Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Langista napisał(a):

Nie myślałeś o podłączeniu drugiego mikrofonu nad lampką z tyłu?

Czekam za dostawą z Chin kilka kamerek cofania zamówiłem aby sprawdzić jakość. Zamówiłem też moduł bluettoth (do przesyłania muzyki) mam go w każdym audi tym razem wziąłem właśnie z wyjściem na mikrofon (w tym module jest też tryb głośnomówiący) porównam chiński mikrofon  z oryginalnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, pila24 napisał(a):

Możliwe że prąd w obwodzie mikrofonów tak spadnie że w ogóle nie usłyszy nikt nic.

Będę miał zewnętrzny moduł tryb głośnomówiący tam działa rewelacyjnie sprawdzę jeszcze mikrofon (moduł plus mikrofon cena około 50zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kosik25 napisał(a):

Zamówiłem też moduł bluettoth (do przesyłania muzyki)

możesz podać jakiegoś linka do tego cuda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kosik25 napisał(a):

to jest moduł z mikrofonem, mnie by bardziej interesował bez, gdyż kupując taki moduł i rezygnując z oryginalnego tracę funkcjonalność np. książki tel. na fis

Z mikrofonem to lepszy byłby chyba taki:

daje możliwość przerzucania za pomocą przycisków z kierownicy utworów następny-poprzedni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

to jest moduł z mikrofonem, mnie by bardziej interesował bez, gdyż kupując taki moduł i rezygnując z oryginalnego tracę funkcjonalność np. książki tel. na fis.

Nic nie tracisz mikrofon możesz mieć podłączone albo odłączone. Tryb głośnomówiący fabryczny działa. Dodatkowo możesz przesyłać muzke z YT. W miejsce mikrofonu można wpiąć przewód aux. Stosuje ten moduł od kilku lat. W razie jakis pytań zapraszam na PW aby nie robić OFT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i nowa kierownica :banan:

Różni się od poprzedniej tylko tym, że posiada punkt 0 :grin:

20230203_200554.jpg

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto przekroczyło 290tyś km wiec w nagrodę dostała nową kierownice. Jeszcze 10tyś km i na liczniku wyskoczy magiczne 300tys i wtedy już silnik będzie na pewno dotarty. 

 

PS. Stara kierownica z audi a5/q5 z czarnymi przyciskami jest na sprzedaż gdyby ktoś był chętny. Stan oceniam na bardzo dobry, chrom na poduszce wzorowy.

20230206_081006.jpg

20230205_205010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich parametrach masz te pompei 19, 9J, ET33?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jaras99 napisał(a):

O jakich parametrach masz te pompei 19, 9J, ET33?

Mam 2 komplety pompei 

19 9j et 33

19 8.5j et 36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kosik25 napisał(a):

Mam 2 komplety pompei 

19 9j et 33

19 8.5j et 36

I które lepiej wyglądają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, peter22 napisał(a):

I które lepiej wyglądają 

9j et 33

Ogólnie najlepsza opcja jest chyba 

8.5j et 36 na przód i 9j et 33 na tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się wyścigowo w ex Kamilowozie. Kiera fajnie się prezentuje . :thumbup1:

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dekiel 13 napisał(a):

Zrobiło się wyścigowo w ex Kamilowozie. Kiera fajnie się prezentuje . :thumbup1:

 

Dzieki, lecz zbyt wiele się nie zmieniło. Zaraz po zakupie auta już zmieniłem kierownice.

20230202_140508.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj były generalny test 2 kamer podłączonych pod rnse. Tylnia zapala się po biegu wstecznym. Przednia po przycisku pdc.

Jutro muszę jeszcze obraz wyregulować aby był idealny kolorowy. I zastanawiam się czy zostawić tak jak jest na chwilę obecną, że kamera przednia działa jak trzymam przycisk pdc, czy zmienić przekaźnik i będzie działać po wciśnięciu przycisku pdc. Przekaźnik zamówiony i będą kolejne testy. Dziękuję bardzo @kamil-vag oraz @woszu za pomoc.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kosik25 napisał(a):

Dzisiaj były generalny test 2 kamer podłączonych pod rnse. Tylnia zapala się po biegu wstecznym. Przednia po przycisku pdc.

Jutro muszę jeszcze obraz wyregulować aby był idealny kolorowy. I zastanawiam się czy zostawić tak jak jest na chwilę obecną, że kamera przednia działa jak trzymam przycisk pdc, czy zmienić przekaźnik i będzie działać po wciśnięciu przycisku pdc. Przekaźnik zamówiony i będą kolejne testy. Dziękuję bardzo @kamil-vag oraz @woszu za pomoc.

A nie myślałeś żeby zrobić to w ogóle na osobnym przycisku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił na innym przekaźniku, żeby po wciśnięciu pdc działało, zamiast trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Langista napisał(a):

Ja bym zrobił na innym przekaźniku, żeby po wciśnięciu pdc działało, zamiast trzymać.

Zamówiony już :banan:

Orientuje się czy można jako przycisk do uruchamiania kamery przód wykorzystać panel menu w tunelu (interesuje mnie przycisk kilku aut) może posiada ktoś widzę czy da radę i który pin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

A nie myślałeś żeby zrobić to w ogóle na osobnym przycisku??

Niee ma być z ori przycisku. Zostaje jedna zaślepka i prawdopodobnie wleci tam przycisk S :naughty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kosik25 napisał(a):

Zamówiony już :banan:

Orientuje się czy można jako przycisk do uruchamiania kamery przód wykorzystać panel menu w tunelu (interesuje mnie przycisk kilku aut) może posiada ktoś widzę czy da radę i który pin?

To byłby super pomysł.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...