Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musiałbyś PilotSporty z górnej półki mieć, żeby się tego pozbyć, przy ośce ciężko o trakcję ?

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 17.05.2021 o 23:24, greg2505 napisał:

Tak u mnie wyglądał dunlop ,po przeciwnej stronie tego przetarcia bieżnik ok

IMG-20200912-WA0006.jpeg

Darło mi podobnie opony.. lepszej marki bo Conti i Pirelli..nie mam już tego auta ale winowajcą było zastosowanie sprężyn obniżających, które znacznie zmieniły kąt nachylenia koła..

Co do opon, na 19 mam Hankook s1Evo, jest komfortowo i dosyć cicho, a i bieżnik nie ginie w oczach jak w markach wyżej..

Pozdro Panowie:hi:

Opublikowano

Jak mi  sensownie rozpatrzą reklamację to na bank wezmę hankooki. Już wcześniej je miałem ale kupiłem przez nieuwagę 225 i musiałem po sezonie sprzedać, bo przeglądu auto nie przeszło ?

Opublikowano
11 godzin temu, Langista napisał:

Musiałbyś PilotSporty z górnej półki mieć, żeby się tego pozbyć, przy ośce ciężko o trakcję ?

To znaczy tragedii nie ma bo na dwójce już ma pełną trakcję praktycznie, zależy od asfaltu

Opublikowano

Musiałbyś ze 400 Nm mieć, żeby na 2 jeszcze trakcję tracić ;)

Opublikowano
13 godzin temu, nerwos napisał:

Darło mi podobnie opony.. lepszej marki bo Conti i Pirelli..nie mam już tego auta ale winowajcą było zastosowanie sprężyn obniżających, które znacznie zmieniły kąt nachylenia koła..

Co do opon, na 19 mam Hankook s1Evo, jest komfortowo i dosyć cicho, a i bieżnik nie ginie w oczach jak w markach wyżej..

Pozdro Panowie:hi:

U mnie zawiecha jest fabryka,założyłem inne opony i nic nie ścina,geometria jest ok,bo sprawdzałem,te dunlop guzów dostały i popękały między bieżnikiem ,bieżnik ścięło nierównomiernie

Opublikowano

Panowie mam dwie opony do wymiany(brak Q) i teraz nie wiem w jakie zainwestwać.

Rozmiar 225/40/18 i myśle ze tak do 600zł za dwie sztuki :D 

Opublikowano

Cześć, 

stoję przed dylematem, rozmiar 245/40 R18 Michelin:

Primacy 4

czy

Pilot Sport

...do Quatro??  

Może ktoś używał obu i coś doradzi?

dziękuję.

Opublikowano

Primacy 4 bardziej cywilna, może być miększa i mniejsze opory toczenia, Pilot Sport pod dynamiczną jazdę.

Opublikowano

Ja chyba zamówię  Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 225/45 R17 94 Y.

Jeździł ktoś ? Nie będzie zbyt twardo w moim przypadku w A6 C5 ?

 

Opublikowano
W dniu 29.05.2021 o 11:37, bartoooo napisał:

Ja chyba zamówię  Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 225/45 R17 94 Y.

Jeździł ktoś ? Nie będzie zbyt twardo w moim przypadku w A6 C5 ?

 

Słyszałem, że super opona. Taki idealny kompromis między komfortem a trakcją.

Opublikowano
W dniu 29.05.2021 o 11:10, george napisał:

Primacy 4 bardziej cywilna, może być miększa i mniejsze opory toczenia, Pilot Sport pod dynamiczną jazdę.

Primacy 4 droższa od Pilot Sporta.

 

.... a może Dunlop Sport Maxx RT2???

Edytowane przez Anon

Opublikowano

Założone Pilot Sport AO 245/40R18, Made in Germany, opona miękka i cicha oczywiście w zależności od rodzaju asfaltu, produkcja 1821 super trzyma na zakrętach. 

Opublikowano

Witam, co wybrać do audi b6 avant ośka, 225/45/17, rozważam między:

- Nokian Powerproof lub Wetproof

- Goodyear Efficientgrip Performance 2 lub Eagle F1 Asymmetric 5

- Pirelli P7 Cinturato.

W które opony najlepiej zainwestować?Warto brać pod uwagę Verdestein albo Yokohama czy może Dębice? Co polecacie?

 

Opublikowano

Jeździłem na yokohama i verdestein w rozmiarze 245/45/18 w A4 Allroad. Opona jak opona :) Nie zauważyłem żadnych nieprawidłowości.

 

Opublikowano
51 minut temu, dedpad napisał:

Witam, co wybrać do audi b6 avant ośka, 225/45/17, rozważam między:

- Nokian Powerproof lub Wetproof

- Goodyear Efficientgrip Performance 2 lub Eagle F1 Asymmetric 5

- Pirelli P7 Cinturato.

W które opony najlepiej zainwestować?Warto brać pod uwagę Verdestein albo Yokohama czy może Dębice? Co polecacie?

 

Dlaczego w ogóle chcesz 225/45 a nie 235/45?

Z tych opon zdecydowanie asymetric 5, opona jest rewelacyjna.

Opublikowano
51 minut temu, Hubcio099 napisał:

Dlaczego w ogóle chcesz 225/45 a nie 235/45?

Z tych opon zdecydowanie asymetric 5, opona jest rewelacyjna.

Odkąd kupiłem samochód miałem 225 i było wszystko spoko, a co polecasz przesiadkę na 235?

Opublikowano
11 godzin temu, Hubcio099 napisał:

Dlaczego w ogóle chcesz 225/45 a nie 235/45?

235 przełoży się na większe opory toczenia, z kolei szersza opona da lepszą trakcję i prowadzenie. 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie co wybrac do allroada:

Presto UHP 2 235/45 R18 98 Y

Nankang AS-2+ n235/45/ R18 98Y

 
Opublikowano

Presto.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.