Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

w zwiazku ze zblizajaca sie zima czas wymienic moje podgrzewane spryski ktore nie grzeja na nowe.... dzis zamowilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w zwiazku ze zblizajaca sie zima czas wymienic moje podgrzewane spryski ktore nie grzeja na nowe.... dzis zamowilem...

Nowe ?? Where??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i lustro fotochromatyczne zamowione :cool1: (czy jak to tam sie nazywa) i przezucajac allegro w zeszlym tygodniu same ceny grubo ponad 100zl a tu prosze wchodze 5min temu zaras pierwsze z brzegu w stanie - do wyczyszczenia, kompletne w 100% sprawne (tak pisalo na aukcji) za 50zl+kw :cool1: glupi to ma jednak szczescie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Jesteś niesamowity :polew: uwaga do wszystkich jak Przemek mówi: "ciekawe czy do B5 jest..." w sumie obojętnie co to jego B5 będzie to za tydzień miało :polew: szacunek po raz kolejny :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej w przyszlym roku bo teraz jestem zawalony robota, chyba ze w drugiej polowie listopada zrobi sie troche luzniej u wujka w warsztacie to bede dzialal...[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 21:44_________________________________________________dadzą rade te gumy? http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-94-01-dywaniki-gumowe-petex-oryginalne-i1888241078.html czy ma ktos moze sprawdzone cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej w przyszlym roku bo teraz jestem zawalony robota, chyba ze w drugiej polowie listopada zrobi sie troche luzniej u wujka w warsztacie to bede dzialal...[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 21:44_________________________________________________dadzą rade te gumy? http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-94-01-dywaniki-gumowe-petex-oryginalne-i1888241078.html czy ma ktos moze sprawdzone cos innego?

JA kupiłem takie na ta zimę są Super jakości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupię petexy, jak tylko dowiem się jakie stopery będą pasować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manny ma petexy u siebie ;) ja w A5 też mam i jestem zadowolony :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tez zamawiam patexy

Przemek jaka jest u Ciebie kiera?

po numerze wyszlo ze z a6 c5 96r z wersji co szla na usa jest skorzana/podgrzewana/i z mf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek jaka jest u Ciebie kiera?

po numerze wyszlo ze z a6 c5 96r z wersji co szla na usa jest skorzana/podgrzewana/i z mf

jednym słowem ameryka :hi::good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek ja u siebie też mam Petex i jeżdżę na nich cały rok jestem zadowolony, tylko szkoda że na tylnych nie ma stoperów i zsuwają się pod siedzenie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek ja u siebie też mam Petex i jeżdżę na nich cały rok jestem zadowolony, tylko szkoda że na tylnych nie ma stoperów i zsuwają się pod siedzenie :wallbash:

Dokładnie! Również polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...