Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawaj, dawaj :) Będzie co podziwiać i czym cieszyć oko zanim dotrą brakujące ledy do własnej niuni.

Tak przy okazji - liczyliście ile (kasowo) wyszła wymiana zwykłych żarówek na ledowe ? Dalej w granicach 200zł, czy ktoś robił sam/kupił jakies mega wypas i jest spora różnica ?

Opublikowano
  • Autor

Mnie wyszło ok 100zł kompletne LED oswietlenie opisane w pierwszym poście, śweici do dzisiaj :good:

Opublikowano

Mnie wyszło ok 100zł kompletne LED oswietlenie opisane w pierwszym poście, śweici do dzisiaj :good:

no mi tez 100zl i jest tez do dzisiaj :good:

Opublikowano

A4 B5 sedan po 2 lifcie. U mnie to wygląda tak (to co zmieniłem i co mam zamiar jeszcze):

Przód podsufitka:

2x żarówka rurkowa 42mm

2x żarówka Ba9s dioda świecąca w bok

schowek przy pasażerze

- żarówka rurkowa 42mm

tył podsufitka:

2x żarówka Ba9s dioda świecąca w bok

bagażnik

2x żarówka rurkowa 36mm (prawy bok + góra)

rejestracja (tył ;]):

2x żarówka rurkowa 36mm (po 1 na lampkę)

Przednie reflektory - postojówki:

2x R10 w5w (ale tu już jakieś mocniejsze).

+ 2x W5W na podświetlenie nóg kierowcy i pasażera (*)

+ opcjonalnie jeszcze:

w każdych drzwiach , czyli 4x W5W (*)

- nie sprawdzałem co mam w podświetleniu nawiewów i czy jest sens tam zmieniać. EDIT: (sprawdziłem - co prawda jak już było ciemno, ale można chyba pominąć).

(*) - tak by świeciła w bok - to co podałeś w pierwszym poście za 21zł (obecnie ok. 30zł/szt) z kiloma diodami lub może coś w ten deseń - ponad połowa taniej

10_60_01_7129_4b89b74665adc.jpg&w=150&h=118

Kolor - biały.

To tyle co u siebie wyliczyłem - czyli jak widać trochę ich jest... :confused4:

Opublikowano

jutro dam fotki bo dzis juz padam na twarz... jutro pokaze na 100% :good:

Opublikowano

gdzie te fotki ? :mysli:

Opublikowano

juz sa :) troche nie wyrazne ale sa w realu jest :kox: i jaaaaasno :naughty:

65b504fe13eb8606med.jpg

1d258cdfa5c9277emed.jpg

163641aa22749ba4med.jpg

84569c0e2c6468eamed.jpg

8ceeecf13df66155med.jpg

d27fe726c5e045e0med.jpg

Opublikowano

Panowie a teraz małe pytanko jak wyciągnąć w B6 panel świateł umieszczony w podsufitce aby dobrać się do żarówek też chcę zmienić na Led :kox:

Opublikowano

sciagnac plastik i odkrecic śrubki tak mi sie wydaje :decayed:

Opublikowano

sciagnac plastik i odkrecic śrubki tak mi sie wydaje :decayed:

Kurde hm no nic poczekam jeszcze na kolejne podpowiedzi, ale dzięki. :hi:

Opublikowano

sciagnij taki plastik pod ktorym znajduja sie zarowki :) wyciagnij zarowki i szukaj śrub beda pewnie 2 albo 4 :wink4:

Opublikowano

Panowie a teraz małe pytanko jak wyciągnąć w B6 panel świateł umieszczony w podsufitce aby dobrać się do żarówek też chcę zmienić na Led :kox:

No przecież już było o tym:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=105585.msg1219815#msg1219815

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

pany podepnę się pod temat chodzi mi o lampkę nad konsolą w podsufitce bo podobno można zmienić w b5 na poliftową ale ona jest większa :mysli:

Opublikowano

Witam i Ja się podepnę pod temat z tym że chodzi mi o postojów ki do B5 po lift chcę wstawić białe ledy ale u mnie są ori xenony (i spryskiwacze są) a te postojów ki to jakieś halogenowe za 11zł sztuka w lublinie i świeci na żółto :angry: problem mój polega na tym że mają inaczej jak na zdjęciu

http://allegro.pl/item1114580983_postojowki_led_ba9s_1w_mega_power_jakosc.html

te dwa zaczepy jakby wtopione kuleczki tu są na przeciw siebie 180st a u mnie nie :mysli: jak by 135 stopni czyli nie na przeciw siebie nie mogę takich znaleźć :no:

Opublikowano

a ty przypadkiem nie masz postojówek W5W u mnie takie mam w poliftowych lampach

Opublikowano

no właśnie mam takie jakie opisałem zrobię zdjęcie w wolnej chwili i wrzuce tu

1b121a7c15c028f1m.jpg8506e08031908d47m.jpg87f995c383fe0f7bm.jpg

680647fe390c6f86m.jpg37463648317fb37cm.jpg5aac202e1084a29bm.jpg

H6W :kox:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 18:56_________________________________________________

dorwałem takie koloru białego na allegro fajnie teraz świeci z podsufitki :naughty: jak bendę miał wiecej czasu to zrobie parę ujęć jak to wygląda na jasnej skórze

4381cb626976abfc.gifda4c548448c769e9.gif

Opublikowano

Hmm, dziwne - choć nie takie rzeczy sie widzialo. To wyglada jakbyś miał takie same jak w b6. Ja u siebie w polifcie mam w5w i powiem ci ze to co chcesz wstawić to będą świecić tylko do przodu to będzie porażka - testowalem u siebie (akurat znajomy miał w sklepie). Ja mam obecnie cos w ten deseń:

http://allegro.pl/item1156096564_zarowka_led_w5w_ba9s_5_led_smd_3_micro_chip.html

I powiem ci ze fajniusio wglądają - bo masz tez normalnie białe światełko walące w odbłysk.

Jak bede mial okazje to mogę pstryknąć fotki, jak wyglądają postojowki u mnie w "nocy" i za dnia.

Opublikowano

Kolego więc jak znajdziesz chwilkę to pstryknij kilka fotek w dzień i w nocy ok, a są jakieś diody żeby wstawić je u mnie w pozycje ? i ps jak oświetlenie w środku może być ? na jasnej skórze :gwizdanie:

Opublikowano

Kilka fotek ledów, ciężko zrobić fotki tak by było dokładnie widać jak faktycznie świeci - może w dzień wyjdzie lepiej. Tak czy inaczej:

DSC04145_210x160.JPGDSC04151_210x160.JPGDSC04152_210x160.JPGDSC04153_210x160.JPG

DSC04154_210x160.JPGDSC04155_210x160.JPGDSC04157_210x160.JPGDSC04159_210x160.JPG

DSC04160_210x160.JPGDSC04162_210x160.JPGDSC04164_210x160.JPGDSC04165_210x160.JPG

DSC04167_210x160.JPGDSC04170_210x160.JPG

Ja kupowałem u tego gościa z allegro (do którego aukcji dałem powyżej link) - postojówki chyba nawet dokładnie te same (kupowałem u niego "fizycznie" w sklepie) - napisz/zadzwoń - bardzo fajny gostek - pewnie coś się da zrobić z końcówkami (mi do podsufitki potrzebne były ba9s, więc wsadził do oprawki ba9s ledy z końcówką w5w) ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.