Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też bym na ta gwarancję nie zwracał większej uwagi ... ot jest. Ale udowodnić co kolwiek w razie potrzeby będzie niezwykle trudno. Na forum jest kilka osób pracujących w branży, mówili mniej więcej jak to wyglada :facepalm:

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie, na gwarancję nie ma co patrzyć, wczoraj byłem w sklepie pytać o opony i mówię że nie chce Dunlopów bo się szybko wyząbkowały, to gość od razu mówił, że na pewno mam wylane amortyzatory i nie sprawne zawieszenie, także to na pewno nie przez oponę :D

Opublikowano
:D, no ba. Bo drzewa zaczeły pylić Panie, ale opona to jest na pewno super i niewinna ...
Opublikowano

Właśnie to miałem na myśli. Zawracanie gitary przez marketingowcow i sprzedawców

Opublikowano

żeby nie ząbkowały po za sprawnym technicznie autem ,trzeba zamieniać opony przód tył i trzymać odpowiednie ciśnienie ,bo 2,5 czy 2,6 jak większość pompuje każdą oponę w lekkim tyle avanta wyząbkuje ,miałem conti ciśnienie 2,5 ,w bagażniku powietrze i po 3 sezonie miałem z tyłu łożyska wymieniać ,a okazało się że to oponki tak wyły,ząb na zębie,amory nowe ,zawiecha ok, teraz nabiłem 2,2-2,3 jak wlepka pokazuje ,zobaczymy czy coś da, dunlopy kupiłem bo były w dobrej cenie , wcześniej myślałem nad uniroyal,barum lub hankook kwota do wydania była 1700-1800zł ,co do gwarancji to już widzę jak np. 9letniego kormorana uznają jak wyskoczy guz ,bo końcu ma 10lat gwarancji :)

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

greg2505 - czemu piszesz o lekkim tyle avanta? Avant jest właśnie z tyłu cięższy ... Chyba że Cie nie rozumiem do końca?

Opublikowano

Marcin bez obciążenia ,z dużym ciśnieniem w oponach zawsze je wyząbkuje,mowa o autach z przednim napędem

Opublikowano

OK, po prostu ten ciężki tył avant-a mnie zastanowił w Twojej wypowiedzi, pomijając ząbkowanie ;)

Opublikowano

Przede mną też jest kupno nowych opon - zastanawiam się nad Falken ZE914 lub Barum Bravuris 3 (

Co byście bardziej polecili Panowie? :)
Według etykiety Falken wygrywa, ale chwalicie też często Barumy.

Miał ktoś do czynienia z tymi Falkenami?

:hi:

Opublikowano

jak kupiłem auto, kupiłem nowe barum bravuris 2 205/60/15 jeździłem na nich może 3 miesiące (zmiana na 18) i poza tym że były głośne całkiem fajnie się sprawowały z falkenami nie miałem do czynienia,ale sądzę że wielkich różnic między tymi oponami niema

Opublikowano

Ja latałem dwa lata na takich Barumach, w tym roku sprzedane razem z felgami, bo zmiana na 18" - po dwóch latach 7.5mm bieznika, 30 tys nalatane miały i nic z nimi nie było. Gdybym nie zmieniał na większe felgi to bym dalej śmigał. Ktoś z klubu kupił mój zestaw, jestem pewny że jeszcze posłuży. "Dziadostwa" bym tu nie sprzedawał.

Z falkenami też nie miałem do czynienia, ale czytało się kilka niegorszych opinii

Edytowane przez s3ns

Opublikowano

Falkeny są droższe od Barumów. Barumy mają miękkie ścianki, Falkeny są twardsze. Co kto lubi. Moim zdaniem Falkeny stoja o klasę wyżej, ale czy poczujesz tą różnice?Popatrz jeszcze na Fulde sportcontrol. Sam mam Barum bravuris 3, i są ok.

Opublikowano

Po długich poszukiwaniach zamówiłem Bridgestone Potenza S001, zobacze jak będą się sprawować.

Opublikowano

Powinieneś być zadowolony. Kupiłem w tym roku jak dla mnie są ok. Zobaczymy jak będzie ze zużyciem i czy będą ząbkować.

Opublikowano

Śledzę temat bo to ostatni sezon na moich obecnych gumach. Niby już się zadeklarowałem że kupię Barum3 ale jeszcze myślę o tych Falkenach. Teraz już nie wiem . Co polecacie?

Opublikowano

Jacek, też mam ostatni sezon letnich i czytając wszystkie posty utwierdziłem się w przekonaniu, że wybiorę coś spośród:

- Barum Bravuris 3HM
- Nokian ZLine
- Vredestein Ultrac Sessanta
- Uniroyal Rainsport 3
Wszystko zależy od kasy, ale skłaniam się ku Uniroyalom. A jaki rozmiar zakładasz?
Opublikowano

Standard 205/55/16

Opublikowano

Jacek, też mam ostatni sezon letnich i czytając wszystkie posty utwierdziłem się w przekonaniu, że wybiorę coś spośród:

- Barum Bravuris 3HM
- Nokian ZLine
- Vredestein Ultrac Sessanta
- Uniroyal Rainsport 3
Wszystko zależy od kasy, ale skłaniam się ku Uniroyalom. A jaki rozmiar zakładasz?

Vredestein i Barum ja bym od razu odrzucił.

Vredestein miałem i nie polecam, a od Barumów dużo lepsze są Klebery w tej samym przedziale cenowym.

Też chyba brałbym Rainsporty.

Opublikowano

To pewnie wybiorę między Uniroyalami a Nokianami :)

Opublikowano

To pewnie wybiorę między Uniroyalami a Nokianami :)

Uniroyal mam na drugim aucie po 2sezonach lato i zima ,nie mam nic do zarzucenia,nokiany ma sąsiad na a6 ,3 sezon na nich lata wszystko ok,tylko nie wiem jaki model

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.