Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam sprawdzonych opinii o Semperit SPEED-LIFE, najlepiej jakby ktoś użytkował jeszcze rozmiar 225/45/17. W sieci znalazłem wiele różnych opinii, czasami wykluczających się ;/

Założone mają być do B5 Avant na felgę o szerokości 8"

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 787,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak tak czytam to każdy miał jakąś przygodę z oponami najróżniejszych marek i także tymi produktami klasy premium. Pirelli słabe, goodyeary słabe, nokiany na lato nie za bardzo. Wniosek taki, że nie ma reguły. Trzeba trafić na dobrą serię i będzie git. Oby tylko się udało :)

Opublikowano

Ponawiam pytanie, jeździł ktoś na Federalach SS525?

Opublikowano

ja również nigdy już nie kupię Good Year'a - głośne i ogólnie do d..y

Opublikowano

moje Conti Sport Contact 2 91W prod. Niemcy spisują się świetnie a przechodzą tortury :wink: na S3, jeździłem na Premium Contact 3 - słoweńskie a niemieckie - spora różnica.

Micheliny przyjemne tylko szkoda, że tak szybko lecą, o Goodyearach dowiesz się nawet na tym forum - według mnie skończyły się gdzieś na NCT5

Bridgestona raczej bym odpuścił

Opublikowano

Z tego co widzę w 18'' najlepszym wyborem jest Dunlop SP SPORT MAXX RT 225/40/18 Najcichsze 67 db w przyczepności klasa A a w paliwie klasa C t w cenie do prawie tysiąca za sztukę najlepszy wybór aktualnie...

Na stronce Tirendo.pl ładnie jest wszystko opisana a i ceny są OK.

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

Opony letnie Ovation 225/45R17 94 W XL ktoś miał styczność może?Maja bardzo dobre opinie i kosztuja 260 zł za szt.

Kolego ZA 228 MASZ TU : Ovation VI-388 225/45R17 94 W - InOpony.pl

i WSZYSTKO OPISANE Z PARAMETRAMI, ALE OPINI NIGDZIE NIE MA ...

Opublikowano
Szukam sprawdzonych opinii o Semperit SPEED-LIFE, najlepiej jakby ktoś użytkował jeszcze rozmiar 225/45/17. W sieci znalazłem wiele różnych opinii, czasami wykluczających się ;/

Założone mają być do B5 Avant na felgę o szerokości 8"

widze kolega podobnie jak ja :) na oponeo maja calkiem niezle opinie, ocena 5,0 jak dla mnie super. dwie uzywki 7+mm juz mam a dwie nowe bede dokupywal, chyba ze trawia sie ladne uzywki :wink:

Opublikowano

No to ja wrzucę też opinię, bo w sumie kupiłem oponki, których normalnie chyba bym nie kupił, ale że trafiłem świetną okazję, to grzechem było nie wziąć.

Mowa o Yokohama AVS db V550 XL w rozmiarze 225/40/18.

Dlaczego normalnie bym ich nie wziął? Bo według tego co znalazłem w sieci, są to opony skonstruowane po to aby były ciche i ekonomiczne (małe spalanie) z przeznaczeniem do limuzyn (tak mniej więcej opisują je w sieci) czyli raczej spokojnej jazdy.

Ja natomiast lubię mieć przede wszystkim przyczepność i raczej twardo a opony były przeznaczone na tył do RWD.

Po sezonie mogę stwierdzić, że jestem zadowolony. Jest twardo (czyli nie są miękkie, nie pływają, nie uginają się na zakrętach - przesiadłem się z runflatów).

Przyczepność bez zastrzeżeń - tył zawsze był pod kontrolą. Nawet w deszczu były przewidywalne.

Na ten sezon muszę kupić kolejne dwie i bardzo poważnie się nad nimi zastanawiam.

Opublikowano

Póki co zdecydowany jestem na zakup nowych oponek letnich ale przeglądam też allegro i patrzę na używki. Stwierdzam że ludzi chyba pierdolnęło na łeb w większości. 5-6 letnie opony z 50% bieżnika chcą sprzedać za 70% wartości nowej opony.

Opublikowano

Kupiłem wiosną nowe opony po raz pierwszy i rewalacja - nic nie bije , nie buczy , nie ściąga , żadnych problemów z wyważeniem.

Te oponki to Vredestein Sporttrac 205/55/16 po 230 za sztukę i spisują się rewelacyjnie

Opublikowano
moje Conti Sport Contact 2 91W prod. Niemcy spisują się świetnie a przechodzą tortury :wink: na S3, jeździłem na Premium Contact 3 - słoweńskie a niemieckie - spora różnica.

Micheliny przyjemne tylko szkoda, że tak szybko lecą, o Goodyearach dowiesz się nawet na tym forum - według mnie skończyły się gdzieś na NCT5

Bridgestona raczej bym odpuścił

a na jakiej podstawie twierdzisz że Bridgestona byś odpuścił , pytam bo opinnie w sieci mają dobre i poważnie zastanawiam sie nad nimi a dokładnie nad tymi [h=1]Bridgestone RE050A 235/45 R17 94 Y FR[/h]Bridgestone RE050A 235/45 R17 94 Y FR. Opony Bridgestone . Oponeo

Opublikowano

a jakie oponki do a4 które przeniosą na asfalt 230 koni i 350 nm. w przednim napędzie ? nie mam pojęcia co kupić aby dobrze kleiło

Opublikowano
a jakie oponki do a4 które przeniosą na asfalt 230 koni i 350 nm. w przednim napędzie ? nie mam pojęcia co kupić aby dobrze kleiło

Szukaj wśród opon sportowych. Ja mam na lato Dunlop Sport Maxx RT, nowość od dunlopa z 2012 r. RT Racing technology.

Czytałem na forach zagranicznych, opony są bardzo ciche i świetnie trzymają się drogi, dedykowane do samochodów sportowych z dużą mocą. Minus to szybkie zużycie bieżnika. Cena przyzwoita w porównaniu do michelinów.

Opublikowano
moje Conti Sport Contact 2 91W prod. Niemcy spisują się świetnie a przechodzą tortury :wink: na S3, jeździłem na Premium Contact 3 - słoweńskie a niemieckie - spora różnica.

Micheliny przyjemne tylko szkoda, że tak szybko lecą, o Goodyearach dowiesz się nawet na tym forum - według mnie skończyły się gdzieś na NCT5

Bridgestona raczej bym odpuścił

a na jakiej podstawie twierdzisz że Bridgestona byś odpuścił , pytam bo opinnie w sieci mają dobre i poważnie zastanawiam sie nad nimi a dokładnie nad tymi [h=1]Bridgestone RE050A 235/45 R17 94 Y FR[/h]Bridgestone RE050A 235/45 R17 94 Y FR. Opony Bridgestone . Oponeo

jankes3 .... no cóż, sam na nich nie jeździłem ... a to ogólna opinia moich klientów

Opublikowano

Ja mam te opony u siebie założone. Przejechały około 40k km według licznika i już nadają się do wymiany :)

Bardzo dobrze trzymają według mnie.

Wcześniej miałem w toledo Barum Bravuris II i byłem zadowolony i teraz zastanawiam się nad tymi:

http://allegro.pl/4-x-225-45r17-barum-3hm-sezon-lato2014-nowosc-24h-i3849682052.html

Opublikowano
Ja mam te opony u siebie założone. Przejechały około 40k km według licznika i już nadają się do wymiany :)

Bardzo dobrze trzymają według mnie.

Wcześniej miałem w toledo Barum Bravuris II i byłem zadowolony i teraz zastanawiam się nad tymi:

http://allegro.pl/4-x-225-45r17-barum-3hm-sezon-lato2014-nowosc-24h-i3849682052.html

Czyli co, opony chu**we czy to kwestia twojego stylu jazdy :decayed:

Opublikowano
Ja mam te opony u siebie założone. Przejechały około 40k km według licznika i już nadają się do wymiany :)

Bardzo dobrze trzymają według mnie.

Wcześniej miałem w toledo Barum Bravuris II i byłem zadowolony i teraz zastanawiam się nad tymi:

http://allegro.pl/4-x-225-45r17-barum-3hm-sezon-lato2014-nowosc-24h-i3849682052.html

Rodzice 2 sezony na Bravuris 2 205/50/17 - złego słowa powiedzieć nie można , opony przyzwoite w tej klasie cenowej

Opublikowano

A ja nie polecam barum za miękka guma szybko się z używają

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Opublikowano
Ja mam te opony u siebie założone. Przejechały około 40k km według licznika i już nadają się do wymiany :)

Bardzo dobrze trzymają według mnie.

Wcześniej miałem w toledo Barum Bravuris II i byłem zadowolony i teraz zastanawiam się nad tymi:

http://allegro.pl/4-x-225-45r17-barum-3hm-sezon-lato2014-nowosc-24h-i3849682052.html

Czyli co, opony chu**we czy to kwestia twojego stylu jazdy :decayed:

Kupiłem auto ze szwabi na tych oponach zrobiłem na nich 8tys km i trzymają bardzo dobrze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.