Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To coś z tymi kompami jest nie tak.

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 311 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Być może antywirus Ci blokuje ściągnięcie. Deaktywuj go na chwilę.

Opublikowano

Nie kluce się bo może tak jest choć jeden ma dopiero 2 miesiące :)

Opublikowano

Windows czy Apple?

Opublikowano

Spróbujcie za pomocą terminala:

 

macOS (otwórz "Terminal.app"):

cd ~/Downloads && curl -LO http://vw-maps-cdn.lighthouselabs.eu/vw-maps/P350_N60S5MIBH3_EU.7z

 

Windows (otwórz "Windows PowerShell"):

cd $HOME\Downloads && Invoke-WebRequest -Uri http://vw-maps-cdn.lighthouselabs.eu/vw-maps/P350_N60S5MIBH3_EU.7z -OutFile P350_N60S5MIBH3_EU.7z

 

Plik zostanie ściągnięty do folderu "Pobrane" (Downloads). Oczywiście może to chwilę potrwać, bo plik waży prawie 30GB.

Opublikowano

ten plik jest wykrywany przez przeglądarkę jako złośliwy, trzeba przeklikać żeby 'zachować mimo to'

Opublikowano

Pisałem już, że antywirus nie pozwala.

Opublikowano
1 minuta temu, Muskel1 napisał(a):

Pisałem już, że antywirus nie pozwala.

Jeśli antywirus nie pozwala, to nawet terminal może nie pomóc, bo gdy tylko plik zostanie wykryty przez antywirusa i zakwalifikowany jako zagrożenie, to od razu zostanie usunięty lub pójdzie na kwarantannę. Możesz wyłączyć antywirusa, ściągnąć plik, rozpakować i włączyć antywirusa z powrotem.

Opublikowano
15 godzin temu, misku napisał(a):

Spróbujcie za pomocą terminala:

 

macOS (otwórz "Terminal.app"):

Dzięki za podpowiedź , do tej pory w ogóle nie mogłem pobrać na maca . Po Twojej podpowiedzi udało się , ale i tak musiałem przerzucić to komputer z systemem Windows i teraz się pięknie mapy  w aucie wgrywają . Jednak tak jak kiedyś kolega Musiel pisała  lepiej to robić na Windowsie .

Opublikowano
W dniu 28.11.2023 o 10:34, Muskel1 napisał(a):

Są aktualne mapki dla dużej nawigacji.

Dzięki :hi:

IMG_8766.thumb.JPG.0a42b49a5b9bacb711ada0d72b28fc90.JPG

Edytowane przez mariusz36

Opublikowano
4 minut temu, misku napisał(a):

plik zostanie wykryty przez antywirusa i zakwalifikowany jako zagrożenie

Plik nie jest wykrywany jako zagrożenie, tylko strona, z której pobiera. Wystarczy albo zezwolić pomimo ostrzeżenia na ściągnięcie albo deaktywować chwiliwo ochronę.

Opublikowano
Teraz, mariusz36 napisał(a):

Dzięki :hi:

:hi:

Opublikowano
1 minuta temu, Muskel1 napisał(a):

Plik nie jest wykrywany jako zagrożenie, tylko strona, z której pobiera. Wystarczy albo zezwolić pomimo ostrzeżenia na ściągnięcie albo deaktywować chwiliwo ochronę.

To po co się męczyć, skoro jest terminal :D

Opublikowano

Ja bez instalowania terminala i "męczenia się" ściągnąłem. Kosztowało mnie tylko jedno kliknięcie potwierdzające, że pomimo zagrożenia ma otworzyć stronę:wink:

Opublikowano
1 godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Ja bez instalowania terminala i "męczenia się" ściągnąłem. Kosztowało mnie tylko jedno kliknięcie potwierdzające, że pomimo zagrożenia ma otworzyć stronę:wink:

Super. Terminala nie trzeba instalować. Jest na macOS i jest na Windowsie standardowo. Wkleja się komendę i po sprawie ;)

Opublikowano
W dniu 30.08.2023 o 16:06, misku napisał(a):

Też mam Boscha i nigdy nie miałem problemu z wycieraczkami.

 

Screen Shot 2023-08-30 at 16.03.46.jpg

Zakupiłem, wymieniłem i od tamtej pory problem zniknął. Wycieraczki cały czas pięknie zbierają wodę. 

Wniosek: oryginalne wycieraczki Audi to szmelc, a wycenione jakby były zrobione z bursztynu.

Opublikowano

Jak po rozkodowaniu nr vin rozpoznać czy auto posiada szyby podwójne (akustyczne) Jaki za to odpowiada kod ? 

Czym się różni układ wspomagania 1N8 od QZ7  ?

Co to oznacza strefy klimatyczne zimne 0Y3 ? Coś w ten pakiet wchodzi ?

Edytowane przez duzy616

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Działa Wam lokalizacja samochodu w aplikacji myAudi? U mnie ostatnia aktualizacja była 2 dni temu i pzy odświeżaniu pokjazuje się błąd. Znowu się pewnie coś wysypało :whistling:

Opublikowano
7 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Działa Wam lokalizacja samochodu w aplikacji myAudi? U mnie ostatnia aktualizacja była 2 dni temu i pzy odświeżaniu pokjazuje się błąd. Znowu się pewnie coś wysypało :whistling:

U mnie też wywalą błąd :(

 

Screenshot_20231218_121737_myAudi.jpg.96768776376a671438654dfa07f30186.jpg

 

Opublikowano

Dzięki, tak właśnie przypuszczałem, ten sam błąd. Coś się wysypało. 

Screenshot_20231218_122402_myAudi.jpg

Edytowane przez Muskel1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.