Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
14 godzin temu, afroo. napisał:

Fajne ale... szkoda, że nie alkantara. :whistling:

A idź Ty marudo co ma welurowe placki :bicz::decayed:

Opublikowano
3 godziny temu, H4mm3R napisał:

A idź Ty marudo co ma welurowe placki :bicz::decayed:

Przyzwyczajenie do ekskluzywnej szmaty pod du*ą. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, afroo. napisał:

Fajne ale... szkoda, że nie alkantara. :whistling:

CC5D6513-3E44-4ECF-8B66-31876DD3EA9C.jpeg
 

Fajnie jest mieć alcantarę na plecach i pod tyłkiem, ale za nic nie zamienię foteli których powstało tylko 250 kompletów :tongue4:

Opublikowano
17 minut temu, HOLMATRO napisał:

Fajnie jest mieć alcantarę na plecach i pod tyłkiem, ale za nic nie zamienię foteli których powstało tylko 250 kompletów :tongue4:

Słusznie :hi:

Opublikowano

I tak bedzie rzucal szmate pod dupe zeby nie ubrudzic B) to prawie jak alcantara :decayed:

Opublikowano

Każdy niby robi furę pod siebie, każda jest w jakiś sposób uniwersalna ale jednak taka 1 z 250 to co innego :rolleyes:

Niech służy bezawaryjnie jak najdłużej i cieszy :D 

Opublikowano

Gratulacje auta. Robi się kolejny wątek do śledzenia. Powodzenia w dbaniu, bo modów nie życze, szkoda unikatu.

Opublikowano
  • Autor

Wpadł V-fiz, uważam ze to taki „must have” każdego trochę bardziej rasowego B6/B7..

 

2C59DEE3-3E36-4226-8206-BE5ED2556128.jpeg

Opublikowano
35 minut temu, HOLMATRO napisał:

Wpadł V-fiz, uważam ze to taki „must have” każdego trochę bardziej rasowego B6/B7..

 

2C59DEE3-3E36-4226-8206-BE5ED2556128.jpeg

Gustowne klapki:thumbup:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, dayd_4 napisał:

Gustowne klapki:thumbup:

Uczę się od Jozina... :kox:

Opublikowano
6 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Uczę się od Jozina... :kox:

Żeby się fura nie zorientowala, że się właściciel zmienił:polew:

Opublikowano

VFIZ fajna sprawa - znajduje się daleko na liście zachcianek. :whistling:

Gratulacje unikatowego auta. B)

Opublikowano
W dniu 28.07.2020 o 15:12, HOLMATRO napisał:

Wpadł V-fiz, uważam ze to taki „must have” każdego trochę bardziej rasowego B6/B7..

 

2C59DEE3-3E36-4226-8206-BE5ED2556128.jpeg

A Panie Złoty co tak mało na blacie? 

Vfiz dodaje uroku nie ma co :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, lewiatan1989 napisał:

A Panie Złoty co tak mało na blacie? 

Vfiz dodaje uroku nie ma co :thumbup1:

Mało czego?

Opublikowano
14 minut temu, HOLMATRO napisał:

Mało czego?

Prędkości :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Podwójna ciągła, za ciężarówka.. to i tak całkiem sprawnie :grin:

 

BTW uwierz mi, to auto tak fajne bulgocze na farmazonie, ze nie ma jakiejś wielkiej potrzeby deptania tym. Zapinasz 6 bieg i go czasem podepchniesz, sam się napędza do przodu. Szyber otwarty i można się wozić, pomau..

Edytowane przez HOLMATRO

Opublikowano
14 minut temu, HOLMATRO napisał:

BTW uwierz mi, to auto tak fajne bulgocze na farmazonie, ze nie ma jakiejś wielkiej potrzeby deptania tym. Zapinasz 6 bieg i go czasem podepchniesz, sam się napędza do przodu. Szyber otwarty i można się wozić, pomau..

:drool3:i w tym oto momencie dławię się śliną

 

Opublikowano
23 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Podwójna ciągła, za ciężarówka.. to i tak całkiem sprawnie :grin:

 

BTW uwierz mi, to auto tak fajne bulgocze na farmazonie, ze nie ma jakiejś wielkiej potrzeby deptania tym. Zapinasz 6 bieg i go czasem podepchniesz, sam się napędza do przodu. Szyber otwarty i można się wozić, pomau..

Właśnie o to przyjemne "pomau" chodziło, jak obmyslalismy co tu kupić... :cygaro:

Opublikowano

Czemu VFIZ pokazuje 63 km/h a licznik niecałe 50?

Opublikowano

Grzesiek gratki nowej zabawki :kox:

Niech służy jak najdłużej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.