Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej silnikowy do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To tak bez dzwonienia mogę zalać ten mobil ?

zalewaj :good:

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Wyświetleń 795 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za pomoc :)

Orientuje się ktoś może ile oleju idzie do silnika ?

Opublikowano

3,5 Litra

Opublikowano

Witam proste pytanie i prosta odpowiedz mam przejechane 300 tys , troszeczke mi bija szklaneczki od 2 lat jak mam auto wlewam olej pól syntetyk MOTUL 6100 SYNERGIE PLUS 10W40 po przeczytaniu waszego tematu myślę że warto będzie teraz na lato wlać olej tez pół syntetyk MOTUL 4100 POWER 15W50 bo niby według was olej jest bardziej gęstszy i lepiej zaopiekuje sie szklaneczkami :)

Wiec czy dobrze zrobię wlewając ten 15w50 na lato a oczywiscie na okres zimowy wrócę do 10W40 ! wiec dobry plan czy do d*py ??

Opublikowano

Witam i o rade pytam? :)

Czeka mnie wymiana oleju niestety nie wiem co bylo lane wczesniej

Zastanawiam sie nad polsyntetykiem 10w40 auto ma przejechane ok170 tys silnik 1.6 benzyna ADP

Myslalem o:

1. Mobil Super S 10w40

lub

2.Motul 6100+Synergia 10w40

Co wybrać? Ewentualnie inne typy ?

Z gory dzieki za rady :)

Opublikowano

Witam i o rade pytam? :)

Czeka mnie wymiana oleju niestety nie wiem co bylo lane wczesniej

Zastanawiam sie nad polsyntetykiem 10w40 auto ma przejechane ok170 tys silnik 1.6 benzyna ADP

Myslalem o:

1. Mobil Super S 10w40

lub

2.Motul 6100+Synergia 10w40

Co wybrać? Ewentualnie inne typy ?

Z gory dzieki za rady :)

twoje auto ma przejechane kolo 300 tysiecy. jesli nic sie nie dzieje z silnikiem to zalej Motul 6100+Synergie 10w40

Opublikowano

Witam i o rade pytam? :)

Czeka mnie wymiana oleju niestety nie wiem co bylo lane wczesniej

Zastanawiam sie nad polsyntetykiem 10w40 auto ma przejechane ok170 tys silnik 1.6 benzyna ADP

Myslalem o:

1. Mobil Super S 10w40

lub

2.Motul 6100+Synergia 10w40

Co wybrać? Ewentualnie inne typy ?

Z gory dzieki za rady :)

twoje auto ma przejechane kolo 300 tysiecy. jesli nic sie nie dzieje z silnikiem to zalej Motul 6100+Synergie 10w40

prorok czy jaki pieron ? :shocked:

Opublikowano

jasnowidz :decayed:

nie jestes chyba tak naiwny ze wierzysz w te 170 tysi?

Opublikowano

ja w ksiazce tez mialem napisane ze lany byl olej shela 15w-40.Wlalem mobila1 10w-40 przebieg 180000.Dobra decyzja?Silnik 2.8 193ps

Opublikowano

ja w ksiazce tez mialem napisane ze lany byl olej shela 15w-40.Wlalem mobila1 10w-40 przebieg 180000.Dobra decyzja?Silnik 2.8 193ps

dobra

Opublikowano

te przebiegi ktore niby sa na wyswietlaczach na desce rozdzielczej to pic na wode fotomontarz :kwasny: wszystko co idzie na sprzedarz ma okolo 150 tys. przejechane i niewazne czy ma 5, 10 czy 15 lat a my polacy jestesmy naiwni i tyle

Opublikowano

Mam zalany w tej chwili (przez poprzedniego właściciela jakieś 700km temu) Platinum mineralny. Wóz jak w opisie. Audi A4, 1.6 ADP, przebieg wg licznika 140 tysi, wg. mnie jakies 200;] Czy jak wleję Mobila to się rozczelni? Co robić? Pojezdzic na tym czy zmienić?

Opublikowano

Ja nie wiedziałem co mam wlane i zaryzykowałem. Wlałem pełen syntetyk mobil 1 rally formula 5w-50. Przejechałem 6000km i wszystko jest ok, żadnych wycieków i oleju nie ubywa.

Opublikowano

Przejechalem 13tys.km na mobil1 syntetik nic sie nie dzieje oleju prawie nie bierze,szykuje sie do wymiany olieju.

Z penoscia wymienie na ten sam olej,tylko nie wiem co jeszcze wymienic oprocz filtra oleju?

Wyszko wymieniale ostatnio na wymianie oleu.

Opublikowano

Czy ktos zalewał silnik tym olejem?

Statoil SuperWay 10w/40

http://www.elektraoil1.home.pl/Statoil_SuperWay_10w40_opak_1L-5.html

Na tablicy mam 170 tys. ale pewnie jest z 200 tys. jak nie więcej. Auto swiezo sprowadzone nie wiem czym było wcześniej zalewane i kiedy wiec olej trzeba wymienić. Olej ten używałem wczesniej w innych autach wiec raczej chyba Audi nie zaszkodzi?

Opublikowano

Czy ktos zalewał silnik tym olejem?

Statoil SuperWay 10w/40

http://www.elektraoil1.home.pl/Statoil_SuperWay_10w40_opak_1L-5.html

Na tablicy mam 170 tys. ale pewnie jest z 200 tys. jak nie więcej. Auto swiezo sprowadzone nie wiem czym było wcześniej zalewane i kiedy wiec olej trzeba wymienić. Olej ten używałem wczesniej w innych autach wiec raczej chyba Audi nie zaszkodzi?

Mam mieszane odczucia odnośnie tego oleju. Notabene kupowałem w sklepie z linku. Po jakiś 3 tys km. zaczęły stukać szklanki zaworowe :thumbdown: Po zmianie na Castrola 10W60 błoga cisza.

Opublikowano

ja zalewam tylko mobila super s 10w-40

ciszej chodzi silnik i polecany przez wiekszosc mechanikow. Tylko w bankach 5l to oznacza ze oryginal

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy może byc olej 5w40?do silnika 1,6 benzyna?

Opublikowano

Czy może byc olej 5w40?do silnika 1,6 benzyna?

zależy od przebiegu autka

Opublikowano

Czy może byc olej 5w40?do silnika 1,6 benzyna?

zależy od przebiegu autka

115tys kilometrów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.