Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)


MaTeo85

Rekomendowane odpowiedzi

nie myślałeś o dołożeniu PDC do przedniego zderzaka??? Jestem obecnie na tym samym etapie co ty, tzn sline zew. i planuje wiercić dziury pod PDC w przednim zderzaku - kupno zderzaka na przód pod spryski + PDC graniczy z cudem, a jak już się znajdzie to cena kosmos. Przed malowaniem można to zrobić bez problemu.

Jak już wymalujesz graty to daj znać ile Cię to kosztowało - też mnie to czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lukasz_mk2 napisał:

nie myślałeś o dołożeniu PDC do przedniego zderzaka??? Jestem obecnie na tym samym etapie co ty, tzn sline zew. i planuje wiercić dziury pod PDC w przednim zderzaku - kupno zderzaka na przód pod spryski + PDC graniczy z cudem, a jak już się znajdzie to cena kosmos. Przed malowaniem można to zrobić bez problemu.

Jak już wymalujesz graty to daj znać ile Cię to kosztowało - też mnie to czeka.

u mnie w grę nie wchodzi wiercenie samemu w zderzaku, jeśli szukasz pod PDC i spryski, to najlepiej kupić zwykły bo te łatwiej trafić i dociąć pod dokładkę s-line.

Osobiście pdc z przodu uważam za zbędne, gdyby był dostępny taki wariant jako nowy to pewnie bym dołożył te czujniki na przód, a że nie ma to zostają tylko spryskiwacze lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MaTeo85 napisał:

u mnie w grę nie wchodzi wiercenie samemu w zderzaku, jeśli szukasz pod PDC i spryski, to najlepiej kupić zwykły bo te łatwiej trafić i dociąć pod dokładkę s-line.

Osobiście pdc z przodu uważam za zbędne, gdyby był dostępny taki wariant jako nowy to pewnie bym dołożył te czujniki na przód, a że nie ma to zostają tylko spryskiwacze lamp.

myślałem o tym, ale jednak wole mieć górę od sline, bo dolna dokładka się dużo lepiej trzyma, a co do wiercenia to można pooglądać sporo filmików jak ludzie wiercą w zderzakach i myślę, że nie będzie to takie trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lukasz_mk2 napisał:

kupno zderzaka na przód pod spryski + PDC graniczy z cudem, a jak już się znajdzie to cena kosmos

Trzeba czekać cierpliwie, ja wyrwałem za 500zł ze spryskami i z pdc. Fakt taki, że te wszystkie uzywki już mają na wykończeniu gniazdo sprysku i same spryski, ale to już nie duży koszt, bo można zamiennik włożyć... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lukasz_mk2 napisał:

myślałem o tym, ale jednak wole mieć górę od sline, bo dolna dokładka się dużo lepiej trzyma, a co do wiercenia to można pooglądać sporo filmików jak ludzie wiercą w zderzakach i myślę, że nie będzie to takie trudne.

Tu nie o trudność chodzi, bardziej o estetykę, nie chcę psuć zderzaka za nie małe pieniądze po to tylko żeby dołożyć coś co jest mi tak naprawdę zbędne, gdybym trafił zderzak z PDC to bym dołożył, a że nie trafiłem to wiercenie u mnie nie wchodzi w grę i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MaTeo85 napisał:

Osobiście pdc z przodu uważam za zbędne

Z perspektywy czasu popieram... Jedyne co to kolejna pozycja do odhaczenia w "dobrze wyposażona" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2021 o 13:39, MaTeo85 napisał:

Mój kolor jest zdecydowanie trudny do pomalowania bo w zależności od kąta padania światła i kąta patrzenia ma zupełnie inny odcień.

Mialem ten sam kolor w A2 wiec wiem jak jest ;-) Swego czasu oddalem A2 na weekend do lakiernika i mi w 3 dni ogarnal wszystkie wgniotki na zderzaku (a bylo ich kilkadziesiat) oraz wszystkie przerysowania na drzwiach i blotnikach. Nie wnikalem co i jak malowal, wazne ze jakby sie nie patrzalo to nic nie bylo widac.

A co do dodatkowych kabli to najlepiej to robic przez kostke w drzwiach, jak wiesz jak ja zdjac to idzie to naprawde bardzo szybko.

Edytowane przez trepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, trepek napisał:

A co do dodatkowych kabli to najlepiej to robic przez kostke w drzwiach, jak wiesz jak ja zdjac to idzie to naprawde bardzo szybko.

O jakich kablach myślisz? o tych pod ledy w blendach? do samych drzwi nie ma problemu dojść chodzi o to jak nie inwazyjnie wejść do lustra w okolice blendy tak zeby kable było schowane i nie narażone na zginanie podczas składania luster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zasilenia led w blendach musisz pociagnac tylko 1 przewód (zasilanie 12V) masa jest juz w lustrze -> jeden z czarnych przewodów od podgrzewania . Trzeba zmierzyć który to masa, bo oba są czarne.

Ja przewód przeciągam w taki sposób, że najpierw dlugą trytke wkladam w mechanizm(tam gdzie z osi mechanizmu wychdza przewody) jak przejdzie na druga strone to przyklejam tasma przewód i przeciągam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kkam napisał:

Do zasilenia led w blendach musisz pociagnac tylko 1 przewód (zasilanie 12V) masa jest juz w lustrze -> jeden z czarnych przewodów od podgrzewania . Trzeba zmierzyć który to masa, bo oba są czarne.

Ja przewód przeciągam w taki sposób, że najpierw dlugą trytke wkladam w mechanizm(tam gdzie z osi mechanizmu wychdza przewody) jak przejdzie na druga strone to przyklejam tasma przewód i przeciągam.

Dziękuję za dobrą radę, o wszystkim myślałem ale nie o trytkach. Udało się bez problemowo przeciągnać nawet po dwa przewody więc będą blendy LED :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2021 o 13:39, MaTeo85 napisał:

Dzisiaj jeszcze zamówię kratkę z Golfa VI bo to jedyny element którego mi brakuje obecnie do zderzaka.

Kratki będziesz montował góra-dół? Możesz podesłać co dokładnie kupujesz. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, takexlife napisał:

Kratki będziesz montował góra-dół? Możesz podesłać co dokładnie kupujesz. Z góry dzięki.

Taką kratkę kupiłem żeby ją przerobić i dopasować do zderzaka S-Line.

WWW.GOOGLEADSERVICES.COM

Kup teraz VW GOLF VI 6 ATRAPA KRATKA ZDERZAK ŚRODEK GTI GTD z DZIAŁDOWO na Allegro.pl, za 74,90 zł...

Nie konkretnie z tej aukcji ale ten sam wzór jak coś.

Kratka w masce zostaje na razie Ori tak jak fabryka wsadziła.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MaTeo85 napisał:

Taką kratkę kupiłem żeby ją przerobić i dopasować do zderzaka S-Line.

WWW.GOOGLEADSERVICES.COM

Kup teraz VW GOLF VI 6 ATRAPA KRATKA ZDERZAK ŚRODEK GTI GTD z DZIAŁDOWO na Allegro.pl, za 74,90 zł...

Nie konkretnie z tej aukcji ale ten sam wzór jak coś.

Kratka w masce zostaje na razie Ori tak jak fabryka wsadziła.

Dzięki. Zastanawiam się czy druga taka sama atrapa "wyda" aby "wyrezać" maskę. Jak już bym robił to poleciałby komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też prosiłem Mateusza, żeby mi przymierzył do maski czy wyda, bo dół wychodzi naprawdę spoko:

IMG_20200815_174814.jpg

Jak nie to się kupi gotowca z allegro albo poszuka S4 (chociaż nie podoba mi się ich cena) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany przecież plaster w maskę możecie kupić gotowy z ramką  . Jest o trochę mniejszych oczkach .

Ło taki

ALLEGRO.PL

Kup teraz GRILL AUDI A4 B6 01-04 PLASTER MIODU WZOR RS z Wrocław na Allegro.pl, za 199,99 zł w kategorii Wyposażenie i akcesoria samochodowe - Tuning wizualny. Opinie i recenzje czy warto kupić...

Trochę kosztuje ale jakość  ok mam już 2 rok.

Edytowane przez dekiel 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M.OLX.PL

Sprzedam kratkę środkową do A4 B6. Kratka dedykowana do wersji S-LINE. Możliwa wysyłka. Odpisuję na OLX I SMSy. Cena do negocjacji, czekam na oferty.

Ostatnio znalazłem coś takiego na olx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przestać oglądać te tematy, bo pójdę z torbami :buahaha:

Kolejny mod na listę. Plaster wygląda zacnie :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, R4xx napisał:

Muszę przestać oglądać te tematy, bo pójdę z torbami :buahaha:

Kolejny mod na listę. Plaster wygląda zacnie :wub:

Znam ten temat, też oglądam, przeglądam i tylko dokupuje...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Pany przecież plaster w maskę możecie kupić gotowy z ramką  . Jest o trochę mniejszych oczkach .

Ło taki

ALLEGRO.PL

Kup teraz GRILL AUDI A4 B6 01-04 PLASTER MIODU WZOR RS z Wrocław na Allegro.pl, za 199,99 zł w kategorii Wyposażenie i akcesoria samochodowe - Tuning wizualny. Opinie i recenzje czy warto kupić...

Trochę kosztuje ale jakość  ok mam już 2 rok.

 

10 godzin temu, MichałA4 napisał:
M.OLX.PL

Sprzedam kratkę środkową do A4 B6. Kratka dedykowana do wersji S-LINE. Możliwa wysyłka. Odpisuję na OLX I SMSy. Cena do negocjacji, czekam na oferty.

Ostatnio znalazłem coś takiego na olx.

W sumie patrząc na te dwie oferty to komplet wychodzi taniej niż jedna kratka z wersji S...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...