Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Adam87 napisał:

Mam pytanko do ciebie..

Jak się jeździło na 20" ???

Nie było za 'sztywno'?

 

Szczerze mówiąc - nie. Kompletnie, nic mi nie przeszkadzało, dopiero jak się przesiadłem na balona 18 to poczułem, że jest bardziej miękko. Ten sezon wracam na 19 cali, będzie optymalnie i mniej strachu o ranty, bo nie jestem jedynym kierowcą tego auta.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Szczerze mówiąc - nie. Kompletnie, nic mi nie przeszkadzało, dopiero jak się przesiadłem na balona 18 to poczułem, że jest bardziej miękko. Ten sezon wracam na 19 cali, będzie optymalnie i mniej strachu o ranty, bo nie jestem jedynym kierowcą tego auta.. ;)

Aha to już mniej więcej wiem...

Bo też tak się zastanawiałem, może 19"? 20"? :eusathink:

Pisałem nawet kilka razy o podpowiedzi co najlepiej i też nie tylko ja użytkuje samochód ale też Żonka... to lepiej troszke mniej choć szczerze też były obawy o 19" ale myśle że będzie ok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby 20 nie wyglądało komicznie to wypadałoby już mieć powietrze, ewentualnie nisko skręcony gwint. ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, afroo. napisał:

Żeby 20 nie wyglądało komicznie to wypadałoby już mieć powietrze, ewentualnie nisko skręcony gwint. ^_^

Polać mu bo dobrze gada :decayed: Moim zdaniem 19" jest złotym środkiem w B7. 20" to już tylko do grubych stance'owych projektów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Animal napisał:

Polać mu bo dobrze gada :decayed: Moim zdaniem 19" jest złotym środkiem w B7. 20" to już tylko do grubych stance'owych projektów. 

Otóż to :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, H4mm3R napisał:

Otóż to :decayed:

Chyba przyciągnąłem Cię myślami bo miałem m.in. Twoje auto w głowie pisząc tamten komentarz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Animal napisał:

Chyba przyciągnąłem Cię myślami bo miałem m.in. Twoje auto w głowie pisząc tamten komentarz :decayed:

Rzuć hasło 20 cali + AIR - każdy w głowie @H4mm3R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HOLMATRO napisał:

Rzuć hasło 20 cali + AIR - każdy w głowie @H4mm3R

W Bukowinie się obceni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz oglądam temacik :D Kojarzę to auto jak stało na allegro bardzo mi się podobało, te zielonkawe obwódki na felgach rzucały się w oczy :decayed:

Fajny projekt, kibicuję mocno :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co te graty czekają na powsadzanie :

Lustra 10 PIN z S4 - obudowy sobie odpuściłem, lustra będą i tak malowane  w kolor nowych felg:

fullsizeoutput_d9c.jpeg

 

Moduły składania luster  z pilota z TILTEM po wrzuceniu wstecznego, odpuściłem CLH w blendach bo jakoś tego nie czuję w tej budzie. Poza tym halogen OEM żółtawy i do tego ledowa blenda ? :kwasny:

fullsizeoutput_d99.jpeg

 

Listwy S4 we wnęki:

IMG_7821.JPG

 

Siłowniki z A6 C6 650 N pod zestaw do zdalnego otwierania klapy bagażnika z pilota:

fullsizeoutput_d9f.jpeg

fullsizeoutput_da4.jpeg

fullsizeoutput_da5.jpeg

 

Jest jeszcze kilka pomysłów, póki co cała moja uwaga na poszukiwaniach felg, po drodze naprawa cieknącego układu spryskiwaczy, wymiana łańcucha rozrządu z napinaczem, detailing wnętrza, regeneracja głowicy, czyszczenie dolotu, remont dołu silnka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az 4 sprezyny pod klape? 1szt na strone nie styknie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, muunv napisał:

Az 4 sprezyny pod klape? 1szt na strone nie styknie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wystarczy jedna sztuka na stronę, ale nie wiem jak z żywotnością, wiec jedną paczką wziąłem dwa komplety żeby mieć w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2018 o 23:51, HOLMATRO napisał:


Koło oryginał S8 kuty. Jakby co mam na sell

 

W dniu 21.01.2018 o 00:05, HOLMATRO napisał:

65d632d281614de84c207c83332e8264.jpg

Pane,

a za ile mnie te kute koła pszedasz ? Bo mnie do kabrioleta na lato poczeba :decayed:

woz.jpg

Edytowane przez qruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, qruku napisał:

 

Pane,

a za ile mnie te kute koła pszedasz ? Bo mnie do kabrioleta na lato poczeba :decayed:

 

 

Widzę, że kabriolet stoi bardzo ładnie. Trochę za wysoko, pisz do H4mm3Ra żeby ładniejsze heble wstawić i powietrze. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kabriolet stoi bardzo ładnie. Trochę za wysoko, pisz do H4mm3Ra żeby ładniejsze heble wstawić i powietrze. :grin:
Za taką fele to i heble od porsche wejdą. A opona taki naleśnik że powietrza to w samym wentylu więcej niż w oponie[emoji1]

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy się fantazja. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolegi cabrio mnie trochę zainspirowało. Na lato szukam feli z centralną śrubą. Mam w innym aucie ozety z centralną i fajnie to wygląda.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem takiego pomysłu tutaj, nie wiem jak to bedzie wyglądało w b7 ale ciekaw jestem co z tego wyjdzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem takiego pomysłu tutaj, nie wiem jak to bedzie wyglądało w b7 ale ciekaw jestem co z tego wyjdzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A nawet takie chuderlaki9db641657215e9d50289d4da3a4e416b.jpg

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw siłowników zmontowany, pytanie tylko czy po dwie podkładki i oringi na sprężynkę będzie ok ? Za dużo, za mało ?

 

silownik 1.JPG

silowniki 2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...