Jump to content
4 4
pre_pl

Skradzione

Recommended Posts

miał jakieś zabezpieczenie niefabryczne?

Nie była na sprzedaż, kupiona w lutym w komisie(sprowadzona). Zabezpieczeń niefabrycznych nie miała.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Znacie jakieś miejsce w necie gdzie mógłbym jeszcze wrzucić info o kradzieży?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Auto sie znalazło, zostało porzucone po ograbieniu sklepow. Uważajcie na swoje auta, szczegolnie w waminsko mazurskim i sasiadnich wojewodztwach, gdzie samochody z grupy VW są kradzione do włamań.

Fajnie ze się znalazło mam nadzieje ze nie napsuli za dużo.

A4 B6 2.5TDI AYM 155KM BMW E61 535d LCI - 360KM/700NM
S3 8P 2.0TFSI CS Stage 3 360KM/440NM
A6 C7 Avant 3.0TFSI CS Stage 2 460KM/550NM ------> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/326685-audi-a6-c7-avant-30-tfsi-stage-2-460km550nm/

skradziono dziś w nocy koledze w Bydgoszczy.

zc8twlfabg82_t.jpg

qjokkiqgv4ea_t.jpg

Usunąłem treść posta, bo auto się szczęśliwie znalazło ^_^

Edited by Reniu

1996 Audi A4 B5 1.9TDI [link]

2004 Volvo S60 2.4

Ubezpieczone chociaż ? były jakieś dodatkowe zabezpieczenia ? czy seria ?

Było: Audi A4 B8 Avant 2008r FWD 206PS 420Nm by Dynosoft

Było: Audi A4 B8 Avant 2012r Quattro 216PS 460Nm by Dynosoft

Jest: Audi A4 B8 Avant 2008r Quattro 320PS 640Nm by Kreator Mocy

Guest

Ubezpieczone chociaż ? były jakieś dodatkowe zabezpieczenia ? czy seria ?

Czy to istotne? Zajeb... i po fakcie.

były jakieś dodatkowe zabezpieczenia ? czy seria ?

Czy to istotne? Zajeb... i po fakcie.

Istotne.

Nawet bardzo dla wyciągnięcia wniosków.

Edited by Rabbi

Skradziono w weekend w Radomiu Audi A4 B7 Avant mojego znajomego. Kolor i blachy widoczne na foto. Auto było bez boxa, miało natomiast bagażnik dachowy. Auto zginęło w ostani weekend. Każda informacja jest cenna. W razie czego prośbą o kontakt ze mną. post-105730-1473681708,0965_thumb.jpg

4486d1d5279ac2b4.jpg

W nocy z 16 na 17 lub nad ranem 17.10.16 (Kraków, okolice Mistrzejowic) wyjęto mi z samochodu RNS-E 193 z 2010 roku. Oczywiście szyba pasażera rozbita, nieco porysowane drzwi. Strata boli tym bardziej, że samochód nabyłem dopiero miesiąc temu

Numer seryjny: AUZBZ7KD204728

Gdyby ktoś trafił na podejrzany egzemplarz, będę bardzo wdzięczny za kontakt i informacje :(

523_dsc_0005.jpg

Edited by Wojciech Woodoo

W nocy z 16 na 17 lub nad ranem 17.10.16 (Kraków, okolice Mistrzejowic) wyjęto mi z samochodu RNS-E 193 z 2010 roku. Oczywiście szyba pasażera rozbita, nieco porysowane drzwi. Strata boli tym bardziej, że samochód nabyłem dopiero miesiąc temu
Numer seryjny: AUZBZ7KD204728
Gdyby ktoś trafił na podejrzany egzemplarz, będę bardzo wdzięczny za kontakt i informacje :(
523_dsc_0005.jpg

AC?

Na szczęście posiadam. Czekam na wycenę, bo kwoty podane w salonie zwaliły mnie z nóg.

Edited by Wojciech Woodoo

Na szczęście posiadam. Czekam na wycenę, bo kwoty podane w salonie zwaliły mnie z nóg.

Zamiast szukać swojej nawigacji po internetach, powinieneś otworzyć browarka i czekać na znak od ubezpieczalni.

Pi razy drzwi 4-6tyś wycena AC. Znajomy za to samo w B6 dostał 5,8tyś. Nie ma co "płakać".

Witam serdecznie

Skradziono Audi a4 B8 2009

Nr rej WCI 20518

Znaki szczegolne - wgiete drzwi prawe tylne

brak kratki od prawego halogenu i pekniety zderzak po spotkaniu z psem

159_img_0415.jpg

723_img_0416.jpg

303_img_0221.jpg467_bok.jpg

WCI_20518_1.png

Gdzie auto stało? Jaka miejscowość?

Gdzie auto stało? Jaka miejscowość?

Ciechanów Powstancow wlkp. 7a

WCI_20518_1.png

a ja mam pytanie z innej beczki do osob ktorym skradziono audi czy wasze nastepne auto to tez jest audi? czy juz calkiem inna mniej chodliwa marka wsrod zlodzei?

Sam mam audi i mysle ze jak by mnie to spotkalo to niekupilbym juz audi ani nic z grupy VAG, ani marki premium,

a ja mam pytanie z innej beczki do osob ktorym skradziono audi czy wasze nastepne auto to tez jest audi? czy juz calkiem inna mniej chodliwa marka wsrod zlodzei?

Sam mam audi i mysle ze jak by mnie to spotkalo to niekupilbym juz audi ani nic z grupy VAG, ani marki premium,

Z takim podejściem to nic nigdy sobie nie kupisz bo mogą ukraść. Chce kupić audi to kupuje, wkładam jakieś zabezpieczenia antykradzieżowe, parking strzeżony, autocasco, wyglodnialy rodwajler,itp.

be18b4e2a1e3f205m.jpg f1dfd8657068af4em.jpg

11. Nie będę jeździł szybciej niż mój anioł stróż potrafi latać.

Może rower ? Chowasz do domu i masz spokój. Nie ogarniam takiego podejścia.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

znam przypadek ze po kradziezy wypasionego q7 quattro sline 3.0 tdi , nastepnym autem byla insignia przed liftem, wiec zapewne facet niechcial drugi raz przechodzic tego samego, niemam na mysli rowerow, ale auta typu wlasnie insignia, mondeo, peugeot , citroen , kia ,hyundai itp. czyli cos takiego.

Nie ma znaczenia co kupisz(może przy autach francuskich masz trochę większą szansę ze Ci go nie skroja ale pada tu temat serwisu tych aut) kradną wszystkie auta a najczęściej luksusowe i te których jeździ dużo(na części )

Nie ma znaczenia co kupisz(może przy autach francuskich masz trochę większą szansę ze Ci go nie skroja ale pada tu temat serwisu tych aut) kradną wszystkie auta a najczęściej luksusowe i te których jeździ dużo(na części )

Kradną to, na co jest popyt i możliwość szybkiego zarobienia przy stosunkowo niskiej możliwości "wpadki". Nie ma wyznacznika, według którego kradli by luksusowe czy też nie. Jak jest klient to zwiną B8 przed liftem w golasie, a jak ktoś inny będzie chciał to Lambo z Berlina, a innym razem snopowiązałkę z pola. Kto Ci w Polsce ukradnie np Ferrari, by je sprzedać na części? Idiota. Jedynie na export. Pilnować trzeba każdego samochodu, jak trafi się "zlecenie" lub łatwa zdobycz to i Oplaka zwiną, a najlepiej jest po prostu posiadać AC i myśleć troszkę, by utrudnić złodziejowi kradzież. Ja póki co, mam chwilę spokoju, bo w mojej okolicy pozamykali tym kretynom w ciągu tygodnia 4 dziuple, więc póki co, cisza :decayed:

Ja póki co, mam chwilę spokoju, bo w mojej okolicy pozamykali tym kretynom w ciągu tygodnia 4 dziuple, więc póki co, cisza :decayed:

Nie byłbym taki spokojny na twoim miejscu. Zwykle na terenie dziupli nie ma kradzieży.

Teraz teren będzie ostrzyżony przez tych od dziupli lub ich konkurencję.

AC nigdy nie było gwarantem wypłaty odszkodowania.

Teraz coraz popularniejsze są kradzieże kluczyków przez kieszonkowców w galeriach handlowych, czy innych spędach.

Chcecie zabezpieczyć brykę przed kradzieżą? Zobaczcie co można legalnie kupić w necie:

http://multipick.com

Ten sklep działa legalnie dla firm ślusarskich :grin: tylko, który ślusarz wyda 7,5k € na programator kluczyków w BMW serii F?

Wysłane z mojego XT1562

Zapraszam na spoty warszawskie

>>> INFO <<<

Ja się przeraziłem teraz jak zobaczyłem jak łatwo się otwiera zamek w drzwiach domowych...

Wszystkie zabezpieczenia to pic na wode, jedyne co można robić to tak zabezpieczać swoje mienie aby utrudnić i opóźnić wejście złodzieja.

Według mnie np. w domu najlepiej jest mieć każdy zamek innego typu i innej firmy. To zwiększa szanse, że któregoś z modeli złodziej nie zna.

Ja się przeraziłem teraz jak zobaczyłem jak łatwo się otwiera zamek w drzwiach domowych...

Wszystkie zabezpieczenia to pic na wode, jedyne co można robić to tak zabezpieczać swoje mienie aby utrudnić i opóźnić wejście złodzieja.

Według mnie np. w domu najlepiej jest mieć każdy zamek innego typu i innej firmy. To zwiększa szanse, że któregoś z modeli złodziej nie zna.

Ja mam fajne zabezpieczenie, na imię ma Tosia, dobiega do bramki szybciej niż zdążysz przemyśleć swój błąd o pomyśle wejścia, doskakuje do ucha z pozycji siedzącej i cholernie nie lubi obcych ludzi na własnym podwórku. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić klientów, którzy stojąc pod bramką cofają się z wrażenia 3 metry, mimo, że bramka zamknięta :grin: Wiem, wiem, psa można otruć itd, ale co hałasu córcia narobi to jej, a efekt jest, bo wszystkich pobudzi :decayed: A potem pobawi się z moją roczną chrześnicą, wspominam, żeby nie było, że mam mordercę w domu.

znam przypadek, że wszycy domownicy spali (w tym pies) a dom obrobili...

No różnie to bywa, czasem pies się budzi za każdym razem, a czasem śpi jak zabity, wiem po swoim.