Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, karolek_ust napisał:

Zmiana auta a co w planach A6 C7 czy coś innego

S4 B8 jak już.  Wtedy a4 do serii i sporo gratów pasuje do S4, a kilka drogich dupereli tu mam ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

pomarańcze wywalone. ?

20210226_195308.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

IMG_4339.JPG

Opublikowano

Nie podobały się pomarańczki, że wyleciały?

19"?

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, george napisał:

Nie podobały się pomarańczki, że wyleciały?

19"?

Nie podobały. Strasznie szpeci to auto moim zdaniem. 

19" 8.5j et32 z gumą 245/35

Za tydzień idą do lakierowania ?

No i niedługo może wpaść kilka małych zmian w aucie 

Opublikowano

śliczne :kox:

Opublikowano
17 godzin temu, gagat3k napisał:

Nie podobały. Strasznie szpeci to auto moim zdaniem. 

19" 8.5j et32 z gumą 245/35

Za tydzień idą do lakierowania ?

No i niedługo może wpaść kilka małych zmian w aucie 

Jaki kolor felgi ? zostajesz przy srebrnym czy jakieś ciemniejsze ? 

jedna delikatna zmiana z 'A' na 'S' ? :wink:

Opublikowano

Co ? Najlepszy bajer jaki może być to pomarańczowe odblaski w lampach ale to moje zdanie ??

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, michu10 napisał:

Jaki kolor felgi ? zostajesz przy srebrnym czy jakieś ciemniejsze ? 

jedna delikatna zmiana z 'A' na 'S' ? :wink:

Będą ciemniejsze. 

"S" chyba odpuszczam, był taki plan, ale po przemyśleniu chyba jednak nie. 

Opublikowano
W dniu 28.04.2021 o 13:48, gagat3k napisał:

IMG_4339.JPG

Ładnie siadło :) Jeździsz na fabrycznym s-line czy obniżałeś ?

Opublikowano
Godzinę temu, Michu1996 napisał:

Ładnie siadło :) Jeździsz na fabrycznym s-line czy obniżałeś ?

Fabryczny s-line stoi znacznie wyżej.

Opublikowano
16 minut temu, kamelus_ napisał:

Fabryczny s-line stoi znacznie wyżej.

Dlatego zapytałem co tam siedzi ;)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Michu1996 napisał:

Dlatego zapytałem co tam siedzi ;)

Prokit, ale jakby ktoś miał ori 1bv, to chętnie zamienię lub odkupię;) oczywiście od 2.0t quattro. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

niedługo zacznie się zabawa pt.: " Powrót do SERII" 

jakby ktoś szukał sedana 11.2013 2.0tfsi z Q i tiptronikiem. Olej wymieniany co max 10k km, olej w skrzyni wymieniony, odma wymieniona, świece przeze mnie 2x wymieniane. Lana tylko pb98 oraz pb100

z modów zostanie duży intercooler oraz downpipe 3" ze sportowym katem od Baq Exhaust, zawias Koni SRT  z Eibach Prokit+ ewentualnie za dopłatą zostawię turbo muffler delete REVO/ tip ECS tuning/ carbonowy dolot APR Carbonio 

112k przebiegu, u mnie od kiedy miała 73k. Olej, świece i odma wymieniona przy 109800. Oleju nie bierze NIC. Heble będą nowe przed sprzedażą, zimermanny. 

z wyposażenia to co widać w temacie: 3G+, B&O, HBA, AHA, Side Assist, ADS, pamięć, fotochromy, grzane, 3strefy.

póki co robię rozeznanie tematu, wiadomo, że USA, ale wiem co jest, jak dbałem i jakie ma wyposażenie w porównaniu innych na rynku. 

 

Opublikowano

I co przesiadka do Ski czy C6

Opublikowano

Kto się przesiada z B8 lift do C6?:) 

Pewnie B9 albo C7 lift.

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, wampir napisał:

Kto się przesiada z B8 lift do C6?:) 

Pewnie B9 albo C7 lift.

Dalej b8.5 ? ale S4

Ostatnio miałem ogromną przyjemność przejechać się porobioną s4 i się zakochałem w tym silniku.  A6 C7 3.0tfsi tez ewentualnie, ale do s4 sporo części tuningowych mi podpasuje z mojej a4 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.04.2021 o 14:43, michu10 napisał:

Jaki kolor felgi ? zostajesz przy srebrnym czy jakieś ciemniejsze ? 

 

taki kolor jest obecnie. znacznie ciemniejsze, ale z metalikiem i w słońcu wygląda super :D

20210527_180650.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Powrót do serii odwołany. Nie chcę mi się rozbierać połowy auta, więc na nudę trzeba jakoś zaradzić.  Wleciał soft ecu + tcu. 

Momentu niestety za mało, bo możliwe, że turbo było regenerowane. Jest ku temu plan - k04-064. Ponad to wszystko jest na dobrej drodze, żeby seryjną pompe hpfp zastąpić mocniejszą z S3 8V. Plan na to już jest i pompa czeka na montaz. 

Wynik to 310/425. Wykres wrzucę dzisiaj lub w poniedziałek. 

Trwa też zabawa z carbonami. Po skończeniu wrzucę efekty. 

20210803_172539.jpg

20210803_213249.jpg

20210801_163028.jpg

20210803_060210.jpg

Edytowane przez gagat3k
.

Opublikowano
Godzinę temu, gagat3k napisał:

Wynik to 310/425. Wykres wrzucę dzisiaj lub w poniedziałek. 

Jakie zmiany mechaniczne?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.