Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
38 minut temu, simon__75 napisał(a):

U mnie też wywalą błąd :(

 

Screenshot_20231218_121737_myAudi.jpg.96768776376a671438654dfa07f30186.jpg

 

Właśnie odinstalowałem i zainstalowałem aplikację na nowo i nagle wszystko działa:wink:

Screenshot_20231218_124422_myAudi.jpg

Edytowane przez Muskel1

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Dzięki, tak właśnie przypuszczałem, ten sam błąd. Coś się wysypało. 

Screenshot_20231218_122402_myAudi.jpg

Wyglada,ze juz wszystko dziala.

Opublikowano
3 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Działa Wam lokalizacja samochodu w aplikacji myAudi? U mnie ostatnia aktualizacja była 2 dni temu i pzy odświeżaniu pokjazuje się błąd. Znowu się pewnie coś wysypało :whistling:

mi w mapy pokazuje lokalizacje

Opublikowano

No teraz pokazuje u mnie także, dzięki za info:hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Planuje Ktoś sprzedać Allroada 2.0 TFSI 2016-2017 r.

Tylko rynek PL, jak najlepsze wyposażenie, bezwypadkowe  itd.

Opublikowano
W dniu 29.11.2023 o 23:54, misku napisał(a):

Spróbujcie za pomocą terminala:

 

macOS (otwórz "Terminal.app"):

cd ~/Downloads && curl -LO http://vw-maps-cdn.lighthouselabs.eu/vw-maps/P350_N60S5MIBH3_EU.7z

 

Windows (otwórz "Windows PowerShell"):

cd $HOME\Downloads && Invoke-WebRequest -Uri http://vw-maps-cdn.lighthouselabs.eu/vw-maps/P350_N60S5MIBH3_EU.7z -OutFile P350_N60S5MIBH3_EU.7z

 

Plik zostanie ściągnięty do folderu "Pobrane" (Downloads). Oczywiście może to chwilę potrwać, bo plik waży prawie 30GB.

Kontynuując tą nie równą walkę ze systemami wziąłem 3 komputer na którym był tylko sam Windows 11 i nic więcej. Klikając w link nadal nic się nie działo. Z PowerShell nigdy nie obcowałem wiec nie wiem jak to miałem uruchomić ale po setnej próbie pobrania tego pliku po prostu go wkleiłem w przeglądarkę i zaczęło zasysać z tego linku http://vw-maps-cdn.lighthouselabs.eu/vw-maps/P350_N60S5MIBH3_EU.7z

 

Nie wiem czy pobierze ale jak napisze kolejny komentarz to znaczy że nadal walczę :) 

Opublikowano
4 godziny temu, RaV22K napisał(a):

Z PowerShell nigdy nie obcowałem wiec nie wiem jak to miałem uruchomić

Otwierasz PowerShell jak każdą inną aplikację (Skype, Paint), otwiera się okno terminala z migającym kursorem. Wklejasz komendę (tę jedną linijkę) i Enter. Potem czekasz aż się ściągnie i tyle :wink:

Opublikowano

Pytanie z ciekawości:

Czym się różni przekładnia (skrzynia) SJG od RKS ?

Silnik 2.0 TFSI CYRB oba auta quattro z 2016 r.

Opublikowano
6 godzin temu, duzy616 napisał(a):

Pytanie z ciekawości:

Czym się różni przekładnia (skrzynia) SJG od RKS ?

Silnik 2.0 TFSI CYRB oba auta quattro z 2016 r.

 

VINy masz ?

Opublikowano
29 minut temu, Dev napisał(a):

 

VINy masz ?

WAUZZZF49HA025722

WAUZZZF45HA079521

Opublikowano

jedna i druga skrzynia to Ultra

przełożenia te same

jezeli sie czymś róznią to  jakimiś pierdołami

 

Opublikowano
43 minut temu, Dev napisał(a):

jedna i druga skrzynia to Ultra

przełożenia te same

jezeli sie czymś róznią to  jakimiś pierdołami

 

Były benzyny bez Ultra ? Myślałem, że ultra dopiero od 2017 r.

Opublikowano

a co Ci robi ultra ?

tak samo działa jak Haldex w passtuchu

Opublikowano
11 minut temu, Dev napisał(a):

a co Ci robi ultra ?

tak samo działa jak Haldex w passtuchu

Mi nie przeszkadza.  Myślałem tylko, że montowali ultra dopiero od 2017 

Opublikowano

z tego co widze to produkcja jest od poczatku produkowania B9

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy fotele z anglika mozna zamontować do EU? Pod fotelem (lewym) jest czujnik:

Screenshot_20240115-230042_Allegro.thumb.jpg.1429736517f3c89da6f5f826e3a78450.jpg

 

Wystarczy go przełożyć do prawego fotela i wiązkę czy trzeba coś jeszcze przekładać??

 

Edytowane przez kris_91

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie znam odpowiedzi, ale serio pod fotelem kierowcy instalują czujnik zajętości fotela? ?

Opublikowano
17 godzin temu, sowiq napisał(a):

Niestety nie znam odpowiedzi, ale serio pod fotelem kierowcy instalują czujnik zajętości fotela? ?

Źle napisałem. Do prawego miało być:D

Opublikowano

He ? czujnik obecności fotela :decayed::facepalm:

Chyba zajętości fotela , no to taki jest i po prawej i po lewej .

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Lukaa5 napisał(a):

no to taki jest i po prawej i po lewej .

 

A tak na logikę - po czujnik po stronie kierowcy? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.