Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skradzione

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: Ukradli A3 mojej kumpeli wklejam tutaj jakby cos ktos wiedzial na temat auta :notworthy:

W nocy z 16 na 17 listopada skradziono z parkingu przy ul. S

Batorego16 w Knurowie czarna a3 (2002r.- 8L) o num rej. SGL 04G4 ;

130konna- 6 biegowa, 5 drzwiowa, czarna skora pelna, brak oznaczen

marki tylko magiczne kolka audi z tylu na klapie bagaznika, fele 5

ramienne (chyba charakterystyczne bo nie widzialem w innej takich)

15cali na nowych zimowych dunlopach 195x65, climatronic, radio audi

concert (8glosnikow i subwoofer- fabryczne), 10 poduszek powietrznych,

brak komputera pokladowego tylko zwykly FIS, na tylnej klapie

naklejka jak w zalaczniku:

Bez_tytu_u.jpg

a3xd.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć

w nocy 26.12 zajumali mi kołpaki ori 15" i prawe lusterko (od strony pasażera) w kolorze srebrnym. Ogólnie z pod bloku we Wrocku, z tego co widziałem, koleżance z bramy obok również jumneli takie same kołpaki. Więc jeśli ktoś kupi "okazyjnie" srebrną obudowę od lusterka (bo o dziwo całą resztę zostawili) to prosiłbym o kontakt. Aha, i złamasy napisali mi na masce na śniegu skrót "A4 SLE", mogło to coś znaczyć, nie wiem. Trzeba chyba z wiatrówką w oknie siedzieć całą noc :wallbash:

Pozdrawiam i pilnujcie swoich niuniek

Opublikowano

Cześć

w nocy 26.12 zajumali mi kołpaki ori 15" i prawe lusterko (od strony pasażera) w kolorze srebrnym. Ogólnie z pod bloku we Wrocku, z tego co widziałem, koleżance z bramy obok również jumneli takie same kołpaki. Więc jeśli ktoś kupi "okazyjnie" srebrną obudowę od lusterka (bo o dziwo całą resztę zostawili) to prosiłbym o kontakt. Aha, i złamasy napisali mi na masce na śniegu skrót "A4 SLE", mogło to coś znaczyć, nie wiem. Trzeba chyba z wiatrówką w oknie siedzieć całą noc :wallbash:

Pozdrawiam i pilnujcie swoich niuniek

W nocy 16.12 ukradli mi dekle z aluminiowych ori 15". Stojąca ulicę dalej A4 też już swoich nie miała. Brak słów...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

W nocy z 10 na 11 lutego 2011 w Brodnicy woj. kuj-pom sprzed domu ukradli Golfa V moje żony (obok stało moje audi). Auto z roku 2005, co do szczegółów to:

-Golf V z 2005r 3-drzwiowy,

-Kolor szary metalik,

-VIN WVWZZZ1KZ5W134297

-Auto posiada rysę przez cały bok od strony pasażera,

-Na tylnej klapie brak oznaczenia modelu,a po lewej stronie emblemat auto expo

-Nr rej CBR79WX

Opublikowano

W nocy z 10 na 11 lutego 2011 w Brodnicy woj. kuj-pom sprzed domu ukradli Golfa V moje żony (obok stało moje audi). Auto z roku 2005, co do szczegółów to:

-Golf V z 2005r 3-drzwiowy,

-Kolor szary metalik,

-VIN WVWZZZ1KZ5W134297

-Auto posiada rysę przez cały bok od strony pasażera,

-Na tylnej klapie brak oznaczenia modelu,a po lewej stronie emblemat auto expo

może podaj jeszcze numer rejestracyjny w razie czego...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

Wczorajszego wieczoru (Nd. 27.02.2011) na parkingu w Koziegłowach ul. Poznańska (dzielnica poznania), próbowano skraść moje drugie a4. Złodzieje zrobili dziurę w drzwiach pod zamkiem, rozwalili stacyjkę oraz odczepili liczniki od wiązki. Prawdopodobnie ktoś ich spłoszył bądź zrezygnowali z powodu braku paliwa gdyż wskazówka nawet się nie podnosiła. Jeżeli koledzy będziecie tam parkować, to polecam parking strzeżony 150 m dalej. Pozdrawiam.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

w nocy z 21/22.03 w Gliwicach przy strzelców bytomskich ( 200m od komisariatu ) ukradli mi moja a4, czarna, przedni zderzak zarysowany, jasne skóry w środku, bose itp. itd. ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Opublikowano

bardzo mi przykro stary ja tez przezylem to na wlasnej skorze we wrzesniu.Nie licz na policje bo oni sa daremni.Mam nadzieje ze miales AC i nie bedziesz mial problemow z wyplata.Ostatnio przegladalem dzial "skradzione"i zauwazylem ,ze wiekszosc aut ginie "nowicjuszom"i "poczatkujacym".Mi tez zginelo zaraz po tym jak wkleilem na forum zdjecia swojej a4.To tylko takie moje obserwacje,oczywiscie nikogo nie zamierzam oskarzac. :mysli:

Opublikowano

Ostatnio przegladalem dzial "skradzione"i zauwazylem ,ze wiekszosc aut ginie "nowicjuszom"i "poczatkujacym".Mi tez zginelo zaraz po tym jak wkleilem na forum zdjecia swojej a4.To tylko takie moje obserwacje,oczywiscie nikogo nie zamierzam oskarzac. :mysli:

daruj sobie takie uwagi- zaleca się zakrywanie tablic przy wklejaniu zdjęć
Opublikowano

Ostatnio przegladalem dzial "skradzione"i zauwazylem ,ze wiekszosc aut ginie "nowicjuszom"i "poczatkujacym".Mi tez zginelo zaraz po tym jak wkleilem na forum zdjecia swojej a4.To tylko takie moje obserwacje,oczywiscie nikogo nie zamierzam oskarzac. :mysli:

A brałeś pod uwagę to , że jak komuś zginie a4 to zakłada konto na forum i daje info o kradzieży ?

Opublikowano

tez tak napewno niektorzy robia ,ale jak ci ukradna auto to rozne mysli przychodza do glowy.Bierzesz pod uwage mechanikow,lakiernikow i gosci ktorzy zakladaja alarmy.

Opublikowano

robicie OT, zgłoszę do moda, mi też ukradli

Opublikowano

W nocy z 23 na 24.03.br. w Poznaniu przy ulicy Grabowskiej - Grunwald skradziono mi A4 o numerach PMI 56 LG 130konna- 5 biegowa, czarny metalic, bez znaczków z przodu i z tyłu, na 15" alu org. Audi na nowych letnich oponkach, climatronic, audi concert, 6 poduch, FIS... :confused4: ;(

http://img801.imageshack.us/i/59318730.jpg/

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, :(

Dzisiaj ok. 4-5 rano, w Kędzierzynie - Koźlu na ul. Wyzwolenia ukradli mi samochód. Tym bardziej mnie to męczy, że weszli na posesję, przecieli kłódkę na bramie. Auto stało pod oknami sypialni. Moje przekonanie o bezpieczeństwie rodziny zostało zachwiane...

Tutaj link: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199170.0

Nr. VIN: WAUZZZ8E36A177174

Jeżeli ktoś coś wie to proszę o pomoc - 604 28 37 84

W aucie miałem wózek i fotelik - tak więc mój kochany synek też na tym ucierpiał :(

Szkoda tylko, że kosztem AC wolałem założyć alarm i odcięcie zapłonu - przestroga dla innych...

Mam nadzieję, że się znajdzie- chociaż przy tych zabezpieczeniach.... nie zrobili tego laicy.

Pozdrawiam - Radek.

Opublikowano

Witam ,

z 19/20 czerwca 2011 we Wrocławiu przy ulicy Żubrza jacyś sq****ny okradli mi całe wnętrze z Audi A4 b8.

Fotele (przód tył ), airbag z kierownicy, nawigację oraz cały panel środkowy ( nawiew, radio -zmieniarka 6cio płytowa oraz klimę).

Środek nie był specjalny bo koloru szarego.

Gdyby ktoś zobaczył jakieś podejrzane aukcje proszę o kontakt

668 875 857

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dziś o godz. 21:40 skradziono mi auto!!!

Audi A4 B6 1.9TDI Sedan - rocznik 2003, lakier srebrnobłękinty, numer rejestracyjny CCH 80RL, należące do kolegi rafalbar14.

Jeśli ktokolwiek trafi na to auto - bardzo proszę o pomoc i kontakt...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzisiaj w nocy w Rzeszowie przy ulicy Rejtana skradziono Audi A4 2003/4r czarna na sport pakiecie, felgi 17" ori 9 ramienne.

Numer rej. RZ6464C. Jakby ktoś widział to bardzo proszę o kontakt.

Opublikowano

W nocy z 10 na 11 sierpnia w miejscowosci kielcza skradziono audi a4 b6 1.9tdi.Jeśli ktokolwiek trafi na to auto proszę o kontakt.

DSC00209.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.