Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 1.8t Quattro by Randor


Randor

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu dotarł do mnie swap hebli 325 na tył. Morda się cieszy. Mam dwa komplety osłon i będę musiał coś z nich wyrzeźbić aby pasowały do B5. Jedne przednie z a4 b6 a drugie tylne z s4. Te które lepiej podejdą zostaną. Zamówiłem tez komplet blaszek ozdobnych w kolorze czarnym, przednie srebrne będą na sprzedaż za stówkę.  Czekam jeszcze na przewody w oplocie i biorę się za montaż. Trzymam kciuki żeby tylne piasty okazały się proste. W innym wypadku 600zł nie moje (brak zamienników).

Z pierdół wrzuciłem tez nowe radio. Padło na Alpine 178BT. To chyba jedna z ostatnich dobrych Alpin. Na tyle nowa żeby posiadać usb z tyłu i BT + sterowanie z androida. W planach mam jeszcze wygłuszanie przednich drzwi i rzeźbienie boczków pod głośniki 16cm. No ale to raczej na wiosnę. Korciło mnie trochę 2din ale jestem sentymentalny i wolę jakieś oldchoolowe 1din. Jesli weźmie mnie na grubsze granie i aktywkę wyprowadzę z tej Alpiny światełko i podłącze pod nią procesor h701 + rux.

Podziękowania dla kolegi Rs dziadek za ogarniecie swapu (gość ma bdb ceny i nie odwala fuszerek) oraz kolegi Przemolll za udzielenie sporej ilości informacji odnośnie kompletowania tegoż swapu.

 

 

IMG_20190830_182308.jpg

IMG_20190830_172706.jpg

Edytowane przez Randor
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacisk VW T5, jarzmo A6 C6, tarcza S4 b8 stoczona na 325 lub 324 nie pamiętam.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! Zacnie się to prezentuje kolego :)  Czekam na zdjęcia jak już zamontujesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechały rozpórki oraz przewody na tył potrzebne do swapu. Mam już jedną rozpórkę z a6 c5 ale wpadnie jeszcze dodatkowa po stronie silnika oraz na spód do tyłu. Po wszystkim pomyślę jeszcze o rozpórce do bagażnika, takiej którą można dość szybko zdemontować w razie potrzeby.

IMG_20190903_155736.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kat kolego takie cukiereczki dorwałeś???(jakiś link bym na priv poprosił ) rozpórka na tył do quattro ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpórki zamówiłem od Benson Pro przez FB. Napisz do nich. Tak ta krótka jest na tył do quattro montuje się ją od spodu do śrub dolnego wahacza.

Tak to siadło. Zbiorniczek trzeba lekko przesunąć ale nie ma tragedii.

IMG_20190904_183549.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości apropo rozpórki tył (górna) do bagażnika masz coś konkretnego na myśli czy samoróbka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, krzysiek_f napisał:

Logo to mi z Bentleyem się skojarzyło ?

Dokładnie tak:-) Zerżneli ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, FiFi91 napisał:

A tak z ciekawości apropo rozpórki tył (górna) do bagażnika masz coś konkretnego na myśli czy samoróbka ??

Muszę to przemyśleć. Jak na coś wpadnę podzielę się informacjami. Według mnie rozpórka z tyłu u góry może dużo dać w przypadku avanta. Choć na tą chwilę auto prowadzi się bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wpadł hebel z tyłu. Wygląda fenomenalnie z założoną felgą:) Mam nadzieje, ze hamuje nie gorzej. Póki co delikatnie docieram. Musze chyba wszystko jeszcze raz odpowietrzyć bo pedał jest za miękki i wpada za głęboko. Ogólnie odwaliłem mała prowizorkę bo nie wymieniałem ani łożysk ani osłon tarcz (została seria). Przy swapie nie podeszły ani przednie osłony z b6 ani tylne z s4 b6. Trzeba będzie dopasować coś innego. Do tego założyłem chyba jarzma na odwrót (kieł ma iść do dołu a nie do góry jak u mnie.) Wpadła również rozpórka dolna. Auto dostało trochę w palnik na winklach i czuć zmianę na +. Po włożeniu górnej będzie poezja.

Przed

IMG_20190907_120054.jpg

Po

IMG_20190907_154145.jpg

I rozpórka

IMG_20190907_154121.jpg

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benson Pro Facebook. Masz logo na rozpórce:-) Gdyby ktoś chciał zamówić od razu informuje że trzeba uzbroić się w cierpliwość. Miało być na zaraz a czekałem 3 tygodnie (podobno była kolejka na lakierni). Jakościowo nawet ok.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upolowałem kute wahacze z S4 za stówkę:-) Lecą teraz do malowania proszkowego. Jeśli efekt mi się spodoba z resztą zrobię to samo.

IMG_20190911_163842.jpg

Edytowane przez Randor
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Nie ma pojęcia. Mogą być takie same. Dowiem się. Obstawiam że sama góra jest wzmocniona.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolne są takie same.

Auto w dniu dzisiejszym zostało odstawione na dokończenie wydechu z kwasu. Zobaczymy co z tego wyjdzie:-)

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie tu nie było:) Auto ma się dobrze i cały czas coś tam się przy nim dłubie. Wrzucę na dniach kilka bzdetów. Na pierwszy ogień idzie wydech. Wpadł nowy od początku do końca (przelot). Wrażenia na spory plus. Dźwięk dużo bardziej rasowy ale nie urywa głowy w trasie (wybrałem opcje na dwóch tłumikach). Chłopaki się popisali i ogarnęli wszystko celująco. Przy okazji ich polecam ( BM PERFORMANCE Olsztyn czyli nasz forumowy Bartez80).

 

74804916_443286946326520_739898680416403456_n.jpg

75521630_2490933607820589_2069478494919720960_n.jpg

76960156_2492919244287557_2809460643730554880_n.jpg

Edytowane przez Randor
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...