Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pięknie Panie ?

Jak bym wracał z żoną i chciałbym zrobić kilka fotek to by się popukała w głowę i zapytała czy mnie nic nie boli hehehe.

Pod tym względem i działania przy aucie masz dobrze, ja zawsze słyszę "co Ty tam znowu kupiłeś, przecież nie potrzebne Ci to..." no ale i tak staram się kombinować jak mogę ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Kamil:oklasky:

Autko pięknie się prezentuje.. na DuBiT 2019 gotowe:kox:

32 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Jak bym wracał z żoną i chciałbym zrobić kilka fotek to by się popukała w głowę i zapytała czy mnie nic nie boli hehehe.

Pod tym względem i działania przy aucie masz dobrze, ja zawsze słyszę "co Ty tam znowu kupiłeś, przecież nie potrzebne Ci to..." no ale i tak staram się kombinować jak mogę ?

Mateusz u mnie było podobnie... ale zawsze dawałem jakieś argumenty, że potrzebne, potem jak już było zamontowane to jeszcze mówiłem ,a widzisz że potrzebne' i teraz już mam spokój:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie leży jak na gwincie.?

Foty bardzo również klawe. no i mały 'kierowca bombowca'. ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre fotki, śliczna jest ?

Na takim zawieszeniu powinny wychodzić z fabryki

Pomyśl o dokładce z cupry jak już trochę poniżyłeś przód... 

Czemu zrezygnowałeś z dystansów ? Pupa troszkę wąska przy tym et felgi :( 

Co to masz za żarówy w drogowych ? Chyba wyrzucę ledy h7 i wrócę do zwykłych halogenowych a te Twoje mają barwę taką jak lubię B) 

 

ps. wyrzuć przednią ramkę rejestracji-sama blacha zdecydowanie lepiej wygląda... 

o tylnej tego powiedzieć nie mogę bo przecież klubowa :D

 

Edytowane przez koziol992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie się prezentuje :) ! ale faktycznie dystanse by się przydało dać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za dobre słowo ! ! ! Naprawdę fajnie wiedzieć, że ktoś czyta i ogląda moje wypociny !

Panowie, hehe... to nie jest tak, że mam dobrze :P też się nasłucham a po co Ci to, a na co, że ciągle tracę na głupoty, chyba każdy ma to samo :P Ale ja zawsze mówię, że robi się to dla bezpieczeństwa, szczególnie, że wozimy dzieci w aucie ;) I wtedy kobieta mięknie... poza tym pokazuje jej jakie są zużyte części itd... ale przyznaje się bez bicia, że wiele rzeczy idzie na lewo do pacz-komatu, albo kurierem do kolegi haha...

16 godzin temu, koziol992 napisał:

Pomyśl o dokładce z cupry jak już trochę poniżyłeś przód... 

Mam kupioną tą taką gumową, czeka na montaż, tylko przy okazji jak będę na kanale.

16 godzin temu, koziol992 napisał:

Czemu zrezygnowałeś z dystansów ? Pupa troszkę wąska przy tym et felgi :( 

15 godzin temu, dkdk95 napisał:

ale faktycznie dystanse by się przydało dać :)

Wiem, że z dystansami lepiej wygląda, ale naprawdę mam już dość walki z nimi, kupiłem ujowe i biją... nawet mi się nie chce myśleć o zrzucaniu kół, wkładaniu, jeździe, zrzucaniu... z drugiej strony dystans zawsze w jakimś stopniu zmienia kąty, obciąża łożysko itd... Nie mówię, że zamykam temat, ale na razie jeździ bez :P

16 godzin temu, koziol992 napisał:

Co to masz za żarówy w drogowych ? Chyba wyrzucę ledy h7 i wrócę do zwykłych halogenowych a te Twoje mają barwę taką jak lubię B) 

ps. wyrzuć przednią ramkę rejestracji-sama blacha zdecydowanie lepiej wygląda... 

W drogowych H7 Tungsramy Megalight Ultra 120% w mijania H1 Megalight Ultra +130% (jako bihalogen) i w postoje Philips White Wision W5W. Zaleta taka, że cała lampa świeci praktycznie jednym kolorem...

Co do tej całej przeróbki na Mini H1 jako bihalogen, mijania są OK, ale robotę robi opuszczona przesłona na długie ;) Nawet żonka zauważyła, że lepiej jest na długich a w sumie nawet nie wie, że zmieniałem cokolwiek... No i taka zaleta, że żarówka H1 to połowa ceny za H7...

Co do ramki, hmmm podrzuć mi foto jak to wygląda... Nigdy o takim czymś nie myślałem... i co na taśmę dwustronną ? ? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto dopiero co myłeś, że takie ładne foty w trasie? :D Chyba sam skuszę się na kilka produktów od RRC i przetestuję. Na grupie FB audi piszą, że ta marka to badziewie, ale filmiki co wrzuca rrc na youtube, to wygląda całkiem ciekawie.

Mam pytanie co do grilla. Malowałeś go czymś? Zastanawiam się nad plastidipem, ale podobno wychodzi chropowata struktura i nie wiem czy nie lepiej po prostu czarnym matem sprayem do plastiku (chrom będę miał malowany u lakiernika). Środek grilla odradził mi malować, bo mówi, że nie wszędzie uda mu się zmatowić i nie wyjdzie to ciekawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarcinL napisał:

Mam pytanie co do grilla. Malowałeś go czymś?

Ramki i znaczek są psiknięte sprayplastem, a na sam grill jest położona właśnie odżywka do plastiku RR Customs ;) Daje efekt nowego plastiku, zostaje fajna satynka...

Dla mnie ten sprayplast jest za***isty, wcześniej miałem ramki i nawet wycieraczki farbą w sprayu, to po czasie widać było odprysk tu i tam... A na sprayplast zero śladów, nie odłazi, bez problemu wytrzymuje wysokociśnieniówki na myjni... Zima też mu niestraszna...

Pewnie plastidip ma te same właściwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko bez dystansów aż tak źle nie wygląda, ale wiadomo, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. Bicie kół, nawet gdy objawia się przy wyższych prędkościach niż się zwykle jeździ, nie może występować... 

Motip u mnie też się sprawdził, latem zeszłego roku malowałem swoje ramki i do dziś zero odprysków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, koziol992 napisał:

Kamil, łap zdjęcie blachy bez ramki :) 

Całkiem spoko to wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę odświeżałem środek po tych wszystkich pracach. Warto było dać poprawione elementy z B7, o wiele przyjemniej wygląda takie niepoprzecierane wnętrze :)

DSC_0003.jpg

DSC_0010.jpg

DSC_0004.jpg

DSC_0011.jpg

Wesołych Wszystkim ! ! !

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil jak chcesz to mam zapalniczke obrotową z panelem menu z tym ze w panelu zamiast guzików są same zaślepki, ale rokla działa:)

Jak cos to pisz pw. Bo wala mi sie to po piwnicy a u Ciebie może się przyda.

Jak cos we wtorek jeszcze moglbym wyslac przed wyjazdem.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati, ale to chyba niestety nie współpracuje z RNS-E... Dla ozdoby założyć ? Takie coś to mogłem próbować jak miałem wszystko rozebrane hehe... Chociaż ten panel NAVI mógłby być fajną alternatywą bo bliżej ręką do tego panelu by było niż do radia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MaTeo85 napisał:

Kamil jak chcesz to mam zapalniczke obrotową z panelem menu z tym ze w panelu zamiast guzików są same zaślepki, ale rokla działa:)

Jak cos to pisz pw. Bo wala mi sie to po piwnicy a u Ciebie może się przyda.

Jak cos we wtorek jeszcze moglbym wyslac przed wyjazdem.

Jak Kamil nie chce to ja chętnie odkupię, napisałem wiadomość :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...