Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Bambr97 wrzucam podobne felgi na lato i też rozmiar 225/40R18.

 

Do 2000 zl znajdziesz Michelin Pilot Sport 5, do około 1800 zł Conti PremiumContact 7 albo Goodyear (modelu nie pamiętam).

235/40R18 jest droższe. 

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 787,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Opony kupujecie w sklepach typu Oponeo/sklepopon czy szukacie w google interesującego was modelu opony i np wtedy allegro/inter cara itd?

Opublikowano
9 godzin temu, adadur napisał(a):

teraz czekają już na założenie kolejne letnie Vredesteiny Ultrac Vorti+ 245/40R19 (mają bardzo dobre opinie)

Zaczynam na nich 3 sezon w A6. Świetne kapcie :wink:

Opublikowano

Conti PremiumContact 7 vs Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 225/40R18. Pierwszy model jest dość świeży, wcześniej użytkowałem PremiumContact 6 205/55R16. 

 

Z tego co udało mi się wyczytać Conti potrafią być głośne.

Opublikowano
W dniu 23.03.2023 o 21:44, Hugo napisał(a):

Zaczynam na nich 3 sezon w A6. Świetne kapcie :wink:

jestem niesamowicie zadowolony z poprzednich vredków, dzieki Hugo za słowo otuchy na nowe kapcie ... czekam na "odnowiony" felunek i zakładam lato w nowej wersji vredków ... nie wiem dla mnie to opony to fenomen!, ja sobie zgrubnie tłumacze tym że holendrzy mają podomy klimat i mieszankę (co jest podstawą) dobierają pod swój klimat a ja na pln. PL mam w zasadzie to samo co oni i jest super.

 

miałem możliwość dołożyć ok. 60x4 zł do Conti 7 ... dla mnie contu 5S i wyznacznik poziopmu premium to mega opona ale zaufałem verdkom

Edytowane przez adadur

Opublikowano
1 minutę temu, adadur napisał(a):

jestem niesamowicie zadowolony z poprzednich vredków, dzieki Hugo za słowo otuchy na nowe kapcie ... czekam na "odnowiony" felunek i zakładam lato w nowej wersji vredków ... nie wiem dla mnie to opony to fenomen!, ja sobie zgrubnie tłumacze tym że holendrzy mają podomy klimat i mieszankę (co jest podstawą) dobierają pod swój klimat a ja na pln. PL mam w zasadzie to samo co oni i jest super.

Jak dla mnie to Holendrzy mają dużo cieplejszy klimat od Polskiego.

Opublikowano

Co do Vredesteiny Ultrac Vorti+  To Zdecydowanie je polecam i nawet mogę śmiało stwierdzić że lepiej mi się na nich jeździ niż na Pilot Sport 4. Powiedziałem to ostatnio koledze który zawsze brał tylko Michelin. Teraz kupił Ultrac Vorti+ i jest w szoku jak ta opona daje radę.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

image.thumb.png.eb692f5a3c73cbdf5cf934bc0a408d7d.png

 

Hankook czy vredestein?

 

Które będą lepsze?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

I jak wybrałeś bo mam taki sam właśnie dylemat

Opublikowano
4 godziny temu, Malan_mk4 napisał(a):

I jak wybrałeś bo mam taki sam właśnie dylemat

Z każdych będziesz zadowolony. Bierz tańsze jak nie wiesz które z tych dwóch modeli ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie, stoję przed wyborem dwóch opon i chciałem się zapytać, czy ktoś może ma jedną z nich i może potwierdzić opinie z neta, mianowicie chodzi o  :

 

Hankook Ventus V12 evo2 K120

i

HankookVentus Prime4 K135

 

Obie są w podobnej cenie ale V12 mają rant ochronny i nie wiem już, czy bardziej iść w komfort z Premium4, czy prowadzenie z V12 :grin:

Opublikowano
15 minut temu, Langista napisał(a):

Panowie, stoję przed wyborem dwóch opon i chciałem się zapytać, czy ktoś może ma jedną z nich i może potwierdzić opinie z neta, mianowicie chodzi o  :

 

Hankook Ventus V12 evo2 K120

i

HankookVentus Prime4 K135

 

Obie są w podobnej cenie ale V12 mają rant ochronny i nie wiem już, czy bardziej iść w komfort z Premium4, czy prowadzenie z V12 :grin:

Nie wiem jak w tych modelach ale mam Ventus S1 Evo3 K127 i tutaj rant ochronny jest ale fizycznie to taki mały jakby go nie było, poza tym opony ok ale ja ze względu na praktycznie zerowy rant już bym ich nie kupił.

 

Opublikowano

Nie czaje modeli Hankooka ale użytkuje je już od wielu lat i złego słowa nie wypowiem.

Wielkość rantu też mi nie przeszkadzała, wystarczyło trochę uważniej jeździć i parkować.

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Co polecicie w rozmiarze 225/45/18? 

Smigam na 17 Hankook Ventus S1 EVO2 i są spoko, ale na przyszly sezona pakuje 18 i potrzebuje opon :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Będę kupował opony 255 35 19 myślę o michelin co otym sądzicie czy warto przepłacać 

Opublikowano

Jakie masz parametry felgi ?

Opublikowano

Michelin to świetny wybór. Polecam Primacy 4 +

Opublikowano
18 godzin temu, Dev napisał(a):

Jakie masz parametry felgi ?

19cali i 8.5

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Kolegów, potrzebuję nowy komplet opon letnich w rozmiarze 195/65/R15.

 

Zastanawiam się nad tymi poniżej,

 

https://www.inopony.pl/opony,0,174002/debica-presto-hp-2-195-65-r15-91-h.html

 

https://www.inopony.pl/opony,0,74246/dunlop-sp-sport-bluresponse-195-65-r15-91-h-.html

 

https://www.inopony.pl/opony,0,174190/fulda-ecocontrol-hp-2-195-65-r15-91-h.html

 

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano

Weź Dunlop.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.