Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

@HOLMATRO i jak te rotorki pogoniłeś? Jak nie to daj zdjęcia dokładne na priva :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotory jeszcze są, trzymam jeśli kupiec będzie chciał auto tak jak stoi. Później wrzucę Ci zdjęcia :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek czemu nie wstawiasz auta do działu "sprzedam auto" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3: :wtf:

 

 

.............mój świat legł w gruzach :decayed:

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2020 o 14:21, HOLMATRO napisał:

Wyciągnięta po kilku tygodniach z garażu, przepalona do czerwoności, zatankowana po taniości, wraca na garażu włości. 

To była twoja szesnastka ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, moim zdaniem zrobiona najbardziej ze smakiem spośród wszystkich b7 na forum :whistling:

Grzesiek zarzuć filmik jak to chodzi. Chyba że już wrzucałeś, to przegapiłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HOLMATRO  Grzesiek oby się sprzedała w dobre ręce i tak jak stoi a nie jak większość dobrych projektów na części. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, musti napisał:

@HOLMATRO  Grzesiek oby się sprzedała w dobre ręce i tak jak stoi a nie jak większość dobrych projektów na części. 

też mi na tym zależy, nie chce mi się wyciagać, ogłoszeń robić, paczek wysyłać, tym bardziej że część serii którą wyciągnałem sprzedałem albo rozdałem początkującym projektom. Tak jak stoi, szybko bezboleśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki żeby szybciej Ci się sprzedała niż moja. Ja niestety 6 miesięcy czekałem odpisując zawracaczom d*py po czym zadzwonił konkretny klient, przyjechał, obejrzal, zrobiliśmy rundkę i zabrał. Co następne w planie ? Może być na PW jak nie chcesz publicznie planów zdradzać ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w waszym wypadku długie oczekiwanie jest niestety absolutnie normalne - podbijacie mocno ceny, bo chcecie odzyskać część tego co włożyliście = musicie trafić na kogoś kto wie, rozumie i doceni włożoną pracę :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, to naturalne. Mnie ten projekt kosztował 70 klocków, chce tyle ile napisane. Myśle ze uczciwa oferta dla tego, który wie co z czym się je i co ile kosztuje. Dla laika to inna bajka, przecież „ za te pieniądze to mam bedziewienć” ..:eusathink:

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam i nie znalazłem - jakie to czasy kręci 0-100 i 100-200?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, afroo. napisał:

Szukam i nie znalazłem - jakie to czasy kręci 0-100 i 100-200?

0-100 km/h strzelam, że ~5,5 s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo prawdopodobne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w manualu. Raz wg vfiz wykręciłem 5.8. Ale wszystko około 6 sek. Ręką nigdy dsg nie dogonisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...