Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 godziny temu, moniuh napisał:

Tomek @Dev do mojego brd quattro podejdą FDB1323? Na pewno mam 1LT na wlepce sprawdzałem. Czy może coś lepszego polecasz? Dzięki!

będą dobre pasują pod tarcze 288 i 312

spełnią twoje oczekiwania w tej cenie i klasie produktu lepszych nie kupisz

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 585,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tomek [mention=9446]Dev[/mention] do mojego brd quattro podejdą FDB1323? Na pewno mam 1LT na wlepce sprawdzałem. Czy może coś lepszego polecasz? Dzięki!

Fdb1717


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
10 minut temu, Wandej napisał:


Fdb1717


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

według producenta róznia się rozmiarem

ostatnio mierzyłem osobiście klocek Fdb1717 i FDB1323 i obudwa miały 74mm wysokości

Opublikowano

Wandej ma racje

Opublikowano

Dzięki za info, zamówię u @dzik, widziałem w dobrej cenie :)

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

Wandej ma racje

ostatnio mierzyłem oby 2 klocki nie było róznicy a ferodo je rozgranicza na b5 i b6/b7

według TRW GDB1307  ten sam klocek nadaję się do b5 i b6/b7

 

Opublikowano

Potrzebuję pomocy w doborze klocków, robię swap na 320/288 i z zestawu który mam klocki są już słabe, chcę je wymienić na nowe ale nie mogę odczytać ich numerów. Mógłby mi ktoś podać o jakich oznaczeniach szukać.

Opublikowano
W dniu 25.02.2018 o 00:15, wyzyk83 napisał:

ostatnio mierzyłem oby 2 klocki nie było róznicy a ferodo je rozgranicza na b5 i b6/b7

według TRW GDB1307  ten sam klocek nadaję się do b5 i b6/b7

 

Ucho jest inne zerknij sobie:wink:

Opublikowano

Gładkie textary 320 i klocek Ferodo ds.
Żadnego bicia i nawet w takiej temp klocki dawały radę. 60be7dfcb6e25f363daab19ebdce8987.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Co możecie polecić dla mojej A4 B6 1.9 130km sedan? Potrzebuje całego kompletu tarcze przód tył, plus klocki przód tyl. Z tego co czytam, najlepsza opcja to Tarcze Zimmerman i klocki Ferodo. Jak by to wyglądało cenowo, kupował ktoś taki komplet? A może polecicie coś ciekawego w rozsądnych pieniądzach, co również dobrze się sprawdza? 

Opublikowano
28 minut temu, Sentec napisał:

Co możecie polecić dla mojej A4 B6 1.9 130km sedan? Potrzebuje całego kompletu tarcze przód tył, plus klocki przód tyl. Z tego co czytam, najlepsza opcja to Tarcze Zimmerman i klocki Ferodo. Jak by to wyglądało cenowo, kupował ktoś taki komplet? A może polecicie coś ciekawego w rozsądnych pieniądzach, co również dobrze się sprawdza? 

możesz założyć cały komplet ferodo/ferodo koszt około 500zł na całe auto

lub zimmermann/ferodo około 630zł na całe auto

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

Czytając posty na pewno teraz zdecyduje się teraz na zimmermann/ferodo.

Edytowane przez Logi_cwa

Opublikowano
19 minut temu, Logi_cwa napisał:

Czytając posty na pewno teraz zdecyduje się teraz na zimmermann/ferodo.

obojętnie który zestaw założysz z których ci napisałem spełni twoje oczekiwania

Opublikowano

Nie licz na jakieś rewolucje... Seryjne hamulce w B6,  niezależnie od tego jakiej firmy zestaw założysz będą po prostu słabe... Pomyśl  nad swapem.

Opublikowano
26 minut temu, Onyks napisał:

Nie licz na jakieś rewolucje... Seryjne hamulce w B6,  niezależnie od tego jakiej firmy zestaw założysz będą po prostu słabe... Pomyśl  nad swapem.

bez przesady szału nie ma ale zimmermann z ferodo lub ferodo/ferodo coś tam hamuje

 

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
bez przesady szału nie ma ale zimmermann z ferodo przyzwoicie hamuje
 
Ta dwóch Max 3 ostrych hamowań

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 minuty temu, Dawid Wątroba napisał:

Ta dwóch Max 3 ostrych hamowań

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

dobrze że mi mówisz nie wszyscy hamują 200 do 0 trzy razy z rzędu

do normalnej jazdy są to najbardziej opłacalne zestawy pod 288/245

nie każdy chce robić swapa na większe

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
1 minutę temu, Dawid Wątroba napisał:

Ta dwóch Max 3 ostrych hamowań

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Tak jak kolega pisze. Miałem sytuację podbramkową gdzie zabrakło mi hamulca... Zmiana póki co przodu na 320 mm diametralnie poprawiła hamownie. Moc i jakość hamolcow bez porównania.

Opublikowano
Tak jak kolega pisze. Miałem sytuację podbramkową gdzie zabrakło mi hamulca... Zmiana póki co przodu na 320 mm diametralnie poprawiła hamownie. Moc i jakość hamolcow bez porównania.
Dokładnie. Sam mam ori 320 i 288 a szału naprawdę nie robily poki nie wlecialy mocniejsze klocki.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
11 minut temu, Dawid Wątroba napisał:

Dokładnie. Sam mam ori 320 i 288 a szału naprawdę nie robily poki nie wlecialy mocniejsze klocki.

mam 385/356 i też szału nie robią

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.