Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC


jaras99

Rekomendowane odpowiedzi

No i udało się dorwać listwy. Można powiedzieć że wręcz idealne, zero rdzy z 2007 roku. Celowałem w czarne bądź pod kolor, założę i zobaczę jak to siądzie. Mam dużo wstawek czarnych, w sumie tak gdzie seryjnie był chrom jest czarno plus czarny felunek. Jak będzie kicha to pójdą w kolor ale narazie nadrzędnym jest ratowanie zaatakowanych drzwi przednich rudą.

IMG20220526214238_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, george napisał:

S line?

Tak tak, szukałem co najmniej sline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana padniętego czujnika. Pogoda fajna, odprężająca robota, plecy zjarane :grin:.

Ponadto próba montażu dystansów na tył ale po odkręceniu koła ujrzałem coś takiego :facepalm: musiało wydarzyć się na dniach po jak się przyjarzałem to d*pa zapadnięta i po wypchnięciu koła na dystansie plus pasażer z tyłu = obcierka. 

I teraz mam dylemat czy kupić komplet sprężyny eibach prokit, czy odpowiednie sprężyny Ori używki na tył. Mam 1BV, jest bardzo mało komfortowe, czy wymiana na eibachy polepszy komfort?

IMG20220605125319.jpg

IMG20220604135110.jpg

IMG20220604134134.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marfiol napisał:

Mam u siebie Eibachy i komforcik jest :wink:

Ale w jakiej konfiguracji masz dokładnie? Tzn jaki Ori zawias+ eibachy prokit? 

Nie wiem dlaczego ale najwyraźniej nie ma eibachow sportline pod Quattro. Na ich  stronie znajduje mi tylko do ośki a do Q tylko prokity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem sobie źródło podświetlania zewnętrznego lusterek inspirując się pomysłem @kosik25. Świeci wyśmienicie, mam nadzieję, że wytrzymają swoje bo już parę innych przećwiczylem i prędzej czy później szlag je trafia. Podłączyłem przez reduktor napięcia i zjechałem na 11V żeby ich tak nie obciążać 

IMG20220608182518.jpg

IMG20220608182544.jpg

IMG20220608182419.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to jakoś ładniej spasować w obudowie lusterka? Bo tam może się dostawać woda, chyba że to od środka uszczelniłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jaras99 napisał:

Wymieniłem sobie źródło podświetlania zewnętrznego lusterek inspirując się pomysłem @kosik25. Świeci wyśmienicie, mam nadzieję, że wytrzymają swoje bo już parę innych przećwiczylem i prędzej czy później szlag je trafia. Podłączyłem przez reduktor napięcia i zjechałem na 11V żeby ich tak nie obciążać 

IMG20220608182518.jpg

IMG20220608182544.jpg

IMG20220608182419.jpg

Ja daje diode dalej od pojazdu, aby jak najwięcej drogi przy aucie oświetlała. 4 lata mam tak zrobione w b6 normalnie na 12v nic się nie dzieje nawet zimą :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ivanek napisał:

Można to jakoś ładniej spasować w obudowie lusterka? Bo tam może się dostawać woda, chyba że to od środka uszczelniłeś? 

Da się idealnie spasować wszystko zależy jak się do tego przyłożysz. Woda tam się nie dostaje.

20220517_104336.jpg

Edytowane przez kosik25
Dodane zdjęcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kosik25 napisał:

Da się idealnie spasować wszystko zależy jak się do tego przyłożysz. Woda tam się nie dostaje.

20220517_104336.jpg

Wiem że się da bo widziałem u Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Ivanek napisał:

Wiem że się da bo widziałem u Ciebie ;)

w jaki sposób osadziłeś tą diodę tak "głęboko" w blendzie skoro dioda nie wystaje prawie wcale ze swojej obudowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Lukasz_mk2 napisał:

w jaki sposób osadziłeś tą diodę tak "głęboko" w blendzie skoro dioda nie wystaje prawie wcale ze swojej obudowy?

Nie do mnie pytanie, nie jestem autorem tej modyfikacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Lukasz_mk2 napisał:

w jaki sposób osadziłeś tą diodę tak "głęboko" w blendzie skoro dioda nie wystaje prawie wcale ze swojej obudowy?

Moim zdaniem to tylko złudzenie że jest głębiej z tego zdjęcia. Chyba że obudowa od środka została poszkodowana żeby głębiej osadzić. Ale to @kosik25 potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kosik25 napisał:

Ja daje diode dalej od pojazdu, aby jak najwięcej drogi przy aucie oświetlała. 4 lata mam tak zrobione w b6 normalnie na 12v nic się nie dzieje nawet zimą :thumbup1:

Ja miałem już dziurę pod stare diody także nie chciałem robić kolejnej. Ale racja, czym bardziej się odsunie to mniej wiązki na drzwi a więcej na podłoże. Pstryknę foto wieczorem jak świeci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lukasz_mk2 napisał:

@jaras99 pokaż jak to świeci z tym reduktorem i napisz konkretnie co za reduktor zastosowałeś

Taki ale to pokłosie wcześniej stosowanych diod 3.4V. a że miałem to zostawiłem go.

ALLEGRO.PL

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jaras99 napisał:

Ja miałem już dziurę pod stare diody także nie chciałem robić kolejnej. Ale racja, czym bardziej się odsunie to mniej wiązki na drzwi a więcej na podłoże. Pstryknę foto wieczorem jak świeci 

Świeca bardzo dobrze dlatego zdecydowałem się na 1 diode chociaż w planach miałem dwie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...