Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC


jaras99

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Unf napisał(a):

Jak się siada w krótkich spodenkach na czarne skóry w te upały? 😬

Wcale nie muszą być czarne, ja sobie mówię że to pierwsze i ostatnie skóry. Chyba, że będą jakieś podwójne szyby + wentylacja kabiny + wentylacja foteli - wtedy zaakceptuje skórę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Ivanek napisał(a):

Wcale nie muszą być czarne, ja sobie mówię że to pierwsze i ostatnie skóry. 

Kuzyn miał bananowe skóry w E46 i latem nie dało się zająć miejsca w krótkich spodenkach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, george napisał(a):

Kuzyn miał bananowe skóry w E46 i latem nie dało się zająć miejsca w krótkich spodenkach. ;)

Nie jeden raz poparzyłem się przyklejając do fotela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, już nie przesadzajmy. Rzeczywiście jest cieplutko w pierwszym momencie jak ładuje słońce centralnie na któryś fotel i moment siadania jest wtedy przyjemny 😝 z tyłu luz, przyciemnione szyby robią robotę.

Ostatnio robiłem długie trasy (4kkm w 1,5 tygodnia), upał na zewnątrz, z dzieciakami, w krótkich spodenkach 😂, nikt na SOR nie trafił.

 

Wentylacje kabiny mam, ale jakoś jeszcze z tego nie korzystałem. Przed startem w upał opuszczam wszystkie szyby pilotem, przewietrzy się i jest git.

Edytowane przez jaras99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, jaras99 napisał(a):

 😝tyłu luz, przyciemnione szyby robią robotę.

 

Miałem z przodu 50% i nie czułem różnicy :(

Frontowa szyba jednak najwięcej wpuszcza. Ciekawe jak sprawdzają się podwójne szyby w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójne szyby to bardziej akustyka niż ochrona termiczna. Ale nie miałem, to i nie upieram się, że tak jest ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Unf napisał(a):

Jak się siada w krótkich spodenkach na czarne skóry w te upały? 😬

Haha. Tak samo jak w czerwone:heat:

DSC_0484.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ivanek napisał(a):

Frontowa szyba jednak najwięcej wpuszcza. Ciekawe jak sprawdzają się podwójne szyby w tym temacie

Musiałaby być atermiczna lub mieć folię aterminczną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, george napisał(a):

Musiałaby być atermiczna

Mam przedną atermiczną w A6 C6, auto czarne z zewnątrz, wewnątrz też i w porównaniu do srebrnej A4 B7 i szarej w środku ze zwykłą szybą to w C6 jest chłodniej na pewno, nie nagrzewa się tak jak B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zestawy do wentylacji fotela :) wentylatory wysokoobrotowe okragle oczywiście, a nie z komputera  kwadratowe:)

Edytowane przez black_edition
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, black_edition napisał(a):

Mam zestawy do wentylacji fotela :) wentylatory wysokoobrotowe okragle oczywiście, a nie z komputera  kwadratowe:)

O skubany, szkoda że teraz mówisz a nie jak mate od Ciebie brałem 🤣🤣🤣

 

Da się włożyć do sportów B6? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak  :) do każdego fotela da się. poszedłem o krok dalej i udało mi się zmodyfikować oryginalny włącznik od grzania foteli ( np. od grzanej kanapy) do regulacji prędkością wentylatorów.

 

Grzane kierownice też robię od a do z z obszyciem. Moduł ciężko zdobyć więc mam inny i do tego włącznik z regulacją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, black_edition napisał(a):

Tak  :) do każdego fotela da się. poszedłem o krok dalej i udało mi się zmodyfikować oryginalny włącznik od grzania foteli ( np. od grzanej kanapy) do regulacji prędkością wentylatorów.

 

Grzane kierownice też robię od a do z z obszyciem. Moduł ciężko zdobyć więc mam inny i do tego włącznik z regulacją :)

Tylko ciekawe jak to się sprawdza w pełnych skórach, bez perforacji to chyba słabe będzie co? Jak odbywa się regulacja? Jednym pokrętłem od grzania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, black_edition napisał(a):

Tak  :) do każdego fotela da się. poszedłem o krok dalej i udało mi się zmodyfikować oryginalny włącznik od grzania foteli ( np. od grzanej kanapy) do regulacji prędkością wentylatorów.

 

Grzane kierownice też robię od a do z z obszyciem. Moduł ciężko zdobyć więc mam inny i do tego włącznik z regulacją :)

 

Sorki za offtop.

A coś takiego da radę też do A6 C7 w pełnej skórze? 🤔

 

Jeśli możesz to napisz na PW co i jak, żeby koledze nie zaśmiecać tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana oliwy, tekturek i można pędzić dalej. Tym razem na singletracki glacensis trochę się umęczyć 😉

IMG_1732.jpeg

IMG_1713.jpeg

IMG_1733.jpeg

IMG_1744.jpeg

f2e4faad-805b-486e-b10a-a25f5d7e1ae7.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadły nowe hebelki. Dojechałem materiał w 100% do końca, okładzin już praktycznie nie było a grubość tarczy 27mm. Postawiłem na nowy zestaw textar plus klocki ferodo premier. Dobrze siadło ale nie obyło się bez komplikacji których w życiu bym nie przewidział. Otóż po zmontowaniu wszystkiego felga haczyła o jarzmo🫣. Najwyraźniej ferodo nie oszczędza na materiale przez co tak wypchnęło mocno jarzmo do przodu że z jakieś 4mm wchodziło pomiędzy szprychy alusa😲 na szybko uratowałem temat tak ze przelozylem dystanse + 20mm z tylu na przód i jest okej, tzn prawie bo to za dużo na przód przy ET48 i delikatnie wystaje poza błotnik. Będę musiał dokupić jeszcze komplecik +15mm docelowo na przód a +20mm wróci do tyłu. 
 

 

IMG_1875.jpeg

IMG_1876.jpeg

IMG_1878.jpeg

IMG_1877.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak z  ciekawości był  kolega 23 sierpnia na pętli Jagodna ? Bo tego dnia też tam byłem ale na szlaku i mijałem taka audi na Spalonej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Misieqq7 napisał(a):

Witam tak z  ciekawości był  kolega 23 sierpnia na pętli Jagodna ? Bo tego dnia też tam byłem ale na szlaku i mijałem taka audi na Spalonej?

A to by się zgadzało. Byłem na pętli….rowerem😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dni coraz krótsze, dla poprawy widoczności wziąłem się za polerkę reflektorów. Pierwszy z brzegu zestaw z Allegro, wiertarka i szlifowanie. Wyszło całkiem spoko. A jak widać klosze już nie były pierwszej świeżości. Myśle ze zabieg poprawi efektywność oświetlenia.

IMG_2350.jpeg

IMG_2351.jpeg

IMG_2352.jpeg

IMG_2353.jpeg

IMG_2354.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...