mnie czeka wymiana podsufitki . Dzięki

Materiał na podsufitkę brałem tu: http://allegro.pl/tkanina-samochodowa-na-podsufitke-super-jakosc-i7382876973.html#thumb/7

W opisie tam masz kolor 9F-52 AUDI GRAFIT S-LINE, brałem 3 szt czyli 3m. A ja chciałem kupić uzywkę :P Tu zapłaciłem 138 zł, a tapicer wziął 200, czyli mam nówkę sztukę za 338 zł ^^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaa i nie wytrzymał, a dopiero słyszałem może do przyszłego roku dozbieram i wtedy kupie koło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KoJ@K napisał:

Haaa i nie wytrzymał, a dopiero słyszałem może do przyszłego roku dozbieram i wtedy kupie koło :kox:

Powiem Ci, że to jest uzależnienie :P W nocy przed snem leżysz i myślisz, co by tu zrobić, żeby w końcu ten swój projekt pociągnąć do końca :P Z zewnątrz praktycznie na finiszu, jeszcze na hamulce muszę znaleźć chwilę i pomalować tak jak Ci mówiłem... w środku jeszcze licznik kolor chciałem, już leży i czeka, ale nie mogę się zebrać, żeby wysłać do Galetto i ma mi zrobić gotowca z tego nowego... 

Prace nad wyglądem powoli kończę, teraz tylko lać rope, jeździć i cieszyć się z jazdy :), aż wstyd się przyznać, że nawet pod machę nie zaglądam, kiedyś i tam trzeba będzie trochę odszczurzyć :P

I tak lecę ostatnio na pełnych obrotach, do domu wracam późno i padam jak kawka :P a to przy aucie, a to z dzidziusiem, w międzyczasie na działkę, fundamenty już wykopane, ława zalana, w piątek mam kończyć grodzić z 3 stron, także czasu mało, a roboty od groma :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest. ja też co jakiś czas kombinuje i zastanawiam się co by tu jeszcze wsadzic do auta :) nie jest to taki sam poziom jak u Ciebie ale staram sie coś ogarniać... choć czasami ciężko cokolwiek zrobic ze wzgledu na nieprzewidywalność w robocie...

ps. jak mi sie trochę wyklaruje z wyjazdami do roboty to sie odezwe w sprawie tych czujnikow pdc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciagle do przodu ? te uzależnienia jest zbyt ciężkie aby się od tego uwolnić ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie lecisz z tematem, auto  nabrało charakteru ,rzecz jasna że widzimy się na spocie w Kielcach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karol1981 napisał:

Pięknie lecisz z tematem, auto  nabrało charakteru ,rzecz jasna że widzimy się na spocie w Kielcach .

Głównego pomysłodawcy by brakło.. nie sądze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chris1987 napisał:

Zauważyłeś jakąś różnice w dźwięku miedzy RNS-D, a Concetrem?

Powiem Ci, że tak. Wydaje mi się, że RNS gra lepiej od Concerta. Szczególnie niskie tony jakoś bardziej mi teraz pasują :) Chociaż chyba oba są od Blaupunkta :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloz naglosnienie Bose to zobaczysz, jaka jest roznica w niskich tonach. Dzisiaj mialem wolny wieczor wiec zrobilem u siebie stage 1 - czyli glosniki Bose + maskownice + sub Bose ale wzmacniacz jeszcze stary. Niskie tony schodza naprawde nisko. Zdjecia wkleje u siebie soon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2018 o 17:13, kamil-vag napisał:

u mnie rant jest bardzo malutki, jaką Ty miałeś szerokość felgi ? ? ? Może to jest powodem tego ranciora u Cb ?

8,5 J :D może mi jakaś gorsza seria wpadła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, venom171 napisał:

8,5 J :D

to te ORI mają 8J - zrobił Ci się leciutki naciąg, podniosło rant do góry i chyba dlatego taki wulkan wyszedł :P bo na 8J jest naprawdę zgrabnie z tą Dębicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzemy się za hamulcownię :P Z przodu wrzucę od razu 312, które mi tam leżakują w graciarni :P nie pytać dlaczego nie 320 itd... 

IMG_20180626_115045.jpg

Kolor będzie złoty - bo ta czerwień czy żółć to prawie na każdym aucie teraz hehe

Jest szansa, że jak zapsiakałem dziś śruby torx od osłon tarcz to jutro odkręcę ? 

Druga sprawa, wymienię tak na pieńkach łącznik stabilizatora z tyłu ? ? ? czy lepiej na kołach i z kanału ? ? ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie 320'tki? :D

Plus za wybor lakieru - zloty. Jak u mnie. Czym bedziesz malowal? Foliatekiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kamil-vag napisał:

Druga sprawa, wymienię tak na pieńkach łącznik stabilizatora z tyłu ? ? ? czy lepiej na kołach i z kanału ? ? ?  

Wymienisz, dojście całkiem przyzwoite. 

 

Czemu nie 320? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, trepek napisał:

Czym bedziesz malowal? Foliatekiem?

Od Dupli (Motipa) zetsaw 2K, czyli z utwardzaczem. Podobne do foliateca... 

zestaw-farb-do-zaciskow-hamulcowych-dupl

33 minuty temu, staniek napisał:

Wymienisz, dojście całkiem przyzwoite.

To dobrze, to od razu sobie wymienię, bo na przeglądzie mówił, że mają leciutkie luzy... Jeszcze planuje odbój wymienić bo tez już słabo wygląda... 

 

P.S Przy okazji widać na zdjęciu ładne progi już w kolorze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foliatec w A2 siedzi juz u mnie ponad 3 lata i trzyma sie mocno :) Trzeba zaciski dobrze wyczyscic, najlepiej potraktowac jest wlosami murzyna az do surowego metalu. Pozniej dobrze odtluscic i zapomniec o tym na wiele lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...