Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS


dayd_4

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Dev napisał:

Łatwo go zrobić samemu, śruba rzymska, 3 nakretki i dwie wyfrezowane blachy.

W poniedziałek wrzucę foto to zobaczysz jak wyglada

Spoko @Dev, nie trzeba. Latem i tak planuję zrzucać całą kołyskę i wymienić wszystko na nowe:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dayd_4 napisał:

Niestety nie ma na twoją rozkminę prostego i taniego rozwiązania. Ja w pierwszym poście, na 1 stronie już opisałem jaką ja obrałem ścieżkę i puki co dalej nią idę. Uważam że jest mądra: Grunt to dobra baza. I wszystko w temacie. Jak masz dobrą bazę to możesz się bawić. Jak masz bazę z d...py, to włożysz miliony, a i tak będzie to ulep.:wallbash:

Masz niżej foto mojego "nowego" projektu. To samo podejście - dobra baza. Rozwiązanie najdroższe, ale długofalowo najlepsze. Kupiłem bazę w mega zdrowym stanie i wersji, teraz pozostała mi zabawa:wink:

Pozdr!

DSC_2162.jpg

Ja cie rozumiem doskonale. Jak to się mówi polak mądry po szkodzie. Wtedy myślałem j innymi kryteriami i to był błąd który teraz trzeba naprawić albo się go pozbyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2021 o 17:16, Mr.Joker napisał:

Ja cie rozumiem doskonale. Jak to się mówi polak mądry po szkodzie. Wtedy myślałem j innymi kryteriami i to był błąd który teraz trzeba naprawić albo się go pozbyć. 

U mnie było widać nalot, ale w ciągu ostatniego roku mocno poleciało... zdecydowałem się na konserwacje, bo sporo zrobiłem innych tematów i fajny egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, george napisał:

U mnie było widać nalot, ale w ciągu ostatniego roku mocno poleciało... zdecydowałem się na konserwacje, bo sporo zrobiłem innych tematów i fajny egzemplarz.

No ja też chyba pójdę to droga. Zrobię Co trzeba bo szkoda go poprostu i zostanie dozywotke u mnie. Już nawet myślałem o kupnie innego z lepszą Blacha i padnietym silnikiem. Wszystko trzeba przemyśleć co się bardziej kalkuluje. Ale chyba zostanę przy opcji pierwszej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Patrzcie, co ten d@bil:glupek2: @HOLMATRO mi kupił w prezencie...:doh::co::cool1::facepalm::o:eusathink::JC_fan::buahaha:

Wymarzony mod - Ori kierownica z Audi RS4!!!!!

Co wy na to?:cygaro:

 

:buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha:

IMG_20220107_133300.jpg

IMG_20220107_151338.thumb.jpg.4b057af9327f06bf9160f212aa040b1a.jpg

Edytowane przez dayd_4
  • Pomoc techniczna 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie dla porównania, o ile większa jest kierownica oryginalna od kierownicy z RS4:

DSC_2473.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, dayd_4 napisał:

Zobaczcie dla porównania, o ile większa jest kierownica oryginalna od kierownicy z RS4:

DSC_2473.jpg

Muszę taką kupić, będzie mi łatwiej wsiadać bez niszczenia (obcierania) kierownicy. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dayd_4 napisał:

Panowie.

Patrzcie, co ten d@bil:glupek2: @HOLMATRO mi kupił w prezencie...:doh::co::cool1::facepalm::o:eusathink::JC_fan::buahaha:

Wymarzony mod - Ori kierownica z Audi RS4!!!!!

Co wy na to?:cygaro:

 

:buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha:

IMG_20220107_133300.jpg

IMG_20220107_151338.thumb.jpg.4b057af9327f06bf9160f212aa040b1a.jpg

Oby służyła szwagier, +3 km/h w zakrętach na DK35 :a4fan:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Od dziś śpisz w audiku ?  :grin:

Za zimno w garażu:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2022 o 13:49, dayd_4 powiedział:

Panowie.

Patrzcie, co ten d@bil:glupek2: @Holmatro. mi kupił w prezencie...:doh::współ::fajny1::palm do twarzy::o:euzamyśl::JC_fan::buahaha:

Wymarzony mod - Ori kierownica z Audi RS4!!!!!

Co wy na to?:cygaro:

 

:buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha::buhaha:

IMG_20220107_133300.jpg

IMG_20220107_151338.thumb.jpg.4b057af9327f06bf9160f212aa040b1a.jpg

Ma chłop gest?.

Sporo mniejsza i fajnie wyprofilowana.

Kompletnie inny grip

Niech służy ?.

Edytowane przez black4
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera fajnie pasi do gałki,jak wrzuciłem również Alu gałkę do b8 to niektórzy zaczęli kręcić nosem hehe

Jak dla mnie ładny środek to i Alu gałka pasuje w sam raz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś rzucił kamieniem to powiem ze mi się tez nie podoba kierownica z RS4 pomimo ze jest na pewno indywidualna  i dobrze leży w ręce. :D

W sobotę trochę pojeździłem i mi nie pasuje do tego środka .... Nawet ja V8 drze ryja :D 

 

IMG-20220109-WA0003.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, co wam nie pasuje z tą kierą. Jak dla mnie to jest jedyna dopuszczalna modyfikacja s-linowego wnętrza.

Mnie się bardzo podoba i cieszy:good:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie de gustibus non disputandum est...

Dayd_4  akurat Twoja wersja kiery idealnie pasuje do alu listew, gałki, nakładek pedałów RS, klamek itp.

Przy czarnych detalach idealna jest taka jak u Holmatro czy u S3NS w carbonie.

Nie wiem jakimi autami Koledzy z forum jeździli ale trudno o bardziej ergonomiczną kierę niż RS.

Jeszcze raz gratulacje ??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, black4 napisał:

Panowie de gustibus non disputandum est...

Dayd_4  akurat Twoja wersja kiery idealnie pasuje do alu listew, gałki, nakładek pedałów RS, klamek itp.

Przy czarnych detalach idealna jest taka jak u Holmatro czy u S3NS w carbonie.

Nie wiem jakimi autami Koledzy z forum jeździli ale trudno o bardziej ergonomiczną kierę niż RS.

Jeszcze raz gratulacje ??

Tak, w chwycie jest idealna, moją jak obszywałem też prosiłem, żeby wyprofilować tak, jak w RS4, 'wydłużyć' chwyt. Jeśli wygląd nie pasuje to proponuje się przejechać w dłoniach tą kierownicą, człowiek zmienia zdanie :wink:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, HOLMATRO napisał:

Tak, w chwycie jest idealna, moją jak obszywałem też prosiłem, żeby wyprofilować tak, jak w RS4, 'wydłużyć' chwyt. Jeśli wygląd nie pasuje to proponuje się przejechać w dłoniach tą kierownicą, człowiek zmienia zdanie :wink:

W rzeczywistości jest tak, że szukam teraz pretekstu, żeby tylko się przejechać. Choćby do Lidla! Nawet na siłkę dzisiaj się wybrałem, choć nie chodziłem już ze trzy miesiące - żeby tylko się kawałek przejechać:buhaha:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DarekS4 napisał:

Jak już ktoś rzucił kamieniem to powiem ze mi się tez nie podoba kierownica z RS4 pomimo ze jest na pewno indywidualna  i dobrze leży w ręce. :D

W sobotę trochę pojeździłem i mi nie pasuje do tego środka .... Nawet ja V8 drze ryja :D 

 

IMG-20220109-WA0003.jpg

Jeśli o jeździe RS4 mowa.... To mnie to czeka niebawem...

66757761_Image_1.jpg.54c4558c96915367c9f1c8b264329a46.jpg

Płynie sobie, pomalutku.. :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...