Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli zostało poprawnie zakodowane to po wymianie przełącznika zespolonego przycisk powinien funkcjonować. Coś źle musiałeś zakodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ja kodowałem i ciężko mi teraz dojść co może być nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientujesz się od którego sterownika zacząć??

z tego co pamiętam to osoba, która mi to robiła brała kodowanie z Q5, która miała aktywną tę funkcję

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kilku sterownikach musisz posprawdzać i eventualnie zakodować/zmienić adaptacje.

A5, 17, 44, 09, 5F. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w panoramicznym dachu jest możliwość wymiany samej żaluzji przeciw słonecznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy czyściliście może kiedyś filtr płynu do wycieraczek? Nie mam pojęcia jak i czym mój filtr się zapchał (popatrzcie na zdjęcia). Pomimo, że niebieska klapka była zamknięta, zrobił się tam straszny syf. Chciałbym wyciągnąć ten biały plastik z filtrem. Czy wiecie może, czy w ogóle da się to zrobić, a jeśli tak, to w jaki sposób?

 

Jeśli filtra nie da się go wyciągnąć, będę próbować wyczyścić go odkurzaczem (wciągającym też wodę). Czy macie jakieś inne pomysły?

20230305_211728.jpg

20230305_211735.jpg

20230305_211749.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Sitko można wyciągnąć.

Super, dzięki. Gdzie trzeba podważyć (na dłuższych bokach? na krótszych)? Próbowałem podważać z różnych stron i niestety nie wychodziło. Nie chciałem uszkodzić zaczepów, więc odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dłuższej krawędzi robisz śrubokrętem niewielką szczelinę, tak aby złapać sitko szpiczastymi kombinerkami, następnie wyciągasz sitko do góry.

20230310_205451.jpg

20230310_205505.jpg

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy po zmianie zacisków z 4 na 6 tłoczków tarcza 350 powinno się coś programować np: sterownik abs wiedział ze musi więcej pompować do sprawniejszego zatrzymania auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam gdyż na rosyjskich forach (wiem że to słabe źródło zwłaszcza dziś ?) piszą o kodowaniu aby jeszcze lepiej hamował.

322EF5CC-D489-4F52-AD9E-FF466B7FDD65.png

BB155561-B11A-4755-BBCD-566CB3688B56.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2023 o 21:02, Muskel1 napisał(a):

Na dłuższej krawędzi robisz śrubokrętem niewielką szczelinę, tak aby złapać sitko szpiczastymi kombinerkami, następnie wyciągasz sitko do góry.

 

Super! Bardzo dziękuję! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem, że start-stop włącza mi silnik od razu gdy puszczę hamulec, mimo że mam zawsze włączony auto hold. Nigdy nie miałem z tym problemu. Jakieś wskazówki?

Edit: Dotychczas wystarczyło, że wcisnąłem delikatnie pedał gazu, wtedy włączał się silnik, a gdy wcisnąłem dalej to auto hold puszczał i jechałem.

Edytowane przez sosim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marcin_o23 napisał(a):

Pamietacie jaki jest kod dostepu w vcp do modulu 09?

20103

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś o firmie Maktrans z Warszawy? Regenerują skrzynie automatyczne i handlują częściami do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(3 min czytania)

Ale w ciula lecą w tym serwisie.

 

Od stycznia się bujam w tę i z powrotem z wadliwą lampą - na przeglądzie 30kkm ją odłączyli, bo robiła zwarcie (podobno jakaś nieszczelnośc w klapie) i zareklamowali naprawę w centrali Audi - "proszę się uzbroić w cierpliwość".

 

4 tygodnie później wciąż brak odezwu, więc w końcu zadzwoniłem - "zaraz zapytam kolegi jak tam status... tak tak, ale trzeba jeszcze raz podjechać żeby zrobić kosztorys". Ok. Pojechałem, zostawiłem auto.

Po tygodniu dzwonią, że można odebrać samochód, kosztorys wysłany do centrali i znów "proszę się uzbroić w cierpliwość".

 

Kolejne 4 tygodnie, znowu ja zadzwoniłem - informacja z serwisu "wczoraj jeszcze nie było informacji z centrali ale zapytam kolegi" (XD) - "tak, można podjechać, my zrobimy naprawę, jest tam nieszczelność, będzie wszystko zrobione". No to zawiozłem im auto - 1.5 tygodnia temu.

 

No ale w idzę w myAudi, że oni z tym samochodem zupełnie nic nie robią. Przeparkowali go na "peryferia" parkingu, stał tak bez odpalenia silnika przez ponad 7 dni. Później widziałem, że przez jakieś kilka min był w hali i miał otwartą klapę, i od 3 dni znów stoi na parkingu nieruszany.

 

Zadzwoniłem dzisiaj zapytać, co z samochodem, bo już trochę minęło - "no tak robimy, idzie idzie ale nie mogę panu powiedzieć, na kiedy będzie". I tak to już sobie trwa 4 miesiące.

 

Czy to jest "normalne" z Waszego doświadczenia z serwisem? Bo coś mi tu śmierdzi, mam wrażenie, że oni całkowicie nic nie robią i nawet mogło nie być żadnej "reklamacji w centrali" a tylko mnie bujają na odczepnego...

 

Edytowane przez sosim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...