Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzmy sobie szczerze Panowie - te lampy do sedana i avanta są do d*py

Nie do d*py tylko do avanta i sedana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji sedan przynajmniej nie ma pomarańczowych kierunków :gwizdanie:

Co nie zmienia faktu , że wygląda to bardzo słabo . Skoro się już pokusili o robienie tych lamp to nie rozumie dlaczego olali te w klapie :mysli:

No chyba , że ta cena jest tylko za lampy zewnętrzne a rysunek jest tylko taki poglądowy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jak nie bedzie efektu w avancie jak w a6 to bedzie kiszka.

Stop nawet w samorobkach bedzie tylko sie palil w blotnikach, nie bedzie tego na klapie tak jak jest w A6.

Daloby sie zamieszac z kabelkami zeby tez na klapie czesciowo sie stop swiecil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jak nie bedzie efektu w avancie jak w a6 to bedzie kiszka.

Stop nawet w samorobkach bedzie tylko sie palil w blotnikach, nie bedzie tego na klapie tak jak jest w A6.

Daloby sie zamieszac z kabelkami zeby tez na klapie czesciowo sie stop swiecil?

właśnie nad tym pracuje :naughty:

prawdopodobnie będę podłączał się pod trzecie światło stopu (tak chyba będzie najłatwiej),lub kombinował ze zmostkowaniem obydwóch pozycji w klapie z np.lewą,a do prawej podłącze stop (zmostkuje przewody stop+pozycja w instalacji),jest jeszcze opcja pogrzebania w tablicy bezpieczników,największym problemem będzie podłączenie wszystkiego tak,żeby FIS nie wariował :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nad tym pracuje naughty

prawdopodobnie będę podłączał się pod trzecie światło stopu (tak chyba będzie najłatwiej),lub kombinował ze zmostkowaniem obydwóch pozycji w klapie z np.lewą,a do prawej podłącze stop (zmostkuje przewody stop+pozycja w instalacji),jest jeszcze opcja pogrzebania w tablicy bezpieczników,największym problemem będzie podłączenie wszystkiego tak,żeby FIS nie wariował disgust

Najs :good:

Czekam na efekty w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze Panowie - te lampy do sedana i avanta są do d*py

Nie do d*py tylko do avanta i sedana :decayed:

Tak. Ale racja leży po obu stronach Lampy są do "d*py" sedana i avanta :)

W wersji sedan przynajmniej nie ma pomarańczowych kierunków :gwizdanie:

Co nie zmienia faktu , że wygląda to bardzo słabo . Skoro się już pokusili o robienie tych lamp to nie rozumie dlaczego olali te w klapie :mysli:

No chyba , że ta cena jest tylko za lampy zewnętrzne a rysunek jest tylko taki poglądowy :polew:

To właśnie jest dziwne.

Jak już ktoś pisał może nie ma zezwolenia "Audi" na produkcje albo firma dectane chciała być oryginalna...

Światła do B8 też mają tylko didoy w lampie montowanej w błotnik i po co w ogóle ja robili jak są ORI Full LED... ?

Spokojnie zobaczymy jak to LAJV wygląda.

Pewnie jakiś zdesperowany Helmut kupi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś pisał może nie ma zezwolenia "Audi" na produkcje

Nie wiem jak wygląda sprawa "patentu" ale wydaje mi się , że jeśli by taki istniał to raczej na sam wygląd świateł LED czyli tego wzoru a'la A6 , a wtedy np takie (swoja drogą przeokropne) lampy nie miałyby racji bytu :

ra15lrc.gif

Szczerze wątpie w istnienie jakichś zakazów ;) Po prostu poszli na łatwiznę i to w najgorszy możliwy sposób... A wystarczyło tylko dodać w lampach B7 taki sam pasek LED do klosza w klapie i moim zdaniem całkiem nieźle by to wszystko wyglądało , coś jak w beemce trójce po lifcie .

Światła do B8 też mają tylko didoy w lampie montowanej w błotnik i po co w ogóle ja robili jak są ORI Full LED... ?

To samo zauważyłem :naughty: i to tylko potwierdza , że oni klosze z bagażnika pozostawiają bez zmian... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt podobny do tego w A3 Sportback :good:

64505916491.jpg

w640.png

Gieb! :slina:

Ale to do sedana ;(

I z tego co gosc mowil do Avanta nie zamierza robic, chyba ze ktos mu sprezentuje caly komplet do zabawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt podobny do tego w A3 Sportback :good:

64505916491.jpg

Mothafucka! :slina: Złapałem smaka! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio nie malik też bym się skusił... Może ktoś go zapyta ile by chciał za taką "ręczną robotę" ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik, przypominam Ci... miales juz nie inwestowac w bryke :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś ze szwecji doszlifuje projekt i być może zacznie robić te lampki dla audizine :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik rezaj te lampki bo wyglądają :good: A w Twojej eSie będą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czego dopasował te środki ten szwed ?? Ze sportbacka ?? Bo może bym się szarpną na takie coś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czego dopasował te środki ten szwed ?? Ze sportbacka ?? Bo może bym się szarpną na takie coś :naughty:

ja zdecydowanie też ...ale wcześniej chciałbym zobaczyć je u kogoś ze znajomych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...