Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

W poliftach jest to wyposażenie extra więc w jak ktoś nie wybrał w konfiguratorze to seryjnie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Muskel1 said:

W poliftach jest to wyposażenie extra więc w jak ktoś nie wybrał w konfiguratorze to seryjnie nie było.

35E5303D-6E39-449E-B463-C28944040EAA.thumb.jpeg.eb267d24ed23d520d23eeceb9f155a8c.jpeg

 

sprawdzalem kilka razy bo dalej w oko kuje:) niby caly czas jest standard

 

Czy klapa po wcisnieciu guzika na kluczyku uniesie sie do gory cala czy trzeba jej recznie pomoc?

Przy zamykaniu zakladam, ze trzeba trzasnac jak w 1998 roku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckim konfiguratorze elektryczna klapa jest za dopłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo za informacje!!!

 

Czy klapa po wcisnieciu guzika na kluczyku uniesie sie do gory cala czy trzeba jej recznie pomoc?

Przy zamykaniu trzeba calkowicie recznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma elektrycznej klapy to należy ją otworzyć i zamknąć ręcznie. Wciśnięcie przycisku na pilocie powoduje tylko otwarcie zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!

powiem szczerze, ze to taki cios ponizej pasa;)


Slyszeliscie moze o dodaniu automatycznego otwierania? I ew jakie sa koszta?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, himynameispeter napisał(a):

Slyszeliscie moze o dodaniu automatycznego otwierania? I ew jakie sa koszta?

 

Niektóre elementy wyposażenia dodano a niektóre skreślono w poliftach w wyposażeniu seryjnym. W zależności od tego na jaki rynek produkowane są auta, seria różni się od siebie.

 

Elektryczną klapę można doposażyć. 

Na używanych częściach jeszcze taniej.

WWW.K-ELECTRONIC-SHOP.DE

Nachrüsten mit Anleitung! Mit dem AUDI A4 B9 8W Avant elektrische Heckklappe Nachrüstpaket...

 

 

WWW.GG2.SHOP

Audi A4 B9 8W Avant elektrische Heckklappe Nachrüstpaket

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, himynameispeter napisał(a):

35E5303D-6E39-449E-B463-C28944040EAA.thumb.jpeg.eb267d24ed23d520d23eeceb9f155a8c.jpeg

 

sprawdzalem kilka razy bo dalej w oko kuje:) niby caly czas jest standard

 

Czy klapa po wcisnieciu guzika na kluczyku uniesie sie do gory cala czy trzeba jej recznie pomoc?

Przy zamykaniu zakladam, ze trzeba trzasnac jak w 1998 roku;)

wyposażenie standardowe jest zależne od rynku docelowego. Polska, Niemcy nie mają klapy w standardzie. Moja Holenderka ma wg VIN w standardzie razem z 3strefową klimą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, M4R1O napisał(a):

wyposażenie standardowe jest zależne od rynku docelowego. Polska, Niemcy nie mają klapy w standardzie. Moja Holenderka ma wg VIN w standardzie razem z 3strefową klimą :) 

Tylko w poliftach to zmienili. W przedliftach elektryczna klapa była w standardzie.

  • wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za pomoc:) 

 - jeszcze coś takiego znalazłem.

 

Cena wyglada już odrobine lepiej niż 1500 euro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, himynameispeter napisał(a):

wielkie dzięki za pomoc:) 

 - jeszcze coś takiego znalazłem.

 

Cena wyglada już odrobine lepiej niż 1500 euro :)

Do sedana by się przydała taka opcja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Czasami (rzadko, może raz na kilka dni, a jeżdżę codziennie po 10-15km) przy niskich prędkościach, gdy hamuję to tak jakby pod pedałem hamulca coś chrobocze i pedał leciutko odbija (trochę jakby ABS? ale dosłownie muskam hamulec). Jak odpuszczę to się już nie pojawia, do kolejnej takiej sytuacji za parę dni. Z tego co zaobserwowałem to się zdarza tylko przy niskich prędkościach, gdy w szybkich odstepach czasu wciskam i puszczam hamulec (= jazda w korku, czekanie na skręt). Po ostatnim przeglądzie nie stwierdzono żadnych problemów, ale zapomniałem o tym wspomnieć.

 

Dodatkowo (nie wiem czy tak powinno być bo te sytuacje zdarzają się tylko przez błąd czujnika, np. pieszy idący wzdłuż łuku blisko jezdni) gdy włącza się front assist, to te hamowanie też jest strasznie "szorstkie"? To nie takie samo hamowanie jak robię to ja, tylko bardzo nienaturalny, harczące.

Swoją drogą, jakiś czas temu byłem na szkoleniu grupowym na płycie poślizgowej i Audi (na całorocznych Michelinach) wypadło najgorzej (reszta aut podobnej klasy oraz wagi), często o 2-3 długości samochodu przy wyższych prędkościach (50-60km/h). Trochę mnie to niepokoi, czy ktoś słyszał o podobnych sytuacjach? Na pewno umówię się do serwisu, ale chciałbym też usłyszeć zdanie kogoś z forum :)

Edytowane przez sosim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie autko ze skrzynią automatyczną jeśli nie mam kluczyka to odblokowując skrzynie ty urządzeniem można też jakoś zwolnić hamulec ręczny

Q5-s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie jak zapodasz zasilanie i sygnał na zaciski z tyłu.

 

Trochę jak rada dla złodzieja ?

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Langista napisał(a):

Jedynie jak zapodasz zasilanie i sygnał na zaciski z tyłu.

 

Trochę jak rada dla złodzieja ?

Dzięki, pytałem bo mi dzisiaj przyjechało auto a że zgubili kluczyk to miałem wielki problem z rozładunkiem, dobrze że kolega ma widlaka.

IMG_3876.thumb.jpeg.626cf2b24d3e764c87a1627b05117ed1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Langista napisał(a):

Nie uszkodził podwozia widlakiem?

Coś tam zawsze pozostawi jakieś ślady ale tylko na osłonach, wszystkie auta z USA czy Kanady na aukcjach i w portach ładują i rozładowują widlakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Góral65 napisał(a):

Coś tam zawsze pozostawi jakieś ślady ale tylko na osłonach, wszystkie auta z USA czy Kanady na aukcjach i w portach ładują i rozładowują widlakami.

 

nie wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się w erWin Audi i wyskoczyła mi informacja żeby "przestrzegać TPI 2061024" ktoś wie co zawiera to TPI? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...