Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

To w s4 montowali oryginalne 17" ? mi się wydaje ze 18 :kox:

Właśnie wiem ładnie wyglądają sam bym do swojej furmanki chętnie takie założył dobrze ze wiem gdzie parkujesz :tongue4::polew:

Topor ma takie do sprzedania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bigos mysli o kupnie volvo S60 :wallbash::bicz: :bicz3: :bicz2::foch::rant::bag:

OMG!

Jak pozna ceny części zamiennych i zwrotność tej krowy to zmieni zdanie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigos mysli o kupnie volvo S60 :wallbash::bicz: :bicz3: :bicz2::foch::rant::bag:

OMG!

Jak pozna ceny części zamiennych i zwrotność tej krowy to zmieni zdanie :evil:

wróci do starego kibla szybko :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na normalnej drodze nie zawrócisz na 3 razy. Promień skrętu ciężarówki. A elektronika i jej usterki w tym aucie to też osobna bajka :gwizdanie:

Tak poza tym to fajne przestronne auto ale bez charakteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz być L5 BIGOS :tongue4: ?

:wtf:

Właśnie się zmotywowałem i piszę odwołanie do rzeczoznawcy bo jebaniutki opracował kosztorys na całe 3500 PLNów :bicz: czyli wielki wuj :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że w Rykach nie bywasz i nie widziałeś volvo s60 L4 KAMIL :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywam ostatnio nawet często ale jakoś nie miałem okazji :decayed:

jakiś kozak ? :naughty:

Kowi odnośnie lakierni i dekielków to raczej nic nie wykombinuję bo nie mam takiej farby ale jak już coś wyrezasz z drewna np. korbę albo półkę na głośniki w mahoniu to mogę wrzucić ci ją w jakiś połysk :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywam ostatnio nawet często ale jakoś nie miałem okazji :decayed:

jakiś kozak ? :naughty:

Kowi odnośnie lakierni i dekielków to raczej nic nie wykombinuję bo nie mam takiej farby ale jak już coś wyrezasz z drewna np. korbę albo półkę na głośniki w mahoniu to mogę wrzucić ci ją w jakiś połysk :naughty:

:decayed:

Już założyłem dekielki mała poprawka konstrukcji i wszystko pasuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to przerywanie to prawdopodobnie pompki :wallbash::shocked:

i troszkę pójdzie $$$ ;(

Ale skucha :( wyrazy współczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki, współczucie prosze przelać na nr mojego konta w wys. 500zł od współczującego :tongue4::polew::wink4:

A tak poważnie to się doczytałem że może to być kilka innych rzeczy ale już chyba z tym pojadę do Rogala

Przelejemy każdą łzę uronioną na forum na rzecz poszkodowanych w kataklizmie pompowtryskiwaczy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my właściciele silników z pompkami ufundujemy tablicę upamiętniającą łzy przelane przez kierowców zwykłych diesli, którzy bezceremonialnie objechani przez nas zadają sobie pytanie: "DLACZEGO, przecież on ma tylko 5 KM więcej" :polew:

[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 21:23_________________________________________________A jeśli na prawde będą to pompki to dlatego że pare miesięcy temu zalałem syfne paliwo na stacji po trasie i musiałem czyścic pompe w zbiorniku... Także awaria na własne życzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my właściciele silników z pompkami ufundujemy tablicę upamiętniającą łzy przelane przez kierowców zwykłych diesli, którzy bezceremonialnie objechani przez nas zadają sobie pytanie: "DLACZEGO, przecież on ma tylko 5 KM więcej" :polew:

[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 21:23_________________________________________________A jeśli na prawde będą to pompki to dlatego że pare miesięcy temu zalałem syfne paliwo na stacji po trasie i musiałem czyścic pompe w zbiorniku... Także awaria na własne życzenie

:foch::bla::spam::ban::acute:

:banan1:<<<<< POMPOW[Y]TRYSKI :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my właściciele silników z pompkami ufundujemy tablicę upamiętniającą łzy przelane przez kierowców zwykłych diesli, którzy bezceremonialnie objechani przez nas zadają sobie pytanie: "DLACZEGO, przecież on ma tylko 5 KM więcej" :polew:

chyba znowu będe mu musiał złoić dupsko swoją zj***na pompa vp37 :gwizdanie: bedzie sobie zadawał pytanie Dlaczego stary kondon montowany w passatach B4 jest taki żwawy :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Niebawem zmiana pompy wiec bedzie lepiej dzieciak :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...