Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant


Tkoczu_

Rekomendowane odpowiedzi

Eeeetam 

WWW.CENEO.PL

Żarowka samochodowa OSRAM DIADEM do kierunkowskazów PY21W - 2szt – sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Żarówki samochodowe, najtańsze i najlepsze oferty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem te żarówki do ex b6 i wyglądały zarąbiście. Teraz ciężko je dostać... chyba że kumpla namówię żeby mi je oddał, bo dla niego i tak auto ma tylko jeździć, nie wyglądać... :grin: 

38BC2F7E-23BA-43CF-A6BA-24CD8AA0F359.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tkoczu_ napisał:

Patrzyłem na Allegro i w komentarzach pisza że pomarańczowy prześwit zostaje 

Zerknij u mnie na foty, mam diademy i prawie że pomarańczowego nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MgrRazer napisał:

Gdzie? :D

Jednak pomyliłem i to nie te:doh:

9 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Zerknij u mnie na foty, mam diademy i prawie że pomarańczowego nie widać.

no fajnie, fajnie, szkoda że już niedostępne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Jednak pomyliłem i to nie te:doh:

no fajnie, fajnie, szkoda że już niedostępne. 

Ja brałem tu:

T.ALLEGRO.PL

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest alternatywa, czyli Philips Silver Vision, nawet nie wiem czy nie ładniejsze od Diademów... 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MgrRazer napisał:

Dzisiaj znalazłem takie:

ALLEGRO.PL

 

Już zamówiłem, padła decyzja na philips ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki pogoda nie dopisuje...

Znowu jakiejś tam graty przychodzą i się magazynują :grin:C4959CD1-748E-4D26-BF57-A367D7A55166.jpeg

- dystanse 17mm 

- Ori lampki w rejestracje ( Tutaj muszę jeszcze dokupić rezystory i wlutować żeby fajnie chulało ) 

- PHILIPS SILVER VISION 

I na deser mój ulubiony zapach, z k2 truskaweczka.

Felgi z renowacji powinny wrócić w pt wiec jak bd czas to w weekend wszystko wleci :kox:

Lany poniedziałek był to i audi musiałem oblać  :grin:

 

DE15493C-6F68-4F53-9B6E-E6F7D0EDE71C.jpeg

884BB98C-EA91-4E85-83A1-6E850B696EE5.jpeg

A4BF1351-9E33-4229-8EDC-696D72FC41FE.jpeg

Edytowane przez Tkoczu_
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lampek to załóż i zobacz czy Ci  wywali błąd bo ja akurat kupiłem te dedykowane z osrama z tym niby kasownikiem i okazało się ze nie wywala :D więc jest zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raaf No błędu nie wywala właśnie przez ten kasownik. 
Z ciekawości, poślij fotkę jak to u Cb świeci ? 
W weekend obczaje te moje lampki, @pelonek1 mówił że fajnie świecą wiec lipy nie może być ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale go tam nie wkładałem :p bo nie chciało mi się rozbierać klapy żeby go tam wpinać :D 

w nocy zrobię zdjęcie to podeśle :naughty:

telefon oczywiście wyolbrzymi te oświetlenie no ale coż :D 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori lampki ledowe w B7 raczej na bank wywalą błąd na fisie. W b6 działają jak złoto, B7 ma czulej ustawione progi w MCE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Ori lampki ledowe w B7 raczej na bank wywalą błąd na fisie. W b6 działają jak złoto, B7 ma czulej ustawione progi w MCE.

Kupując je, miałem to na uwadze, ale wpakować rezystor to nie problem a można się cieszyć brakiem ufo za autem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tkoczu_ napisał:

Kupując je, miałem to na uwadze, ale wpakować rezystor to nie problem a można się cieszyć brakiem ufo za autem :grin:

Zdecydowanie je polecam, mam u siebie w b6 i świecą bardzo fajnie (nie ma efektu oślepiania jak od Chińczyków które są często za jasne, no i już mam chyba że 2 lata i nic nie mruga i się nie pasuje.

Warto też zmienić śrubki mocujące na nowsze (stare były na krzyżak, nowe są na torxa)

Jak coś to @ElectricShock robi mody m-ce żeby nie waliło błędami po przesiadce na ledy. Jest jeszcze w fazie testów z tego co wiem, ale wrzucał już informacje na forum jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Zdecydowanie je polecam, mam u siebie w b6 i świecą bardzo fajnie (nie ma efektu oślepiania jak od Chińczyków które są często za jasne, no i już mam chyba że 2 lata i nic nie mruga i się nie pasuje.

Warto też zmienić śrubki mocujące na nowsze (stare były na krzyżak, nowe są na torxa)

Jak coś to @ElectricShock robi mody m-ce żeby nie waliło błędami po przesiadce na ledy. Jest jeszcze w fazie testów z tego co wiem, ale wrzucał już informacje na forum jak coś.

Tez mam je u siebie i świecą idealnie,myślisz że mce z b7 jest bardziej czułe niż te c6? Nie testowałem ale myślę iż na tym samym poziomie i obejdzie się bez błędu.

20201003_224019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaTeo85 nowe śrubki miałem w zestawie wiec git, a co do obróbki mce przez kolegi to już czytałem temat i ustawiam się w kolejce :kox:

Jak bd miał chwile to wrzucę lampki bez rezystora, sprawdzę czy rzucają błędem, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości :whistling::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć bez rezystorów i sprawdź czy jest ok oraz daj znać tutaj. Nie przykręcaj mocno do testów żeby tych nowych śrubek nie uszkodzić. Ja w C6 nie testowałem bez rezystorów, czytałem tylko że są potrzebne i je dałem. Będziesz zadowolony, świecą pięknie, w sumie to chyba zdjęcia Ci przesyłałem na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...