Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ori też gówno warta, cała się pogięła przez zime :) Ja nie wiem jak wy czujecie taką różnie, ja założyłem swoją i naprawdę jakiejś przepaści nie ma, w sumie to wogóle nie poczułem różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4B0805645 BELKA POPRZECZNA 156.38 :gwizdanie:

10zł droższa :polew:

dlatego nie mam u siebie ori, od razu to sprawdzilem u znajomka jak tylko weszly sluchy o dolnej rozporce :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:46_________________________________________________

ale ori kosztuje chyba 10 zł drożej od tej rozpórki Labiela, a ta od niego chyba zaraz zacznie żreć sól

o to chodzi ze rozporka od Labiela nie jest zrobiona z blachy tylko jakiegos aluminim duraluminium czy cos takiego, przynajmniej moja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori też gówno warta, cała się pogięła przez zime :) Ja nie wiem jak wy czujecie taką różnie, ja założyłem swoją i naprawdę jakiejś przepaści nie ma, w sumie to wogóle nie poczułem różnicy.

efekt placebo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ori kosztuje chyba 10 zł drożej od tej rozpórki Labiela, a ta od niego chyba zaraz zacznie żreć sól

daj numer ori

http://www.passatplus.de/umbauten/domstrebe/domstrebe.htm <--- masz na samym dole. Generalnie to tam są dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4B0805645 BELKA POPRZECZNA 156.38 :gwizdanie:

10zł droższa :polew:

dlatego nie mam u siebie ori, od razu to sprawdzilem u znajomka jak tylko weszly sluchy o dolnej rozporce :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:46_________________________________________________

ale ori kosztuje chyba 10 zł drożej od tej rozpórki Labiela, a ta od niego chyba zaraz zacznie żreć sól

o to chodzi ze rozporka od Labiela nie jest zrobiona z blachy tylko jakiegos aluminim duraluminium czy cos takiego, przynajmniej moja

A to dobrze że jest z tego zrobiona? Bo ja nie wiem bo na oczy jej nie widziałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal złą rozpórkę patrzysz, zobacz tą na samym dole linka który podałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8D0399375 65.82

8D0 399 403 A 61.62

:wink4:

do tego przesyłki, lub gonienie do Aso :gwizdanie:, osobiśćie wolałem dać 35zł i miec świety spokój :decayed:

Sorry Armi za OT :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, mi to nie przeszkadza. Przynajmniej będę wiedział gdzie szukać.

Nie dziwię się, że Krycha nie czuł efektu. Wątpię żebym na gwincie go poczuł :gwizdanie:

Ale na lekko utwardzonym zawieszeniu czuć różnicę. I nie jest to placebo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, mi to nie przeszkadza. Przynajmniej będę wiedział gdzie szukać.

Nie dziwię się, że Krycha nie czuł efektu. Wątpię żebym na gwincie go poczuł :gwizdanie:

Ale na lekko utwardzonym zawieszeniu czuć różnicę. I nie jest to placebo :cool1:

no zobaczymy, jak się wrzuci górę i dół :gwizdanie:, a czemu na gwincie miałbym tego nie poczuc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje :wink4:

Samochód na gwincie jest twardszy, bardziej stabilny, lepszy w prowadzeniu niż auto z zawieszeniem "sportowym".

Zamontowałem pierwszą rozpórkę, komfort się polepszył. Zamontowałem drugą jest jeszcze lepiej. Ciężko to określić ale samochód lepiej wybiera doły.

Nie czujesz telepania budy, nie latasz na fotelu. Jest sztywniej :mysli:

Myślę, że przy gwincie aż tak tej nowej sztywności by się tak bardzo nie odczuło bo gwint sam w sobie jest już sztywny.

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 22:29_________________________________________________O albo inaczej, jak nie masz pieniędzy i masz nagły przypływ gotówki to odczujesz go bardziej niż jakbyś miał pieniądze i dostał kolejną wypłatę. Jest wypłata, są pieniądze ale wcześniej też były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po założeniu dolnej i górnej odczułem różnice mimo że Gwint to w zakrentach przednie koła maja wiekszą przyczepnośc i na dołach tak nie rzuca :) nie jest to jakaś niewiadomo jaka różnica ale jest

A jak ktoś do serji walnie rozporke to hu.. odczuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam zestaw rozpórek jak Armistead i mogę powiedzieć, że różnica jest, ale nie jakaś kolosalna :)

Moim zdaniem auto lepiej zachowuje się na nierównościach, dołach i tym podobnych, mówię o seryjnym zawiasie 1BE. Wydaje mi się że na gwincie bardziej będzie czuć, to że buda jest usztywniona tymi rozpórkami :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś do serji walnie rozporke to hu.. odczuje :decayed

Odczuje, odczuje bo auto lepiej "trzyma się kupy". :wink4:

Różnica jest mała, ale za tą cenę myślę że inwestycja jak najbardziej warta grzechu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobara na serji nie maiłem rozpórki to niewiem ale amorki inaczej pracują i wybieraja potencialne nierównosci może w zakrentach cos pomaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na zakrętach to nie ma jakiejś wielkiej różnicy (albo ja nie zauważyłem :wink4:) tylko na dołach.

Można szybciej przejechać bo się tego nie czuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można szybciej przejechać bo się tego nie czuje.

Si Senor! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o rozpórkę, to faktycznie czuć różnicę, jak jeszcze nie wiedziałem że to właśnie to, jeździłem pewien czas bez niej, potem ją założyłem, jechałem do roboty i coś było nie tak, inaczej to auto zachowywało się na drodze, więc to żaden efekt placebo, a na serio czuć różnicę :)

Arni, jutro środa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...