Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak spot to mam zjazd :wallbash:

no to lipton :thumbdown:

A w niedziele :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pany kiedy możecie przyjechać tak zaczniemy, a ja sie spróbuje dostosować :rolleyes: wybierze sie dogodny termin i bedzie gitara :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi nie pitol, masz już zdrowe auto w niedzielę widzę Cie w Lublinie na WOŚPie! :kox: I resztę LRY teamu też :evil:Zrozumiano!?!?! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi nie pitol, masz już zdrowe auto w niedzielę widzę Cie w Lublinie na WOŚPie! :kox: I resztę LRY teamu też :evil:Zrozumiano!?!?! :evil:

Widzisz jak tu sie trudno zgrać :tongue4: w sobote sie okaze czy jest wpełni zdrowa z robertem ogarniamy logi :decayed:

Nie obiecuje że tam bede :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obiecuje że tam bede :cool1:

leszcz :decayed: Ja u Was byłem "parę" razy... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obiecuje że tam bede :cool1:

leszcz :decayed: Ja u Was byłem "parę" razy... :decayed:

W Rodzynie też byłem :tongue4: A demor jedzie do LBN :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rodzynie też byłem :tongue4: A demor jedzie do LBN :mysli:

Wisz co :mysli: On chyba ma zjazd w ten weekend, więc może być :wink4: Zadzwonię do niego później i się zapytam. A po co Ci on?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rodzynie też byłem :tongue4: A demor jedzie do LBN :mysli:

Wisz co :mysli: On chyba ma zjazd w ten weekend, więc może być :wink4: Zadzwonię do niego później i się zapytam. A po co Ci on?

A tak sie pytam z ciekawosci mógł by pokazać tego swojego strucla :kox: bo o forum już zapomniał :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak sie pytam z ciekawosci mógł by pokazać tego swojego strucla :kox: bo o forum już zapomniał :tongue4:

Nie zapomniał... tylko nie ma kompletnie czasu (rozumisz dziecko, żona, do tego studia i praca :wink4: ) i chyba jeszcze nie ma neta, bo się przeprowadził :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak sie pytam z ciekawosci mógł by pokazać tego swojego strucla :kox: bo o forum już zapomniał :tongue4:

Nie zapomniał... tylko nie ma kompletnie czasu (rozumisz dziecko, żona, do tego studia i praca :wink4: ) i chyba jeszcze nie ma neta, bo się przeprowadził :wink4:

No wiem wiem ale z tym netem to ma jajo widze :tongue4: jak on tu wbije to juz każdy bedzie nową furą śmigał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem ale z tym netem to ma jajo widze :tongue4: jak on tu wbije to juz każdy bedzie nową furą śmigał :polew:

Ja nie... :decayed: W sumie on to jest ojciec chrzestny mojej :naughty: więc wiesz :wink4: Jako pierwszy się dowie że sprzedaję, ale jeszcze nie teraz :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie syczy :song: Ale radość :dance:

Byłem u Damiana w Bazanowie. Dziura w metalowej rurze przy IC.

Jak ta rura się nazywa, bo zapomniałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie syczy :song: Ale radość :dance:

Byłem u Damiana w Bazanowie. Dziura w metalowej rurze przy IC.

Jak ta rura się nazywa, bo zapomniałem?

metalowa przy IC :shocked: tam masz tylko w pasie zintegrowana rure reszta to gumowe :rolleyes: a ja mam jeszcze bardzo delikatne szarpniecie przy 3,2obr, mam nadzieje że to juz wina błędu, co cieakwe nie za kazdym razem czuć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak właśnie w tej zintegrowanej rurze była dziura. W życiu bym na to nie wpadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak właśnie w tej zintegrowanej rurze była dziura. W życiu bym na to nie wpadł.

No to wreszcie masz spokój, choć jak bys nagrał filmik i wkręciłze tak ci chodzi , to by nie jeden sie zastanawiał co ty masz za wydech ze tak turbo słychac :naughty:

Ja czekam na roberta i musimy skasowac te błedy bo h*j mnie strzela dzisiaj przegoniłem go do 4tys na 3jce i w sumie nie było tego szarpniecia ale za którymś razem costam czuje, zeby nie było takiej pogody to bym go pogonił na prędkosc i zobaczył :evil:

btw. Ryki nieźle zaśnieżone wszyscy sie ślizgają :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pewnie Kowi87 ma to gdzies bo ma QUATTRO :decayed:

Proste :evil: dzisiaj kumpel zakopał sie merolkiem coupe 3l heheh na tył napęd, pokazałem dlaczego ludzie wybieraja audi :tongue4: a takto generalnie nie ma co wariować bo Q nieźle rzuca po drodze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...