Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile pali Wam gazu?


maniak66

Rekomendowane odpowiedzi

Stag 300 ISA2, reduktor KME Silver, wtryski Hany czarne z kapciem 225.40x18' normalna jazda 57L gazu i zrobione 570 km :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a powiedzcie mi czy moje 1.6 z instalacją Landi Renzo omegas i wtryskami med jak zatankuję do pełna czyli 44 litry to po samym mieście robię około 340-350 km czy to dobry wynik czy słaby oczywiście nie mówię tu o jeżdżeniu do 2 tyś obr tylko bardziej dynamiczny styl jazdy

ja z taką samą pojemnością 44 litry robię około 400 i to na glebie 18 itp:whistling:

to czemu tak jest że ty robisz tyle a ja mniej może to też wina tego że silnik mniejszy i potrzebuje go bardziej żyłować aby agresywniej pojeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a powiedzcie mi czy moje 1.6 z instalacją Landi Renzo omegas i wtryskami med jak zatankuję do pełna czyli 44 litry to po samym mieście robię około 340-350 km czy to dobry wynik czy słaby oczywiście nie mówię tu o jeżdżeniu do 2 tyś obr tylko bardziej dynamiczny styl jazdy

ja z taką samą pojemnością 44 litry robię około 400 i to na glebie 18 itp:whistling:

to czemu tak jest że ty robisz tyle a ja mniej może to też wina tego że silnik mniejszy i potrzebuje go bardziej żyłować aby agresywniej pojeździć

Ludzie gonicie ciagle jakies smieszne wyniki...ktorych nie da sie porownac... dla jednego 100km/h bedzie szybko dla innego 160

umowcie sie na tor gdzie bedziecie jezdzic po takich samych drogach z ta sama predkoscia i wtedy sobie porownajcie

ja mam fabrycznie 180 hp w a3 1.8TQ i leje na to czy mi pali srednio 15 czy 18

taniej jest jak na pb i po to mam kuchenke wlasnie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag 300 ISA2, reduktor KME Silver, wtryski Hany czarne z kapciem 225.40x18' normalna jazda 57L gazu i zrobione 570 km :naughty:

No i tu się rozumiemy :P To auto po prostu tyle pali :P No chyba, że się robi GTA po mieście :whistling: BTW u mnie gaz 2.42 :/ albo i drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag 300 ISA2, reduktor KME Silver, wtryski Hany czarne z kapciem 225.40x18' normalna jazda 57L gazu i zrobione 570 km :naughty:

No i tu się rozumiemy :P To auto po prostu tyle pali :P No chyba, że się robi GTA po mieście :whistling: BTW u mnie gaz 2.42 :/ albo i drożej[/quote/]

Czym Ty chcesz robić te GTA? Tymi marnymi 130 konikami :whistling: można się złapać z jakimś Tico tylko nie z miejsca bo też może być problem :polew:

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz w weekend był przelot nad morze i na pełnym zbiorniku gazu (44 litry) zrobiłem 520 km przy czym jeździłem różnymi prędkościami autostradom 130-140 km/h na odcinku 140 km a resztę to były zwykłe trasy i jakieś poboczne drogi ale średnia prędkość na nich to 100-120 km/h myślę że jak na taki silnik to nie jest źle bo jak wiadomo ja u siebie w 1.6 przy 100km/h mam obroty na poziomie 3 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3.0 na trasie 400km A4 i S7 i dalej na Lublin krajówka miałem 10l gazu średnio! :banan: a miasto 13-16 ale i 20 da sie zrobić :P

LPG ruleeeez :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo, ja nie oszczędzam, mam nie najlepszą instalacje, a zrobilem z 34 l jakieś 370 km z czego jakieś 60 km trasy

Tapnięte z Nokia Lumia 1320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo, ja nie oszczędzam, mam nie najlepszą instalacje, a zrobilem z 34 l jakieś 370 km z czego jakieś 60 km trasy

Tapnięte z Nokia Lumia 1320

Tylko popatrz na mój silnik a na Twój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe moja wypowiedź nie donosiła się do Twojej :) jakiś błąd w Tapatalku, bo odpowiadałem na post z jakimś silnikiem 1.6, dlatego napisałem, ze sporo :)

z Twoją maszyną nie ma porównania ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja u siebie w 1.8T BFB mam staga 300 i spalanie w granicach 10-13l nie więcej przy cyklu mieszanym. Przy jeżdzie normalnej ok 11l a przy wściekaniu się dochodzi nawet do 13 na felgach 17".

ja w swoim 1.8t 180ps mam podobne spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim A4 B5 2.4 LPG (stag):

miasto: ~14 l (jazda dynamiczna, bez zamulania)

trasa: ~9 l

Zazwyczaj Orlen, Shell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag 4 plus spalanie bez zmian 11,5 -12 l. Podniosłem jednak pływak i teraz tankuję 50 litrów a wcześniej 41.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10,5 - 13 zależnie od ilości pasażerów, kapci i stylu jazdy. Średnio wychodzi 11,9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6 zawsze palił 7,5-8l trasa, 9l miasto, po zmianie reduktora nie da rady zejść poniżej 10l, średnia wychodzi 11-12l miasto, 10l trasa. Chyba dostanie regulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag 4 plus spalanie bez zmian 11,5 -12 l. Podniosłem jednak pływak i teraz tankuję 50 litrów a wcześniej 41.

To wynik z jazdy w trasie? Jakie opony?

Zmiennych mogących wpływać na wyniki spalania jest od groma, więc i sugerować się nie ma za bardzo co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI pali w trasie na normanym Gazie w ADP 1.6 12,5 - JAZDA 140 150 ,,, A W MIESCIE OKOLO 13,5 , 14 L , nie oszczedzajac , lecz byl po regulacji wymianach filtrow , a na zesputym teemostacie , okolo 20 l :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...